Rohové skrine

Usporiadať podľa:

MARIANA rohová skriňa MX 23

Rohová skriňa MX 23 je kvalitná 1-dverová rohová policová skriňa z predsieňového sektoru Mariana. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub canyon v kombinácii s bielou.
€229,00

SMILE rohová skriňa 07

1-dverová kombinovaná rohová skriňa 07 so zásuvkou je súčasťou sektorovej detskej izby SMILE. Rohová skriňa poskytne izbe dostatok úložného priestoru. Farebné prevedenie: dub craft biely / sivá.
€168,00

NEXT skriňa NX2

Skriňa NX2 z detskej izby NEXT je kombinovaná rohová skriňa s možnosťou na vešanie a tiež policové ukladanie.
€215,00

Rohová skriňa HAPPY 04

Skriňa HAPPY 04 je priestranná rohová skriňa. Skriňa Vám poskytne dostatok úložného priestoru na úschovu potrebných vecí. Skriňa HAPPY 04 je súčasťou sektorového systému HAPPY a je dostupná vo farebnom prevedení smrekovec biely / buk iconic.
€209,00

Šatníková skriňa - NUKI NU11

Rohová dvojdverová šatníková skriňa s policovou a vešiakovou časťou zo sektoru NUKI.
€128,00

Skriňa 04 - IKAR

Skriňa 04 - IKAR je rohová 1-dverová vešiaková skriňa zo sektorového systému IKAR. Farebné prevedenie úchytiek si môžete zvoliť sami.
€155,00

Skriňa 40 - MAG EURO

Skriňa 40 je 2-dverová, rohová kombinovaná skriňa zo sektorového systému MAG EURO.
€186,00

STONE skriňa ST3

STONE skriňa ST3 je moderná skriňa zo sektorového systému STONE. Skriňa má dostatok úložného priestoru, ktorý je praktický rozčlenený. Vyrába sa v 2 farebných kombináciách.
-2%
€159,00 €155,00

Vešiaková skriňa - GUMI G7

Rohová vešiaková skriňa s dvoma policami z detského sektoru GUMI.
€108,00

BLOG rohová skriňa BL1

Priestranná rohová skriňa BL1 s možnosťou priameho vstupu do vnútra z detskej izby Blog.Rohová skriňa efektívne a účelne vypĺňa nevyužité rohy miestnosti, pričom vnútro prekvapivo skrýva veľké úložné možnosti.
€342,00

MEGA rohová skriňa ME8

2-dverová kombinovaná rohová skriňa zo sektorového systému Mega dodávaná v dvoch farebných prevedeniach.
€179,00

MOBI rohová skriňa MO1

Priestranná rohová skriňa s možnosťou priameho vstupu do vnútra z detskej izby MOBI ponúka kombinovaný úložný priestor -regálový, policový,závesný a rád ďalších doplnkov.Skriňa je dodávaná v dvoch kombinovaných farebných prevedeniach.
€215,00

Rohové skrine sú najmä pre svoje rozmery vhodné skôr do väčších izieb. Ich určenie a využitie je rôzne od spální, detských izieb až po predsiene. Vnútro rohových skríň je zvyčajne typovo rovnaké ako kombinované skrine. Ide teda o kombináciu policovej a vešiakovej časti.

Rohové skrine do detských izieb môžu slúžiť aj ako šatník. Niektorý výrobcovia sa zamerali na to, aby bol priesto aj v vnútri skrine pristranný. Vďaka tomu sa tam bez problémov môže dieťa orientovať a zároveň mať aj veľké množstvo úložného priestoru.