RSS

Nové produkty

Taburetka Gobi TYP2 - pletená taburetka

Pletená taburetka Gobi TYP2 je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až 8 farebných prevedení.
€39,00

Taburetka Gobi TYP1 - pletená taburetka

Pletená taburetka Gobi TYP1 je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až 8 farebných prevedení.
€45,00

Sedacia súprava Karmen

Rohová rozkladacia sedacia súprava Karmen má moderný nadčasový dizajn doplnený praktickou poličkou. Sedacia súprava má aj praktický úložný priestor. Môžete si ju objednať v ľavom alebo pravom prevedení, aby dokonale zapadla do Vášho rohu. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€599,00

Sedacia súprava Late

Sedacia súprava Late je kvalitná rohová rozkladacia sedacia súprava, ktorá poteší nielen svojim úložným priestorom, ale aj jednoduchým, ale pritom moderným dizajnom. Sedacia súprava Late má univerzálny roh. Sedacia súprava ponúka možnosť výberu zo širokej škály poťahových látok a ekokoží.
€455,00

Sedacia súprava Amy

Rohová rozkladacia sedacia súprava Amy má klasický dizajn. Vďaka zaujímavým tvarom však pôsobí moderne a nadčasovo. Sedacia súprava má praktický úložný priestor vo forme zásuvky. Môžete si ju objednať v ľavom alebo pravom prevedení, aby dokonale zapadla do Vášho rohu. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€569,00

Pohovka Olga - vodopád

olga je kvalitná moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka má zaujímavý dizajn v podobe fotopotlače. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€255,00

Pohovka Salsa

Pohodlná praktická rozkladacia pohovka Salsa dostupná v širokej ponuke poťahových látok. Pohovka má aj praktický úložný priestor.
€175,00

Sedacia súprava Kora 3+1+1

Sedacia súprava Kora je moderná súprava s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkovým vankúšom. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€317,00

Pohovka Kora

Pohovka Kora je moderná rozkladacia pohovka s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkovým vankúšom. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€199,00

Kreslo Kora

Kreslo Kora je moderné kreslo s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodné do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€59,00

Sedacia súprava Hugo 3+2+1

Sedacia súprava Hugo je pevná sedacia súprava s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie. Môžete si vybrať aj farebné prevedenie nožičiek.
€379,00

Pohovka Wiktoria

Rozkladacia pohovka Wiktoria má moderný, nadčasový dizajn. Jednoduché línie sú doplnené vankúšovým operadlom a podrúčkami. Aby pohovka dokonale naplnila Vaše očakávania, môžete si vybrať zo širokej škály poťahový látok.
€309,00