Do obývačky

Usporiadať podľa:

MONSUN - sektorový systém

Moderný sektorový systém vhodný do obývacej izby. Sektorový nábytok sa skladá z viacerých jednotlivých prvkov, ktoré je možné rozmiestniť po izbe podľa vlastnej fantázie.

OCEANIK - sektorový systém

OCEANIK je moderný sektorový systém. Pozostáva z množstva samostatných komponentov. OCEANIK je vhodný na zariadenie obývacej izby a jedálne. Vyrába sa v 2 moderných dekoroch dreva.

OMEGA - sektorový systém

OMEGA je moderný sektorový systém. Jeho súčasťou sú 4 samostatné komponenty, ktoré si môžete ľubovoľne umiestniť. Vytvoríte si tak ideálne miesto pre Váš oddych a relax. Sektorový systém OMEGA je dostupný v modernej farebnej kombinácií.

REA DENISA UP - obývačkový sektor

REA DENISA UP je sektorový obývačkový systém. Moderná obývacia zostava je plne variabilná a tak si jednotlivé komponenty môžete vyskladať presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Aby nábytok ešte viac naplnil Vaše predstavy, vyrába sa až v 8 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

ROMERO- sektorový obývačkový systém

NOVINKA-Moderný a univerzálny sektorový systém ROMERO.

Sektorový obývačkový systém SAMBA

SAMBA-Sektorový obývačkový systém v modernom štýle dodávaná v 3 farebných prevedeniach.

TANGO-sektorový nábytok

Sektorový nábytok vhodný pre obývacie izby.

VERTO- sektorový obývačkový, spálňový systém

Univerzálny sektorový systém VERTO v modernom dizajne vhodný pre zariadenie obývecej izby, študentskej izby, alebo spálne.

WENECJA -Sektorový systém

WENECJA - Sektorový systém v jednoduchom, ale modernom dizajne s čistými líniami. Sektor obsahuje 9 komponentov v 2 farebných prevedeniach.

ZONDA - sektorový systém

ZONDA je moderný sektorový systém. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodný do obývacej izby, študentskej izby, ale aj do modernej kancelárie. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa vo farebnom prevedení Sivá/Biely lesk.

Sektorový nábytok do obývačky Vám umožní zariadiť si obývačku v jednotnom dizajne. Výhodou sektorového sytému je veľké množstvo samostatných skriniek. Kombinujte skrinky do obývačky podľa Vašich potrieb. Môžete si kúpiť dve vitríny a komodu. Alebo tri RTV skrinky, ktoré umiestnite vedľa seba a vytvoríte si tak modernú obývačku, ktorá bude pôsobiť vzdušne a ,,nezapratane".

Skrinky zo sektorového systému sú v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. V súčasnosti sú obľúbené presklené vitríny a vitríny či komody s LED osvetlením.

Súčasným trendom v interiérovom dizajne je prepojenie obývačky s kuchyňou a jedálňou. Výrobcovia nábytku zobrali do úvahy aj tento fakt. V našej ponuke nájdete teda aj sektorový systém do obývačky, ktorého súčasťou sú komponenty do jedálne. V rovnakom dizajne si teda môžete kúpiť komody, vitríny, konferenčný stolík, RTV skrinku, ale aj jedálenský stôl a stoličky.