Sedacie súpravy s taburetkami

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava 4 You

Sedacia súprava 4 You je štýlová kvalitná rohová sedacia súprava v modernom štýle. Sedacia súprava poteší najmä funkciou rozkladania, úložným priestorom a 2 taburetkami umiestnenými v podrúčke. A čo je ešte lepšie, čalúnenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€677,00

Sedacia súprava Galaxy A

Sedacia súprava Galaxy A je štýlová kvalitná rohová sedacia súprava s pevným operadlom v modernom štýle. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktický úložný priestor, polohovateľné opierky hlavy a taburetka v podrúčke. A čo je ešte lepšie, čalúnenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€966,00

Sedacia súprava MODUS MEDIUM

Sedacia súprava MODUS MEDIUM má moderný dizajn. Poteší Vás, že sedacia súprava sa rozkladá a má praktický úložný priestor. Súčasťou sedacej súpravy sú 2 taburetky.
€605,00

Sedacia súprava Stella

Sedacia súprava Stella zaujme hlavne tých, ktorí majú radi praktickosť. Stella má moderný dizajn, priestranný úložný priestor, funkciu rozkladania a 2 taburetky ukryté pod podrúčkou. Farebné prevedenie si môžete vybrať sami z našej širokej škály poťahových látok.
€529,00