Postele, váľandy, pohovky, kreslá

Usporiadať podľa:

Kreslo Viktória - Skladom

Kreslo Viktória je moderné relaxačné kreslo. Má zaujímavý dizajn. Kreslo Vám poskytne pohodlie aj vďaka podrúčkam a vysokému operadlu. Kreslo je produktom slovenského výrobcu.
€219,00

Taburetka Viktória - Skladom

Taburetka Viktória je praktická taburetka. Môžete ju využiť ako samostatne stojacu taburetku alebo ako podnož ku kreslu Viktória. Taburetka je produktom slovenského výrobcu.
€109,00

Váľanda EDO 1 - Skladom

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Váľanda má 8 cm molitanový matrac. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€99,00
€89,00
-10%

Hojdacie kreslo Rocco - Skladom

Hojdacie kreslo Rocco je prútené hojdacie kreslo. Kreslo je pohodlné a má zaujímavý dizajn.
€120,00
€87,00
-27%

Váľanda (posteľ) JACEK Eagle - skladom

Váľanda JACEK v modernom dizajne s bočným a zadným čelom.
€155,00

Matrac MEMORY BAMBOO - Skladom

Matrac MEMORY BAMBOO je kvalitný matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Matrac má povrchovú vrstvu Memory Foam tzv. pamäťovú penu.
€229,00

Matrac MEMORY DUET - skladom

Matrac MEMORY DUET je luxusný matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Vďaka použitým materiálom uspokojí nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov.
€259,00

ALEX manželská posteľ AX31 - Skladom

Moderná manželská posteľ AX31 je súčasťou spálňového kompletu ALEX. Manželská posteľ má jednoduchý elegantný a moderný dizajn.
€85,00

Kreslo Lord - Skladom

Kreslo Lord je štýlové kreslo, ktoré Vám poskytne pohodlie a to aj vďaka pružine Bonell. Kreslo Lord je dostupné v svetlohnedej poťahovej látke.
€170,00

Rozkladacie kreslo PAĽO - Skladom

Rozkladacie kreslo PAĽO s molitanovým matracom. Opierka má rovnakú výplň ako sedacia časť, aby bolo zabezpečené rovnomerné spanie na celej ploche lôžka po rozložení. Kvalitné kreslo od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€135,00
€108,00
-20%

Váľanda Parys - Skladom

Váľanda Parys je moderná váľanda. Váľanda je s úložným priestorom a čelom.
€169,00

Pohovka HUGO 2 - Skladom

Pohovka HUGO je moderná pohovka s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. Pohovka je skladom v horčicovej farbe ak na obrázku.
€129,00