Detský nábytok

Usporiadať podľa:

IKAR - komoda 12

IKAR komoda 12 je 1-dverová komoda so zásuvkou a otvorenými policami zo sektorového systému IKAR. Farebné prevedenie úchytiek si môžete zvoliť sami.
€121,00

IKAR - regál 01

IKAR regál 01 je 1-dverový regál so zásuvkou a otvorenými policami. Farebné prevedenie úchytiek si môžete zvoliť sami. Regál 01 je súčasťou sektorového systému IKAR.
€98,00

IKAR - skriňa 05

IKAR skriňa 05 je modulová 2-dverová skriňa zo sektorového systému IKAR. Farebné prevedenie úchytiek si môžete zvoliť sami.
€322,00

BUTTERFLY nočný stolík NR9

Nočný stolík NR9 je kvalitný nočný stolík so skrinkou a zásuvkou. Stolík má jednoduchý dizajn, ktorý podčiarkuje jeho určenie pre detské a študentské izby. Nočný stolík NR9 je súčasťou sektorovej detskej izby BUTTERFLY. Farebné prevedenie: biela / modrá.
€38,00

BUTTERFLY polica NR3

Polica NR3 je závesná polica do detskej alebo študentskej izby so zaujímavým dizajnom. Polica NR3 je súčasťou sektorovej detskej izby BUTTERFLY. Farebné prevedenie: biela / modrá.
€38,00

KLAUDIUS PC stolík 11

Počítačový stolík 11 je kvalitný počítačový stolík z detskej izby KLAUDIUS. Počítačový stolík pozostáva z dvoch skriniek a zásuvky. Počítačový stolík je nielen že priestranný, ale poskytne aj dostatok úložného priestoru. PC stolík je dostupný vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenými detailami.
€92,00

KLAUDIUS regál III 04

Regál III 04 je kvalitný 4-dverový regál so 4 otvorenými policami a veľkým množstvom úložného priestoru. Regál má zaujímavý a moderný dizajn. Regál je dostupný vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Regál III 04 je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€105,00

KLAUDIUS skriňa 01

Skriňa 01 je kvalitná 4-dverová skriňa s 2 zásuvkami a veľkým množstvom úložného priestoru. Skriňa má zaujímavý a moderný dizajn. Je dostupná vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Skriňa 01 je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€125,00

KLAUDIUS skriňa 02

Skriňa 02 je kvalitná 2-dverová vešiaková skriňa s 2 zásuvkami a veľkým množstvom úložného priestoru. Skriňa má zaujímavý a moderný dizajn. Je dostupná vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Skriňa 02 je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€125,00

KLAUDIUS závesná polica I 09

Závesná polica I 09 má zaujímavý moderný dizajn. Polica je dostupná vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Polica je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€25,00

KLAUDIUS závesná polica II 10

Závesná polica II 10 má zaujímavý moderný dizajn. Polica je dostupná vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Polica je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€35,00

SMILE komoda 05

4-zásuvková komoda so zaujímavým moderným dizajnom je súčasťou sektorovej detskej/študentskej izby SMILE. Farebné prevedenie: dub craft biely / sivá.
€99,00

Detský nábytok je pre deti ako jedna obrovská zábavná skladačka. Pri jeho výbere sme kládli dôraz na vysokú kvalitu materiálov tak, aby boli zdravotnene závadné a odolné. Okrem iného me taktiež dbali nielen na jeho farebnú pestrosť, ale aj na multifunkčnosť.

Dôležitou súčasťou každej detskej izby je nielen dostatočne veľký úložný priestor, ale aj priestor na hračky.

Urobte radosť nielen sebe, ale aj svojim deťom a vytvoteim dokonalé prostredie kde budú môcť realizovaťsvoje sny.