Obývacie steny, konferenčné stolíky, RTV stolíky

Usporiadať podľa:

Obývacia stena Tango - Skladom

Moderná obývacia stena Tango pozostáva zo 4 samostatných komponentov. K obývacej stene si môžete doobjednať LED osvetlenie. Obývacia stena je dostupná vo farebnom prevedení san remo.
€169,00

TV stolík RTV-7 BIS - Skladom

Moderný praktický RTV stolík so sklenenými poličkami a dreveným podstavcom na kolieskach. Stolík je vyrobený v kombinácii chrómu, skla a MDF v dekore wenge.
€126,00

Príručný / konferenčný stolík MARIFFA - Skladom

Stolík MARIFFA má moderný dizajn, ktorý je doplnený elegantným farebným prevedením. Stolík je dostupný skladom v 2 farebných prevedeniach.
€19,00

Obývacia stena Galino G lesk + LED - výpredaj!

Obývacia stena Galino G lesk je moderná obývacia stena, ktorá rozhodne skrášli Vašu obývačku. Zároveň Vám poskytne dostatočný odkladací priestor.
€442,00
€399,00
-9%

Obývacia stena Galino G lesk + LED - skladom

Obývacia stena Galino G lesk je moderná obývacia stena, ktorá rozhodne skrášli Vašu obývačku. Zároveň Vám poskytne dostatočný odkladací priestor. Obývacia stena je skladom v čiernom farebnom prevedení.
€442,00

Konferenčný stolík Piko - Skladom

Konferenčný stolík Piko je kvalitný konferenčný stolík so zaujímavým prevedením nôh. Konferenčný stolík je vďaka svojim rozmerom vhodný aj do menších priestorov. Konferenčný stolík je dostupný skladom vo farebnom prevedení wenge.
€34,00

Konferenčný stolík BAVARIA - Skladom

Kvalitný konferenčný stolík BAVARIA s jednoduchým no moderným dizajnom. Stôl je dostupný vo farebnom prevedeni dub san remo.
€92,00
€69,00
-25%

Obývacia stena Asti - Skladom

Obývacia stena Asti je kvalitná obývacia stena pozostávajúca zo 4 komponentov. Asti má moderný dizajn a je dostupná vo farebnej kombinácii biely mat + čierny mat.
€289,00

MAXIMUS konferenčný stolík M32 - Skladom

Konferenčný stolík M32 - MAXIMUS je konferenčný stolík so zásuvkou zo sektorového systému MAXIMUS. Stolík je skladom vo farbe biela matná.
€92,00

Konferenčný stolík Nomi II - Skladom

Jednoduchý konferenčný stolík s poličkou. Stolík je skladom v dekore mahagón.
€88,00

Konferenčný stolík Wenecja 9 - Skladom

Konferenčný stolík WENECJA 9 s poličkou zo sektoru WENECJA v bielom farebnom prevedení. Foto je len ilustračné. Stolík má obdĺžnikový tvar s rozmermi š110/v48/h61 cm.
€55,00

Konferenčný stolík LATOYA - Skladom

Konferenčný stolík LATOYA Vás zaujme svojím dizajnom. Súčasťou stolíka sú 4 taburetky. Stolík pôsobí elegantne vďaka kombinácií číreho skla a ekokože.
€209,00