S LED osvetlením

Usporiadať podľa:

Komoda - Wenecja 2

Dvojdverová komoda so 4 zásuvkami WENECJA 2 zo sektoru WENECJA v 2 farebných prevedeniach.
€96,00

Komoda - Wenecja 3

Vysoká dvojdverová komoda WENECJA 3 zo sektoru WENECJA v 2 farebných prevedeniach.
€83,00

Komoda Aleppo

Moderná 3-dverová kombinovaná komoda so zásuvkou. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub truffel + biely lesk. LED osvetlenie je súčasťou komody.
€235,00

Komoda Asti

Komoda Asti je moderná komoda, ktorá sa vyrába v 2 farebných prevedeniach. Komoda má zaujímavý dizajn a bohatý úložný priestor.
€113,00

Komoda Blues

3-dverová kombinovaná komoda ku obývacej stene Blues. Komoda Vám poskytne dostatok úložného priestoru. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení. Ku komode je možné doobjednať LED osvetlenie.
€109,00

Komoda Pedro

Komoda Pedro je moderná 3-dverová komoda. Má zaujímavý dizajn podporený farebným prevedením biela lesklá + biela matná.
€219,00

Komoda RIVA II PLUS s LED osvetlením

RIVA II PLUS je moderná komoda v lesku. Má veľmi zaujímavý dizajn, ktorý je podporený LED osvetlením. Komoda Vám poskytne bohatý úložný priestor. Vyrába sa v 4 farebných prevedeniach.
€259,00

Komoda RIVA PLUS s LED osvetlením

RIVA PLUS je moderná komoda v lesku. Je to 3 zásuvková komoda so sklenenými poličkami. Jej moderný dizajn je podporený LED osvetlením. Komoda sa vyrába v 4 moderných farebných kombináciách.
€220,00

Komoda ROMA s LED osvetlením

ROMA je 2-dverová komoda so 4 samostatnými zásuvkami. Moderný dizajn komody je podporený LED osvetlením. Vyrába sa v 4 farebných prevedeniach.
€222,00

Komoda Rumba

Komoda Rumba je moderná komoda, ktorá sa vyrába v 4 farebných prevedeniach. Komoda má zaujímavý dizajn a bohatý úložný priestor.
€113,00

Komoda s vitrínou - CARMELO C1-lesklá

Kombinovaná 3 dverová komoda s vitrínou C1 s 3 zásuvkami zo sektoru CARMELO v lesklom prevedení.
€221,00

Komoda s vitrínou - CARMELO C1-matná

Kombinovaná 3 dverová komoda s vitrínou C1 s 3 zásuvkami zo sektoru CARMELO v matnom prevedení.
€195,00

Uložte si potrebné veci napríklad do komody. V kategórii komody s LED nájdete komody rôznych typov, tvarov a veľkostí, ktoré ponúkajú možnosť doobjednať LED osvetlenie. Komoda je skvelým doplnkom takmer v každej izbe. Svoje využitie nájde ako v obývačke, tak v spálni, detskej izbe, hosťovskej izbe, v jedálni či v predsieni alebo aj na chodbe. Zásuvkové komody taktiež ponúkajú veľké množstvo úložného priestoru. Komody sú ponúkané v rôznych rozmeroch a farebných prevedeniach. Stačí si len vybrať tú ktorá najviac vyhovuje Vašim požiadavkám a taktiež Vášmu vkusu.