Celočalúnené

Usporiadať podľa:

Taburetka Infinity

Taburetka Infinity je štýlová kvalitná taburetka v modernom štýle. Taburetka je vhodným doplnkom k sedacej súprave Infinity. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€136,00

Celočalúnený taburet NOTRE DAME 125/60-ND4

LUXUSNÝ celočalúnený dvojmiestny taburet vhodný pre zariadenie firemných a bytových priestorov.
€225,00

Celočalúnený taburet NOTRE DAME 60/60-ND3

LUXUSNÝ celočalúnený taburet vhodný pre zariadenie firemných a bytových priestorov.
€181,00

Detská taburetka Kiri

Detská taburetka Kiri je moderná taburetka s detským motívom. Taburetka má úložný priestor a môžete si vybrať z 3 farebných prevedení.
€17,00

Rozkladacia taburetka AVA TAB

AVA TAB je moderná rozkladacia taburetka. Môžete ju využiť na sedenie a po rozložení aj na príležitostné spanie. Farebné prevedenie taburetky si môžete vybrať zo vzorkovníkov. AVA TAB je produktom slovenského výrobcu.
€99,00

Taburetka AVA PIXY 2

AVA PIXY 2 je moderná pevná taburetka. Môžete ju využiť ako samostatne stojacu taburetku alebo v kombinácií s kreslom AVA PIXY 1. Farebné prevedenie poťahovej látky si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€66,00

Taburetka DeLuxe

Taburetka DeLuxe je štýlová kvalitná taburetka v elegantnom klasickom štýle. Taburetka je vhodným doplnkom k sedacej súprave DeLexe Corner a pohovke DeLuxe. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€147,00

Taburetka Diego

Diego je štýlová kvalitná taburetka v modernom štýle. Taburetka je vhodným doplnkom k sedacej súprave či pohovke. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€113,00

Taburetka Elegance

Taburetka Elegance je moderná taburetka so štýlovým elegantným dizajnom doplneným drevenými detailami. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami. Rovnako si môžete vybrať aj farebné prevedenie drevených detailov.
€179,00

Taburetka Emporio

Taburetka Emporio je kvalitná moderná taburetka so štýlovým moderným dizajnom. Taburetka je skvelým doplnkom k sedacej súprave Emporio. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€169,00

Taburetka Gobi TYP1 - pletená taburetka

Pletená taburetka Gobi TYP1 je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až 8 farebných prevedení.
€45,00

Taburetka Gobi TYP2 - pletená taburetka

Pletená taburetka Gobi TYP2 je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až 8 farebných prevedení.
€39,00

V tejto kategórii nájdete čalúnené taburetky vhodné ku sedacím súpravám. Tabureka je nielen skvelým doplnkom, ale má aj svoje praktické využitie v podobe úložného priestoru.