Matrace

Usporiadať podľa:

Matrac MEMORY BAMBOO 90x200 cm - Skladom

Matrac MEMORY BAMBOO je kvalitný matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Matrac má povrchovú vrstvu Memory Foam tzv. pamäťovú penu. Matrac je skladom v rozmere 90x200 cm.
€229,00
€199,00
-13%

Matrac MEMORY COMFORT

Matrac MEMORY COMFORT je ortopedický matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Matrac je kombináciou studenej peny a peny Memory Foam.
€215,00

Matrac MEMORY DUET

Matrac MEMORY DUET je luxusný matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Vďaka použitým materiálom uspokojí nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov.
€259,00

Matrac MIMMA

Obojstranný penový matrac je vyrobený z vysokoelastickej PUR peny. Poťah matraca je so zipsom. Možnosť výberu veľkosti matraca.
€78,00

Matrac na ráme Helvetia

Matrac HELVETIA je kvalitný hypoalergénny matrac s pružinovým jadrom. Matrac je osadený v masívnom ráme vďaka čomu už nevyžaduje rošt.
€89,00

Matrac NATURAL

Matrac NATURAL je ortopedický vákuový matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Matrac je vyrobený zo studenej peny strednej hustoty.
€125,00

Matrac NIKOL

Matrac NIKOL je kvalitný obojstranný matrac sendvičového typu. Je vyrobený zo 7 zónovej profilácie Poly Foam peny a zo studenej peny HR tak, aby bola zabezpečená priedušnosť a pružnosť matraca. Matrac má dvojitú tuhosť 3/4 pre tvrdé a stredne tvrdé spanie. Súčasťou matraca je zipsovateľný poťah s antibakteriálnou úpravou.
€175,00
€135,00
-22%

Matrac SIGLO

Matrac SIGLO je ortopedický vákuový matrac vyrobený v Taliansku, vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Matrac je vyrobený zo studenej peny vysokej hustoty.
€175,00

Matrac SIGLO 140x200 cm - Skladom

Matrac SIGLO je ortopedický vákuový matrac vyrobený v Taliansku, vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Matrac je vyrobený zo studenej peny vysokej hustoty. Matrac je skladom v rozmere 140x200 cm.
€272,00
€242,00
-11%

Matrac SIMMA

Obojstranný matrac z vysokoelastickej PUR peny. Poťah matraca je so zipsom. Možnosť výberu veľkosti matraca.
€103,00

Matrac TEDDY

Molitanový matrac s poťahom. Poťah matraca je so zipsom. Možnosť výberu veľkosti matraca.
€80,00

Matrac VENDY

Molitanový matrac s poťahom. Poťah matraca je so zipsom. Možnosť výberu veľkosti matraca.
€106,00

Spánok predstavuje dôležitú súčasť nášho života, keďže tretinu dňa prespíme. Dobrý spánok zaručí úspešný, pokojný a šťastný deň. Aby sme vstali oddýchnutí a vyspatí potrebujeme spať v príjemnom a vyvetranom prostredí, a hlavne na kvalitnom matraci. Dobrá posteľ, ortopedický matrac a kvalitný vankúš sú polovicou úspechu. Určite na nich nešetrite!

V našej ponuke nájdete molitanové a ortopedické matrace vyrobené zo studenej peny s vysokou priedušnosťou. Pri výbere matraca je dôležité všímať si údaje o jadre matraca. Tuhosť jadra sa udáva v škále od 1 do 10. Môžete si zvoliť matrac v jednej tvrdosti, alebo môže mať dvojitú tuhosť (vo vrchnej časti je pamäťová pena).

Ponúkame Vám matrace vo výške 8 cm - 16 cm a hustotou studenej peny 26kg/m3 až 30kg/m3 memory/lenivá pena/ 50kg/m3.

Nemenej dôležitou súčasťou matraca je poťah. Jednotlivé druhy majú svoje špecifické vlastnosti. Napríklad poťah z prírodnej antialergickej bavlny, ktorá výborné odvádza vodu, alebo poťah pretkaný uhlíkovým vláknom, ktorý odbúrava elektrostatické náboje. Ak je poťah matraca vyrobený z bavlnenej látky s bambusovým vláknom, tak zákazník má výbornú ochranu pred vznikom plesní, húb a mikroorganizmami. Ďalším druhom je poťah s klimatizačnou výplňou, napr. s Aloe Vera.
Kvalitu poťahu neovplyvňuje snímateľnosť poťahu, skôr jeho údržbu. Odnímateľné poťahy je možné prať v práčke pri teplote 40 C alebo 60 C.

Dlhšiu životnosť a ochranu matraca Vám zabezpečí aj chránič matraca, ktorý pri niektorých matracoch je ponúkaný ako bonus.