Matrace

Usporiadať podľa:

Vankúš Bio Soya

Vankúš Bio Soya je anatomický vankúš. Vankúš je špeciálne vyrobený, 100%-ný prírodný produkt, ktorý obsahuje prírodné výťažky zo sóje.
€63,00

Vankúš Bio Soya Wave

Vankúš Bio Soya je anatomický vankúš. Vankúš je špeciálne vyrobený, 100%-ný prírodný produkt, ktorý obsahuje prírodné výťažky zo sóje.
€63,00

Vankúš Extra Soft

Vankúš Extra Soft je vankúš vyrobený z jedinečnej inovatívnej Gel peny, ktorá sa špeciálne prispôsobuje tvaru Vašej hlavy a krku.
€49,00

Vankúš Massage Memory

Vankúš Massage Memory je vankúš vyrobený z peny Mindfoam Memory, ktorý sa prispôsobuje forme hlavy a krku.
€49,00

Vankúš Memory Gel

Vankúš Memory Gel je špeciálny vankúš s revolučným materiálom Softgel. Softgel je pružný gél, ktorý sa dokonale prispôsobuje a reaguje na každú zmenu polohy, a zároveň slúži ako spoľahlivá podpora.
€89,00

Spánok predstavuje dôležitú súčasť nášho života, keďže tretinu dňa prespíme. Dobrý spánok zaručí úspešný, pokojný a šťastný deň. Aby sme vstali oddýchnutí a vyspatí potrebujeme spať v príjemnom a vyvetranom prostredí, a hlavne na kvalitnom matraci. Dobrá posteľ, ortopedický matrac a kvalitný vankúš sú polovicou úspechu. Určite na nich nešetrite!

V našej ponuke nájdete molitanové a ortopedické matrace vyrobené zo studenej peny s vysokou priedušnosťou. Pri výbere matraca je dôležité všímať si údaje o jadre matraca. Tuhosť jadra sa udáva v škále od 1 do 10. Môžete si zvoliť matrac v jednej tvrdosti, alebo môže mať dvojitú tuhosť (vo vrchnej časti je pamäťová pena).

Ponúkame Vám matrace vo výške 8 cm - 16 cm a hustotou studenej peny 26kg/m3 až 30kg/m3 memory/lenivá pena/ 50kg/m3.

Nemenej dôležitou súčasťou matraca je poťah. Jednotlivé druhy majú svoje špecifické vlastnosti. Napríklad poťah z prírodnej antialergickej bavlny, ktorá výborné odvádza vodu, alebo poťah pretkaný uhlíkovým vláknom, ktorý odbúrava elektrostatické náboje. Ak je poťah matraca vyrobený z bavlnenej látky s bambusovým vláknom, tak zákazník má výbornú ochranu pred vznikom plesní, húb a mikroorganizmami. Ďalším druhom je poťah s klimatizačnou výplňou, napr. s Aloe Vera.
Kvalitu poťahu neovplyvňuje snímateľnosť poťahu, skôr jeho údržbu. Odnímateľné poťahy je možné prať v práčke pri teplote 40 C alebo 60 C.

Dlhšiu životnosť a ochranu matraca Vám zabezpečí aj chránič matraca, ktorý pri niektorých matracoch je ponúkaný ako bonus.