Kúpeľňové skrinky

Usporiadať podľa:

Nízka skrinka Evo WB 12

Nízka skrinka Evo WB 12 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Evo WB 01. Vyrába sa v modernej farebnej kombinácií.
€49,00

Nízka skrinka Evo WE 12

Nízka skrinka Evo WE 12 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Evo WE 01. Vyrába sa v modernej farebnej kombinácií.
€44,00

Nízka skrinka Evo WW 12

Nízka skrinka Evo WW 12 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Evo WW 01. Vyrába sa v modernej farebnej kombinácií.
€49,00

Skrinka pod umývadlo Evo WB 13

Skrinka pod umývadlo Evo WB 13 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Evo WB 01. Vyrába sa v modernej farebnej kombinácií.
€45,00

Skrinka pod umývadlo Evo WE 13

Skrinka pod umývadlo Evo WE 13 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Evo WE 01. Vyrába sa v modernej farebnej kombinácií.
€34,00

Skrinka pod umývadlo Evo WW 13

Skrinka pod umývadlo Evo WW 13 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Evo WW 01. Vyrába sa v modernej farebnej kombinácií.
€45,00

Vysoká skrinka Evo WB 11

Vysoká skrinka Evo WB 11 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Evo WB 01. Vyrába sa v modernej farebnej kombinácií.
€69,00

Vysoká skrinka Evo WE 11

Vysoká skrinka Evo WE 11 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Evo WE 01. Vyrába sa v modernej farebnej kombinácií.
€54,00

Vysoká skrinka Evo WW 11

Vysoká skrinka Evo WW 11 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Evo WW 01. Vyrába sa v modernej farebnej kombinácií.
€69,00

PORTO skrinka pod umývadlo BL 13

PORTO skrinka pod umývadlo BL13 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má moderný dizajn a vyrába sa v čierno-bielej kombinácií. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€40,00

PORTO skrinka pod umývadlo WE 13

PORTO skrinka pod umývadlo WE 13 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má moderný dizajn a vyrába sa v prevedení Wenge. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€34,00

PORTO skrinka pod umývadlo WH 13

PORTO skrinka pod umývadlo WH 13 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má moderný dizajn a vyrába sa v bielom prevedení, v kombinácií lesku a matu. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€40,00

Aj v kúpeľni potrebujete úložný priestor. Najčastejšie potrebujete mať po ruke osušku, uterák, sprchový gél či šampón. Pri umývadle zase kefky, zubnú pastu či hrebeň. Kam ale to všetko uložiť?

Kúpeľňové skrinky

Kúpeľňové skrinky Vám zabezpečia, že budete mať potrebné veci hneď po ruke a zároveň budete mať v kúpeľni poriadok. V kúpeľni je vyššia vlhkosť ako v ostatných izbách, preto musí byť nábytok do kúpeľne viac odolný. My odporúčame aby ste skrinky umiestnili na stenu, prípadne si zakúpte skrinky na nožičkách. Podlaha v kúpeľni je často mokrá a skrinky by mohli nasať túto vodu. Použitý materiál by napučal a rovnako by sa mohla objaviť pleseň.

Skrinky do kúpeľne

Skrinky do kúpeľne sú zvyčajne policové. Môžu mať otvorené police alebo sú to skrinky s dvierkami. V našej ponuke nájdete aj kombinované skrinky, prípadne skrinky so zásuvkou.
Pri vyrábaní kúpeľňových skriniek sa už nekladie dôraz iba na ich praktickosť, ako kedysi, ale aj na dizjan. Skrinky do kúpeľne sú tak dnes moderné. Využívajú systém bezúchytkového otvárania dvierok Push-Click. Vyrábajú sa v lesku, v rôznych farbách. Obľúbené sú aj dekory dreva ako Wenge či Dub Sonoma. Dekor dreva navodzuje v kúpeľni pocit tepla a útulnosti.

Skrinka pod umývadlo

Obľúbenou skrinkou je skrinka pod umývadlo. V hornej časti je bez dosky, aby bolo možné osadiť umývadlo. Skrinka pod umývadlo Vám umožní schovať nevzhľadný sifón umývadla. V skrinke sa zvyčajne nachádza polica. 

Kúpeľňové skrinky so zrkadlom

Zrkadlo je samozrejmou súčasťou každej kúpeľne. Vďaka zrkadlu sme upravení a učesaní. Zrkadlo môže byť samostatné v ráme. Ale keďže úložného priestoru nikdy nie je dosť, zrkadlo do kúpeľne sa zvyčajne vyrába ako súčasť skrinky. Zrkadlo je umiestnené na dvierkach skrinky.