S LED osvetlením

Usporiadať podľa:

RTV skrinka BETA 150 PLUS s LED osvetlením

BETA 150 PLUS je moderná RTV skrinka s veľmi zaujímavým dizajnom. Ten je naviac podporený LED osvetlením a lesklým prevedením. Môžete si vybrať zo 4 farebných kombinácií. RTV skrinka Vám poskytne aj praktický úložný priestor.
€179,00

RTV skrinka FRESH

FRESH RTV skrinka je nielen že vyrobená z kvalitných materiálov, ale má aj moderný dizajn doplnený LED osvetlením. Možnosť výberu až z 5 farebných prevedení.
€178,00

RTV skrinka HAVANA PLUS s LED osvetlením

RTV skrinka HAVANA PLUS je moderná RTV skrinka s veľmi zaujímavým dizajnom. Ten je naviac podporený LED osvetlením a lesklým prevedením. Môžete si vybrať zo 4 farebných kombinácií. Poteší Vás praktický úložný priestor na otvorených policiach a v 2 zásuvkách.
€134,00

RTV skrinka RTV2 s LED osvetlením

RTV2 je moderná RTV skrinka s LED osvetlením. Zaujímavý dizajn je podporený lesklým prevedením. Vyrába sa v 3 moderných kombináciách. Poteší Vás úložný priestor na otvorených policiach a v 3 zásuvkách.
€99,00

RTV skrinka RTV5 s LED osvetlením

RTV5 je moderná RTV skrinka s LED osvetlením. Zaujímavý dizajn je podporený lesklým prevedením. Vyrába sa v 3 moderných kombináciách. Určite využijete aj úložný priestor skrinky.
€103,00

RTV skrinka RTV6 s LED osvetlením

RTV6 je moderná RTV skrinka s LED osvetlením. Zaujímavý dizajn je podporený lesklým prevedením. Vyrába sa v 3 moderných kombináciách. Určite využijete aj úložný priestor skrinky.
€82,00