Detské postele

Usporiadať podľa:

Detská postieľka LILLY

Detská postieľka LILLY je moderná postieľka pre malú princeznú. Rošt je výškovo nastaviteľný, do dvoch polôh. Postieľka je dodávaná s molitanovým matracom a 2 typmi zábran na postieľku. Postieľka má aj praktický úložný priestor.
€159,00

SMILE posteľ 10

Posteľ 10 je moderná jednolôžková posteľ so zásuvkou zo sektorovej detskej izby SMILE. Posteľ je dodávaná v modernom farebnom prevedení dub craft biely.
€92,00

SMYK posteľ 36

Jednolôžková posteľ 36 zo sektorového systému SMYK do detskej alebo študentskej izby má moderný ale pritom jednoduchý dizajn. Posteľ je dostupná v bielom farebnom prevedení.
€58,00

BLOG posteľ BL20

Jednolôžková jednoduchá posteľ BL20 so zásuvkami z detskej izby Blog.
€229,00

BLOG posteľ so stolíkom BL19

Vyvýšená multifunkčná posteľ BL19 s množstvom odkladacieho priestoru a písacím stolíkom z detskej izby Blog.Stolík je možné zasunúť priamo pod posteľ.
€359,00

Detská pohovka s darčekom

Detská rozkladacia pohovka dodávaná s darčekom. Moderná a praktická pohovka poslúži Vašim deťom na hranie, kreslenie, pozeranie rozprávok alebo jednoducho na oddych. Poteší Vás úložný priestor a možnosť výberu farebného prevedenia z našej širokej škály poťahových látok. Rozmer: 1640/820/800 mm
-12%
€214,00 €187,00

Detská poschodová posteľ - GUMI G15

Detská poschodová posteľ s výsuvným písacím stolíkom a množstvom odkladacieho priestoru pre školáka z detského sektoru GUMI.
€310,00

Detská poschodová posteľ - GUMI G19

Detská poschodová posteľ s výsuvným písacím stolíkom a s rozšíreným množstvom odkladacieho priestoru pre školáka z detského sektoru GUMI.
€369,00

Detská posteľ Flo

Detská vyvýšená drevená posteľ z masívu so šmýkačkou vo farbe borovica alebo jelša.
€239,00

Detská posteľ KAMIL KA_1

Drevená detská posteľ z masívu KAMIL KA-1 so vstavaným výsuvným písacím stolíkom v širokej ponuke úpravy dreva.
€235,00

Detská posteľ Neo

Detská vyvýšená jednolôžková posteľ z masívu s farebnými závesmi s okienkami vo farbe borovica alebo jelša.
€195,00

Detská posteľ Neo Plus

Detská vyvýšená jednolôžková posteľ so šmýkačkou vo farbe borovica a jelša.
€209,00

Detská posteľ je určite najdôležitejším komponentom v každej detskej izbičke. Po celom dni plnom dobrodružstiev a hier je čas na kvalitný spánok.

V ponuke máme širokú škálu postelí. Klasické drevené, postele s úložným priestorom v pohodobe zásuvky či poličiek, s druhým výsuvným lôžkom, multifunkčné postele, a mnoho ďalšieho. 

Pre najmenších sú dostupné detské postieľky alebo detské postele s kútikom na hranie.