Obývacie steny, konferenčné stolíky, RTV stolíky

Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík T26 - Skladom

Moderný konferenčný stolík s jednoduchými líniami a obľúbeným farebným prevedením v čiernom lesku.
€87,00

Konferenčný stolík Shanell - Skladom

Moderný konferenčný stolík Shanell zaujme najmä svojim moderným dizajnom v nesmrteľnej čierno bielej kombinácii. Plát stola tvorí tvrdené sklo.
€118,00
€95,00
-19%

TV stolík RTV-7 BIS - Skladom

Moderný praktický RTV stolík so sklenenými poličkami a dreveným podstavcom na kolieskach. Stolík je vyrobený v kombinácii chrómu, skla a MDF v dekore wenge.
€126,00

Konferenčný stolík Monte TYP14 - výpredaj!

Konferenčný stolík Monte TYP14 je kvalitný konferenčný stolík s praktickou poličkou a mohutnými pevnými nohami po bočných stranách stolíka. Konferenčný stolík je dostupný vo farebnom prevedení dub lefkas.
€74,00
€54,00
-27%

Príručný / konferenčný stolík MARIFFA - Skladom

Stolík MARIFFA má moderný dizajn, ktorý je doplnený elegantným farebným prevedením. Stolík je dostupný skladom v 3 farebných prevedeniach.
€19,00

Obývacia stena Galino G lesk + LED - výpredaj!

Obývacia stena Galino G lesk je moderná obývacia stena, ktorá rozhodne skrášli Vašu obývačku. Zároveň Vám poskytne dostatočný odkladací priestor.
€442,00
€353,00
-20%

Obývacia stena Galino G lesk + LED - skladom

Obývacia stena Galino G lesk je moderná obývacia stena, ktorá rozhodne skrášli Vašu obývačku. Zároveň Vám poskytne dostatočný odkladací priestor. Obývacia stena je skladom v čiernom farebnom prevedení.
€442,00

Obývacia stena Blues - Skladom

Blues je jednoduchá moderná obývacia stena menších rozmerov. Obývacia stena je dostupná v dekore dub sonoma a ponúka možnosť doobjednať komodu či LED osvetlenie.
€139,00

Konferenčný stolík Piko - Skladom

Konferenčný stolík Piko je kvalitný konferenčný stolík so zaujímavým prevedením nôh. Konferenčný stolík je vďaka svojim rozmerom vhodný aj do menších priestorov. Konferenčný stolík je dostupný skladom vo farebnom prevedení wenge.
€34,00

Konferenčný stolík BAVARIA - Skladom

Kvalitný konferenčný stolík BAVARIA s jednoduchým no moderným dizajnom. Stôl je dostupný vo farebnom prevedeni dub san remo.
€92,00
€62,00
-32%