Celočalúnené

Usporiadať podľa:

Celočalúnený taburet NOTRE DAME 125/60-ND4

LUXUSNÝ celočalúnený dvojmiestny taburet vhodný pre zariadenie firemných a bytových priestorov.
€225,00

Celočalúnený taburet NOTRE DAME 60/60-ND3

LUXUSNÝ celočalúnený taburet vhodný pre zariadenie firemných a bytových priestorov.
€181,00

Detská taburetka Kiri

Detská taburetka Kiri je moderná taburetka s detským motívom. Taburetka má úložný priestor a môžete si vybrať z 3 farebných prevedení.
€17,00

Rozkladacia taburetka AVA TAB

AVA TAB je moderná rozkladacia taburetka. Môžete ju využiť na sedenie a po rozložení aj na príležitostné spanie. Farebné prevedenie taburetky si môžete vybrať zo vzorkovníkov. AVA TAB je produktom slovenského výrobcu.
€99,00

Taburetka AVA PIXY 2

AVA PIXY 2 je moderná pevná taburetka. Môžete ju využiť ako samostatne stojacu taburetku alebo v kombinácií s kreslom AVA PIXY 1. Farebné prevedenie poťahovej látky si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€66,00

Taburetka DeLuxe

Taburetka DeLuxe je štýlová kvalitná taburetka v elegantnom klasickom štýle. Taburetka je vhodným doplnkom k sedacej súprave DeLexe Corner a pohovke DeLuxe. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€147,00

Taburetka Diego

Diego je štýlová kvalitná taburetka v modernom štýle. Taburetka je vhodným doplnkom k sedacej súprave či pohovke. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€113,00

Taburetka Dizzy

Moderná veselá pestrofarebná skladacia taburetka Dizzy s úložným priestorom. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€17,00

Taburetka Elegance

Taburetka Elegance je moderná taburetka so štýlovým elegantným dizajnom doplneným drevenými detailami. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami. Rovnako si môžete vybrať aj farebné prevedenie drevených detailov.
€179,00

Taburetka Emporio

Taburetka Emporio je kvalitná moderná taburetka so štýlovým moderným dizajnom. Taburetka je skvelým doplnkom k sedacej súprave Emporio. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€169,00

Taburetka FILY 1

Praktická moderná skladacia taburetka s úložným priestorom.
€17,00

Taburetka FILY 2

Praktická moderná skladacia taburetka s úložným priestorom.
€17,00

V tejto kategórii nájdete čalúnené taburetky vhodné ku sedacím súpravám. Tabureka je nielen skvelým doplnkom, ale má aj svoje praktické využitie v podobe úložného priestoru.