Detský nábytok

Usporiadať podľa:

Komoda 12 - IKAR

Komoda 12 - IKAR je 1-dverová komoda so zásuvkou a otvorenými policami zo sektorového systému IKAR. Farebné prevedenie úchytiek si môžete zvoliť sami.
-6%
€118,00 €110,00

Komoda 22 - YOUNG

Komoda 22 je 2-dverová komoda so zásuvkou a otvorenými policami. Je súčasťou moderného sektorového systému YOUNG.
€159,00

Regál 01 - IKAR

Regál 01 - IKAR je 1-dverový regál so zásuvkou a otvorenými policami. Farebné prevedenie úchytiek si môžete zvoliť sami. Regál 01 je súčasťou sektorového systému IKAR.
€94,00

Skriňa 05 - IKAR

Skriňa 05 - IKAR je modulová 2-dverová skriňa zo sektorového systému IKAR. Farebné prevedenie úchytiek si môžete zvoliť sami.
€282,00

BUTTERFLY nočný stolík NR9

Nočný stolík NR9 je kvalitný nočný stolík so skrinkou a zásuvkou. Stolík má jednoduchý dizajn, ktorý podčiarkuje jeho určenie pre detské a študentské izby. Nočný stolík NR9 je súčasťou sektorovej detskej izby BUTTERFLY. Farebné prevedenie: biela / modrá.
€34,00

BUTTERFLY polica NR3

Polica NR3 je závesná polica do detskej alebo študentskej izby so zaujímavým dizajnom. Polica NR3 je súčasťou sektorovej detskej izby BUTTERFLY. Farebné prevedenie: biela / modrá.
€34,00

BUTTERFLY posteľ NR6

Posteľ NR6 je kvalitná jednolôžková drevená detská posteľ so zásuvkou. Posteľ má jednoduchý dizajn, ktorý podčiarkuje jeho určenie pre detské a študentské izby. Posteľ NR6 je súčasťou sektorovej detskej izby BUTTERFLY. Farebné prevedenie: biela / modrá.
€78,00

KLAUDIUS PC stolík 11

Počítačový stolík 11 je kvalitný počítačový stolík z detskej izby KLAUDIUS. Počítačový stolík pozostáva z dvoch skriniek a zásuvky. Počítačový stolík je nielen že priestranný, ale poskytne aj dostatok úložného priestoru. PC stolík je dostupný vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenými detailami.
€88,00

KLAUDIUS regál 1D 05

Regál 1D 05 je kvalitný 1-dverový regál s 3 otvorenými poličkami doplnený zaujímavými detailami. Regál je dostupný vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Regál 1D 05 je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€88,00

KLAUDIUS regál II 03

Regál II 03 je kvalitný 4-dverový regál s 3 otvorenými policami a veľkým množstvom úložného priestoru. Regál je dostupný vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Regál II 03 je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€105,00

KLAUDIUS regál III 04

Regál III 04 je kvalitný 4-dverový regál so 4 otvorenými policami a veľkým množstvom úložného priestoru. Regál má zaujímavý a moderný dizajn. Regál je dostupný vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Regál III 04 je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€105,00

KLAUDIUS skriňa 01

Skriňa 01 je kvalitná 4-dverová skriňa s 2 zásuvkami a veľkým množstvom úložného priestoru. Skriňa má zaujímavý a moderný dizajn. Je dostupná vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Skriňa 01 je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€124,00

Detský nábytok je pre deti ako jedna obrovská zábavná skladačka. Pri jeho výbere sme kládli dôraz na vysokú kvalitu materiálov tak, aby boli zdravotnene závadné a odolné. Okrem iného me taktiež dbali nielen na jeho farebnú pestrosť, ale aj na multifunkčnosť.

Dôležitou súčasťou každej detskej izby je nielen dostatočne veľký úložný priestor, ale aj priestor na hračky.

Urobte radosť nielen sebe, ale aj svojim deťom a vytvoteim dokonalé prostredie kde budú môcť realizovaťsvoje sny.