Detské postele

Usporiadať podľa:

Detská postieľka LILLY

Detská postieľka LILLY je moderná postieľka pre malú princeznú. Rošt je výškovo nastaviteľný, do dvoch polôh. Postieľka je dodávaná s molitanovým matracom a 2 typmi zábran na postieľku. Postieľka má aj praktický úložný priestor.
€159,00

BUTTERFLY posteľ NR6

Posteľ NR6 je kvalitná jednolôžková drevená detská posteľ so zásuvkou. Posteľ má jednoduchý dizajn, ktorý podčiarkuje jeho určenie pre detské a študentské izby. Posteľ NR6 je súčasťou sektorovej detskej izby BUTTERFLY. Farebné prevedenie: biela / modrá.
€78,00

SMILE posteľ 10

Posteľ 10 je moderná jednolôžková posteľ so zásuvkou zo sektorovej detskej izby SMILE. Posteľ je dodávaná v modernom farebnom prevedení dub craft biely.
€92,00

SMYK posteľ 36

Jednolôžková posteľ 36 zo sektorového systému SMYK do detskej alebo študentskej izby má moderný ale pritom jednoduchý dizajn. Posteľ je dostupná v bielom farebnom prevedení.
€54,00

TIMO posteľ 01

Posteľ 01 je kvalitná posteľ s moderným dizajnom zo sektorovej detskej izby TIMO. Posteľ Vás určite zaujme bočnými čelami vďaka čomu nedôjde k zašpineniu steny a 2 zásuvkami. Je dostupná v modernom farebnom prevedení Northland / Sonoma Trufla.
€114,00

BLOG posteľ BL20

Jednolôžková jednoduchá posteľ BL20 so zásuvkami z detskej izby Blog.
€229,00

BLOG posteľ so stolíkom BL19

Vyvýšená multifunkčná posteľ BL19 s množstvom odkladacieho priestoru a písacím stolíkom z detskej izby Blog.Stolík je možné zasunúť priamo pod posteľ.
€359,00

Detská poschodová posteľ - GUMI G15

Detská poschodová posteľ s výsuvným písacím stolíkom a množstvom odkladacieho priestoru pre školáka z detského sektoru GUMI.
€310,00

Detská poschodová posteľ - GUMI G19

Detská poschodová posteľ s výsuvným písacím stolíkom a s rozšíreným množstvom odkladacieho priestoru pre školáka z detského sektoru GUMI.
€369,00

Detská posteľ Flo

Detská vyvýšená drevená posteľ z masívu so šmýkačkou vo farbe borovica alebo jelša.
€239,00

Detská posteľ KAMIL KA_1

Drevená detská posteľ z masívu KAMIL KA-1 so vstavaným výsuvným písacím stolíkom v širokej ponuke úpravy dreva.
€235,00

Detská posteľ Neo

Detská vyvýšená jednolôžková posteľ z masívu s farebnými závesmi s okienkami vo farbe borovica alebo jelša.
€195,00

Detská posteľ je určite najdôležitejším komponentom v každej detskej izbičke. Po celom dni plnom dobrodružstiev a hier je čas na kvalitný spánok.

V ponuke máme širokú škálu postelí. Klasické drevené, postele s úložným priestorom v pohodobe zásuvky či poličiek, s druhým výsuvným lôžkom, multifunkčné postele, a mnoho ďalšieho. 

Pre najmenších sú dostupné detské postieľky alebo detské postele s kútikom na hranie.