Celodrevené

Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík Anatol - wenge

Konferenčný stolík Anatol - wenge je kvalitný konferenčný stolík s praktickou poličkou. Konferenčný stolík je dostupný vo farebnom prevedení wenge v kombinácii s bielym extra vysokým leskom.
-3%
€98,00 €95,00

Konferenčný stolík Derek

Konferenčný stolík Derek je kvalitný konferenčný stolík s poličkou. Konferenčný stolík je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€40,00

Konferenčný stolík Intersys New 22

Konferenčný stolík Intersys New 22 je kvalitný konferenčný stolík s praktickou poličkou a mohutnými pevnými nohami. Konferenčný stolík je vďaka svojim menším rozmerom vhodný do väčších miestností. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€58,00

Konferenčný stolík Monte TYP14

Konferenčný stolík Monte TYP14 je kvalitný konferenčný stolík s praktickou poličkou a mohutnými pevnými nohami po bočných stranách stolíka. Konferenčný stolík je dostupný vo farebnom prevedení dub lefkas.
€72,00

Konferenčný stolík Santorini

Konferenčný stolík Rossini je štýlový celodrevený stolík. Má klasický dizajn a zaujímavo vyrezávané nohy. Farebné prevedenie dreva si vyberte Vy sami z nášho vzorkovníka.
€207,00

Konferenčný stolík Troy

Konferenčný stolík Troy je kvalitný konferenčný stolík s poličkou. Má jednouchý a moderný dizajn. Konferenčný stolík je dostupný vo farebnom prevedení wenge.
-5%
€57,00 €54,00

TIENEN konferenčný stolík TYP07

Konferenčný stolík TYP07 je súčasťou sektorového systému TIENEN. Konferenčný stolík je vyrobený z kvalitných materiálov s jednoduchým, moderným ale pritom elegantným dizajnom. Možnosťou výberu z 2 farebných prevedení.
€59,00

GALIA konferenčný stolík GAL21

GALIA konferenčný stolík GAL21 je štýlový konferenčný stolík s policou zo sektorového systému GALIA. Konferenčný stolík vo vintage štýle.
€169,00

GALIA konferenčný stolík GAL23

GALIA konferenčný stolík GAL23 je štýlový konferenčný stolík s policou zo sektorového systému GALIA. Konferenčný stolík vo vintage štýle.
€120,00

GLAMOUR konferenčný stolík TYP01

Konferenčný stolík TYP01 je kvalitný stolík zo sektorového systému GLAMOUR. Konferenčný stolík je vyhotovený v modernom jednoduchom elegantnom štýle vďaka čomu skvele padne do Vašej obývačky. Dostupný je vo farebnom prevedení dub sonoma.
€59,00

Konferenčný stolík - CARMELO C12-lesklý

Konferenčný stolík C11 zo sektoru CARMELO v lesklom prevedení.
€48,00

Konferenčný stolík - CARMELO C12-matný

Konferenčný stolík C11 zo sektoru CARMELO v matnom prevedení.
€41,00