Bez postele

Usporiadať podľa:

Zostava do detskej izby BRUNO

Zostava BRUNO je moderná zostava vhodná do detských a študentských izieb. Zostava pozostáva zo 4 samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozmiestniť a zariadiť tak izbu presne podľa Vašich predstáv. BRUNO sa vyrába v zaujímavej kombinácií 4 farieb. Možnosť doobjednať ďalšie komponenty k zostave.
€339,00

Zostava do detskej izby MOBI

Zostava MOBI svojím dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje svoje určenie pre detské izby alebo študentské izby. Zostava pozostáva zo 6 samostatných komponentov, ktoré je možné ľubovoľne rozmiestniť. Detská izba je dodávaná v dvoch farebných prevedeniach.
€685,00

Zostava do detskej izby WOW II

Moderná kvalitná zostava do detskej izby WOW II pochádza z kolekcie TRENDLINE a bola špeciálne navrhnutá pre tvorivú a kreatívnu mládež. Zostava je dostupná vo farebnom prevedení grafit / dub nagano / leguán zelený.
€421,00

Zostava do detskej/študentskej izby FINEZJA

FINEZJA je moderná zostava do detskej či študentskej izby vyrobená s dôrazom na kvalitu a detail. Zostava pozostáva zo 4 samostatných komponentov a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€585,00

NELLY so stolíkom študentská izba

Kvalitná moderná priestranná študentská zostava NELLY poskytuje dostatok úložného priestoru. Svojim zaujímavým dizajnom vytvorí skvelé prostredie pre Vášho študenta.
€439,00
€419,00
-4%

ADAS detská izba

Nábytok ADAS svojim dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho určenie pre detské izby alebo študentské izby. Možnosť výberu nábytku z dvoch farebných prevedení.
€375,00

TOM II študentská izba

Študentská izba TOM II je moderná študentská zostava. Zostava pozostáva zo 4 komponentov, čím zaručí dostatok úložného priestoru pre oblečenie aj knihy. Možnosť výberu zo 6 farebných prevedení.
€370,00
€335,00
-9%

TOM I študentská izba

TOM I je študentská izba s moderným a zaujímavým dizajnom. Študentská izba pozostáva zo 4 komponentov.
€279,00