Postele, váľandy, pohovky, kreslá

Usporiadať podľa:

Kreslo Wiki - Skladom

Kreslo WIKI má moderný dizajn. Pohodlné operadlo s podrúčkami Vám zabezpečí maximálne pohodlie. Kreslo je na chrómových nožičkách. Poťahovú látku respektíve ich kombináciu si môžete vybrať zo širokej škály látok.
€115,00
€92,00
-20%

Váľanda (posteľ) KASVO - Skladom

KASVO je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu. Má praktický úložný priestor a kvalitný matrac sendvičového typu. Váľanda je dostupná v sivom farebnom prevedení.
€159,00
€145,00
-8%

Váľanda (posteľ) ETILE 2 - 120 - Skladom

Váľanda ETILE 2 s úložným priestorom v modernom dizajne. Váľanda má bočné a zadné čelo. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu. Ilustračné foto v priložených obrázkoch.
€345,00
€293,00
-15%

Posteľ Mito 140 - Skladom

Kvalitná moderná posteľ na chrómových nožičkách čalúnená bielou ekokožou.
€235,00

Matrac na ráme Helvetia - Skladom

Matrac HELVETIA je kvalitný hypoalergénny matrac s pružinovým jadrom. Matrac je osadený v masívnom ráme vďaka čomu už nevyžaduje rošt.
€89,00

Kreslo Viktória - Skladom

Kreslo Viktória je moderné relaxačné kreslo. Má zaujímavý dizajn. Kreslo Vám poskytne pohodlie aj vďaka podrúčkam a vysokému operadlu. Kreslo je produktom slovenského výrobcu.
€219,00
€199,00
-9%

Taburetka Viktória - Skladom

Taburetka Viktória je praktická taburetka. Môžete ju využiť ako samostatne stojacu taburetku alebo ako podnož ku kreslu Viktória. Taburetka je produktom slovenského výrobcu.
€99,00

Kreslo Pedro - Skladom

Pohodlné kreslo Pedro v modernom dizajne. Kreslo je dostupné v kombinácii hnedej látky a béžovej ekokože.
€145,00

Posteľ s výsuvným lôžkom Oli Grey - typ B - Skladom

Posteľ Oli Grey - typ B je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou.
€259,00

Pohovka Milo - Skladom

Pohovka Milo je kvalitná rozkladacia pohovka s ukladacím priestorom. Pohovka má moderný dizajn. Pohovka Milo Vás určite zaujme aj svojim ľahkým automatickým rozkladaním.
€289,00