Vankúš Extra Soft

Vankúš Extra Soft je vankúš vyrobený z jedinečnej inovatívnej Gel peny, ktorá sa špeciálne prispôsobuje tvaru Vašej hlavy a krku.
€49,00
Vankúš Extra Soft je vankúš, ktorý je veľmi jemný na dotyk. Vytvorili ho z jedinečnej inovatívnej Gel peny, ktorá sa špeciálne prispôsobuje tvaru Vašej hlavy a krku. Pomáha k optimálnemu a prirodzenému držaniu Vášho tela. Po použití sa vankúš vráti do pôvodného tvaru, nezdeformuje sa. Vďaka svojej dierkovanej štruktúre Vám zabezpečí vhodné hygienické vetranie.
Súčasťou vankúša je poťah BAYSCENT. Vlákna v poťahu matraca obsahujú mikrokapsule, ktoré pomáhajú predchádzať vzniku nepríjemného zápachu a uchovávajú matrac svieži a hygienický. Neutralizačné schopnosti novej tkaniny BAYSCENT zaútočia proti nepríjemnému zápachu, ktorý pri extrémnych podmienkach, môže vsiaknuť hlboko do tkaniny poťahu. Pohyb tela pred zaspávaním zaručuje uvoľnenie vzácnych výťažkov, ktoré sa nachádzajú v mikrokapsuliach, vďaka čomu sa definitívne zbavíte nepríjemného zápachu spôsobeného nadmerným potením počas spánku.
 
Parametre vankúša:
  • rozmery: 72 x 42 cm
  • výška: 12 cm

Dodacia doba je cca. 2 týždne.

Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné