Celočalúnené

Usporiadať podľa:

Taburetka R1 (35x35)

Taburetka R1 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte Vy sami.
€29,00

Taburetka R2 (35x45)

Taburetka R2 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte Vy sami.
€29,00

Taburetka R3 (45x45)

Taburetka R3 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte Vy sami.
€39,00

Taburetka R4 (85x55)

Taburetka R4 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte Vy sami.
€59,00

Rozkladacia taburetka AVA TAB

AVA TAB je moderná rozkladacia taburetka. Môžete ju využiť na sedenie a po rozložení aj na príležitostné spanie. Farebné prevedenie taburetky si môžete vybrať zo vzorkovníkov. AVA TAB je produktom slovenského výrobcu.
€103,00

Taburetka AVA PIXY 2

AVA PIXY 2 je moderná pevná taburetka. Môžete ju využiť ako samostatne stojacu taburetku alebo v kombinácií s kreslom AVA PIXY 1. Farebné prevedenie poťahovej látky si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€69,00

Taburetka Diego

Diego je štýlová kvalitná taburetka v modernom štýle. Taburetka je vhodným doplnkom k sedacej súprave či pohovke. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€109,00

Taburetka Ewelina 45x45

Praktická kvalitná taburetka v jednoduchom modernom dizajne,jej súčasťou je aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží. Taburetka má drevené nožičky.
€75,00

Taburetka Samanta 45x45

Praktická kvalitná taburetka v jednoduchom modernom dizajne,jej súčasťou je aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží. Taburetka má drevené nožičky.
€89,00

Taburetka GOYA

Moderná kvalitná a veľmi pohodlná taburetka GOYA.
€65,00
€60,00
-7%

Detská taburetka Kiri

Detská taburetka Kiri je moderná taburetka s detským motívom. Taburetka má úložný priestor a môžete si vybrať z 3 farebných prevedení.
€17,00

Taburetka DeLuxe

Taburetka DeLuxe je štýlová kvalitná taburetka v elegantnom klasickom štýle. Taburetka je vhodným doplnkom k sedacej súprave DeLexe Corner a pohovke DeLuxe. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€149,00

V tejto kategórii nájdete čalúnené taburetky vhodné ku sedacím súpravám. Tabureka je nielen skvelým doplnkom, ale má aj svoje praktické využitie v podobe úložného priestoru.