V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Kuchyne bez zbytočných nákladov

Vy potrebujete kuchynskú linku. My Vám pomôžeme ušetriť čas a peniaze. V našej ponuke nájdete okrem kuchynských zostáv, aj sektorové kuchyne. Každá sektorová kuchynská linka má veľké množstvo skriniek, z ktorých je možné vyskladať kuchyňu pre každý priestor. Vyskladáme Vám teda kuchynskú linku ako na mieru.

         Sektorová kuchynská linka LEX Sektorová kuchynská linka EKO-WHITE

Ako veľa získať a zaroveň ušetriť?

Na ceste k Vašej novej kuchyni si prácu rozdelíme.

 1. Vy si vyberiete typ kuchyskej linky, ktorá vyhovuje Vaším predstavám. Potrebujete sa zorientovať v ponuke? Prečítajte si nášho sprievodcu výberom kuchynskej linky.
 2. Zmeriate si kuchyňu a napíšete nám Vašu prestavu. Pomôže nám aj fotografia alebo jednoduchý náčrt. Ozvite sa nám prostredníctvom chatu, alebo emailom.
 3. My Vám pripravíme 3D návrh a presnú kalkuláciu.
 4. Budeme spolu komunikovať až kým budete spokojní s návrhom.
 5. Ak sa rozhodnete, vytvoríme objednávku, ktorú Vy následne potvrdíte.
 6. Kuchynskú linku Vám dovezieme.
 7. Ak budete potrebovať pomoc alebo niečo doplniť, tak stále sme tu. Pomôžeme Vám.

Stále nevidím, kde ušetrím.

 • V prvom rade ušetríte svoj čas. Nemusíte sa trápiť s rozmiestnením skriniek, s návrhom. Nemusíte hľadať plánovač kuchynskej linky na internete, či ísť do kuchynského štúdia. My Vám pripravíme 3D návrh a dohliadneme, aby ste na nič nezabudli. Vy si ho doma pozriete a napíšte nám svoje pripomienky.
 • Ušetríte svoje peniaze. Ušetrite peniaze hneď od začiatku. 3D návrh kuchynskej linky podľa Vašich požiadaviek Vám pripravíme a nakoniec ho budete mať zadarmo. Napíšte nám svoju predstavu, alebo zašlite obrázok, ktorý sa Vám páči.
 • Ušetríte svoje peniaze ešte viac. Sektorové kuchynské linky sú vyrábané sériovo. Efektívna výroba znižuje náklady a výslednu cenu. Pri kuchynskej linke na mieru sa musí stolár plne venovať výrobe jednotlivých skriniek, čo kuchynskú linku predraží.
 • Ušetríte aj za dopravu. Sme internetový obchod s nábytkom. Máme vlastnú dopravu a nábytok rozvážame každý deň po celom Slovensku. Vďaka veľkému počtu objednávok vieme optimalizovať dopravu a udržať si nízku cenu dopravy. Hore na stránke nájdete aktuálnu cenu dopravy. Áno, je to pravda, iba tolko budete platiť za dopravu.

Akú cenu kuchynskej linky mám čakať?

Rozhodne výhodnejšiu ako pri rovnakej kuchynskej linke z kuchynského štúdia. :) My Vám spolu s návrhom kuchynskej linky zašleme podrobne rozpísanú cenovú ponuku. Presne uvidíte čo všetko bude súčasťou Vašej kuchyne. 

Na obrázku je kuchynská linka Chamonix pre našu zákazníčku. Celková cena je 365 €. Cena zahŕňa skrinky a pracovnú dosku.

návrh kuchyne zadarmo

Kombinácia kuchynskej linky Grey a Rose vo vysokom lesku. Cena takto navrhnutej kuchynskej linky je 594 €

3D návrh rohovej kuchyne Gray-Rose

To znie dobre, aký je ďalší krok?

Radi Vám pripravíme 3D návrh Vašej novej kuchynskej linky a zašleme Vám ho spolu s cenovou ponukou.

Pokyny k 3D návrhu kuchynskej linky:
• Napíšte nám názov kuchynskej linky, ktorú ste si vybrali z našej ponuky sektorových kuchynských liniek.
• Napíšte nám rozmery Vašej kuchyne, požadované rozloženie skriniek, či typy kuchynských skriniek, prípadne iné požiadavky.
• Prosíme Vás, aby ste si vybrali farebné prevedenie kuchynskej linky. Kuchynská linka Vám bude nacenená vo Vami vybranom farebnom prevedení.
• Z dôvodu veľkého záujmu o túto našu službu vieme jednému zákazníkovi zmeniť pripravený návrh dva krát. Prosíme Vás, aby ste si starostlivo vopred pripravili Vaše požiadavky. Ďakujeme Vám za pochopenie!
• Ku kuchynskej linke Vám vieme zaslať cenovú ponuku aj pre Vami vybranú pracovnú dosku. Pri objednávke je, ale potrebné uhradiť pracovnú dosku vopred. Chceme Vás upozorniť, že nakoľko ide o tovar zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa - odrezanie pracovnej dosky na mieru, nevzťahuje sa na neho právo vrátiť tovar do 14 dní od doručenia.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Výber kuchynskej linky. V našej ponuke máme niekoľko kategórii sektorových kuchynských liniek. Pozrite si nášho sprievodcu výberom kuchynskej linky.

Stále mám otázky!

Preto sme tu. Napíšte nám prostredníctvom chatu vpravo dole, využite kontaktný formulár, e-mail obchod@nonstop-nabytok.sk alebo nám zavolajte: 02/222 001 54.