Do detskej izby

Usporiadať podľa:

SMILE detská izba

Sektorový detský nábytok SMILE je vhodný ako do detských, tak aj do študentských izieb. Má moderný dizajn kombinovaný drevom a farbami s možnosťou výberu z 2 farieb. Sektorová detská izba ponúka možnosť výberu až z 9 samostatných komponentov.

BUTTERFLY detská izba

BUTTERFLY detská izba je kvalitná detská izba, ktorá svojim dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho využitie pre študentov a školopovinné deti. BUTTERFLY pozostáva z 9 samostatných komponentov, vďaka čomu môžete vyskladať izbu podľa vlastnej fantázie a priestorových možností. Farebné prevedenie: biela / modrá.

DOMINO - BIELA detská izba

Detská izba DOMINO svojím decentným dizajnom vyhovuje všetkým školopovinným deťom. Nábytok svojím dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho určenie pre detské izby alebo študentské izby. Skladá sa z 12 komponentov, ktoré je možné ľubovoľne rozmiestniť a vytvoriť tak izbu podľa Vašich predstáv. Nábytok má hravý vzhľad v bielom farebnom prevedení v kombinácii s ružovou alebo zelenou farbou.

KLAUDIUS detská izba

Moderná sektorová detská izba KLAUDIUS. Detská izba svojim dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho využitie pre študentov a školopovinné deti. KLAUDIUS pozostáva z 12 samostatných komponentov, vďaka čomu môžete vyskladať izbu podľa Vlastnej fantázie.

NELLY so stolíkom študentská izba

Kvalitná moderná priestranná študentská zostava NELLY poskytuje dostatok úložného priestoru. Svojim zaujímavým dizajnom vytvorí skvelé prostredie pre Vášho študenta.
€439,00
€419,00
-4%

SMYK detská izba

Moderný sektorový systém SMYK je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Farebné úchytky a čisté biele prevedenie pôsobia veľmi pozitíve. Sektorový systém pozostáva z 13 samostatných komponentov s dostupnosťou v 5 farebných prevedeniach.

TIMI - sektorová detská izba

TIMI je kvalitný moderný sektorový nábytok, ktorý svojím dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho využitie hlavne pre študentov a školopovinné deti. TIMI pozostáva z 10 samostatných komponentov, ktoré je možné rozložiť ľubovoľne, podľa vlastných predstáv. Výnimočnosťou tejto detskej izby sú úchytky v tvare košieľky.

WOW - sektorová detská izba

Sektorová detská izba WOW z kolekcie TRENDLINE bola špeciálne navrhnutá pre tvorivú a kreatívnu mládež. Sektorový systém pozostáva z 12 samostatných komponentov.

BLOG detská izba

Sektorový nábytok BLOG svojím moderným dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho využitie hlavne pre študentov a školopovinné deti. Skladá sa z množstva voliteľných častíc, ktoré je možné ľubovoľne rozmiestniť.

BRUNO - sektorový systém

BRUNO je moderný sektorový systém do detských a študentských izieb. Pozostáva z 8 samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozmiestniť a zariadiť tak izbu presne podľa Vašich predstáv. BRUNO sa vyrába v zaujímavej kombinácií 4 farieb.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

GUMI - detský sektorový systém

NOVINKA - Moderný detský sektorový systém GUMI. Má až 18 samostatných prvkov a vďaka tomu si môžete vyskladať izbu podľa Vašich predstáv. Dekor Dub Santana zabezpečí univerzálnosť nábytku. Nábytok bude s Vašimi deťmi rásť, ak teda zariadite detskú izbu určite bude bude vhodná aj keď sa z Vášho dieťaťa stane študent.

Sektorový nábytok je vhodným riešením pre zariadenie detskej či študentskej izby. Skrine či komody si môžete rozložiť podľa Vašich priestorových možností. Celá detská izba bude v rovnakej farbe či farebnej kombinácií, a v rovnakom dizajne. 

Súčasťou sektorového nábytku do detskej izby je zvyčajne skriňa, posteľ, písací stolík, komoda a regál s otvorenými policami aj uzavretými časťami. V súčasnosti sa veľkej obľube teší rohová skriňa či šatník do študentskej izby. Čo uložiť do rohu izby? Je to priestor, ktorý je ťažko využiteľný, práve preto Vás rohová skriňa poteší. 

Sektorový nábytok do študentskej izby Vám umožní vyskladať si jednotlivé komponenty podľa Vašich potrieb. Potrebujete úložný priestor na hračky či knihy? Kúpte si jednu skriňu na oblečenie a druhú na odloženie hračiek.