KLAUDIUS skriňa 02

Skriňa 02 je kvalitná 2-dverová vešiaková skriňa s 2 zásuvkami a veľkým množstvom úložného priestoru. Skriňa má zaujímavý a moderný dizajn. Je dostupná vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Skriňa 02 je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€125,00

Skriňa 02 je kvalitná 2-dverová vešiaková skriňa s 2 zásuvkami, moderným a zujímavým dizajnom a veľkým množstvom úložného priestoru. Vešiaková časť pozostáva z jednej vešiakovej tyče. Skriňa poskytne Vášmu školákovi dostatok miesta na úschovu oblečenia. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Skriňa 02 je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.

Farebné prevedenie:

  • jaseň / zelená

Rozmery:

  • výška / šírka / hĺbka (mm): 2000/800/520

Dodacia doba 2-4 týždne.

Nábytok je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS. (kliknite na obrázok)
http://www.nonstop-nabytok.sk/klaudius-detska-izba
http://www.nonstop-nabytok.sk/klaudius-detska-izba
http://www.nonstop-nabytok.sk/klaudius-detska-izba

 

 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

KLAUDIUS PC stolík 11

Počítačový stolík 11 je kvalitný počítačový stolík z detskej izby KLAUDIUS. Počítačový stolík pozostáva z dvoch skriniek a zásuvky. Počítačový stolík je nielen že priestranný, ale poskytne aj dostatok úložného priestoru. PC stolík je dostupný vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenými detailami.
€92,00

KLAUDIUS závesná polica I 09

Závesná polica I 09 má zaujímavý moderný dizajn. Polica je dostupná vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Polica je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€25,00

KLAUDIUS závesná polica II 10

Závesná polica II 10 má zaujímavý moderný dizajn. Polica je dostupná vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Polica je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€35,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné