Knihovnice

Usporiadať podľa:

Knihovnica Jowisz malá

Knihovnica Jowisz je moderná knihovnica. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 3 farebných prevedeniach. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie.
€206,00

Knihovnica Jowisz veľká

Knihovnica Jowisz je moderná knihovnica. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 3 farebných prevedeniach. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie.
€239,00

Knihovnica Mars I

Knihovnica Mars I je moderná knihovnica. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 3 farebných prevedeniach. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie.
€189,00

Knihovnica Neptun

Knihovnica Neptun je moderná knihovnica. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 4 farebných prevedeniach. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie.
€242,00

Knihovnička - 84211-04

Knihovnička 84211-04 v kombinácii skla a dreva.
€111,00

MEGA rohový regál ME3

Rohový policový regál zo sektorového systému Mega dodávaný v dvoch farebných prevedeniach.
€59,00

OCEANIK regál OCE 92

OCEANIK regál OCE 92 je policový regál zo sektorového systému OCEANIK. Má jednoduchý dizajn a vyrába sa v 2 dekoroch dreva. Poskytne Vám praktický úložný priestor na knihy či fotografie a dekoračné predmety.
€87,00

Polica SAMBA S6

Závesná polica S6 z obývačkového sektoru SAMBA v 2 farebných prevedeniach.
€24,00

Policový regál - ROMERO R18

Rohový samostojaci policový regál so 4 policami zo sektoru ROMERO.
€87,00

Policový regál - ROMERO R5

Samostojaci policový regál so 4 policami zo sektoru ROMERO.
€43,00

Policový regál IP6-INEZ plus

Policový regál IP6 zo sektoru INEZ plus. Regál je dostupný vo farebnom prevedení jaseň.
€49,00

Policový regál N4 - NEMO

Policový regál s 3 dvierkami N4 z detského sektoru NEMO vyrábaná v 6 farebných prevedeniach.
€74,00

Knihovnica je špecifickým kúskom nábytku. Má otvorené police a poskytne Vám bohatý úložný priestor. Ako už napovedá názov, knihovnica je prioritne určená na uloženie kníh.

Knihovnička však v súčasnosti môže byť súčasťou modernej obývačky či študentskej izby. Môžete si na ňu uložiť dekoračné predmety či zbierku autíčok. Výrobcovia ponúkajú moderné knihovnice v zaujímavom dizajne. Už nemajú iba klasický tvar štvorca s rozdelenými poličkami. Vďaka tomuto modernému prevedeniu je knihovnica vhodná do mnohých priestorov.

Knihovnica určite nájde svoje praktické využitie napríklad v kancelárií. Potrebné dokumenty budete mať hneď po ruke a zároveň budú prehľadne uložené na jednotlivých policiach.