GLAMOUR vitrína TYP09

Vitrína TYP09 zo sektorového systému GLAMOUR je 2-dverová vitrína s dvoma zásuvkami v kvalitnom prevedení a modernom dizajne. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma.
*
*
€220,00
€209,00
-5%

Vitrína TYP09 zo sektorového systému GLAMOUR je 2-dverová vitrína s dvoma zásuvkami. Vitrína je vyhotovená v kvalitnom prevedení a modernom dizajne. Vitrína skvele poslúži na vystavenie dekorácií alebo cenností, ktoré príjemne zútulnia Vašu obývačku alebo jedáleň, ktoré navyše po dokúpení LED osvetlenia nádherne zažiaria.

Možnosť doobjednať LED osvetlenie v cene 39€.

Farebné prevedenie:

  • dub sonoma

Rozmery:

  • výška /šírka / hĺbka (mm): 1900/1200/420

Dodacia doba 2-4 týždne.

Výrobok je súčasťou sektorového systému GLAMOUR. (kliknite nižšie)http://www.nonstop-nabytok.sk/glamour-sektorovy-system

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

GLAMOUR vitrína TYP10

Vitrína TYP10 zo sektorového systému GLAMOUR je 1-dverová vitrína so zásuvkou v kvalitnom prevedení a modernom dizajne. Vitrína je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma.
€129,00

GLAMOUR RTV skrinka TYP04

RTV skrinka TYP04 je kvalitná RTV skrinka s moderným a elegantným dizajnom zo sektorového systému GLAMOUR. RTV skrinka s doma zásuvkami Vám poskytne dostatok úložného priestoru a navyše je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma.
€112,00
€101,00
-9%

GLAMOUR konferenčný stolík TYP01

Konferenčný stolík TYP01 je kvalitný stolík zo sektorového systému GLAMOUR. Konferenčný stolík je vyhotovený v modernom jednoduchom elegantnom štýle vďaka čomu skvele padne do Vašej obývačky. Dostupný je vo farebnom prevedení dub sonoma.
€62,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné