Sedacie súpravy, tabuetky, obývacie steny, konferenčné stolíky, RTV stolíky

Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík T26 - Skladom

Moderný konferenčný stolík s jednoduchými líniami a obľúbeným farebným prevedením v čiernom lesku.
€87,00

Konferenčný stolík Shanell - Skladom

Moderný konferenčný stolík Shanell zaujme najmä svojim moderným dizajnom v nesmrteľnej čierno bielej kombinácii. Plát stola tvorí tvrdené sklo.
€118,00
€95,00
-19%

Taburetka obdĺžniková II - Skladom

Taburetka bude praktickým doplnkom Vašej domácnosti. Kvalitná taburetka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€69,00
€58,00
-15%

TV stolík RTV-7 BIS - Skladom

Moderný praktický RTV stolík so sklenenými poličkami a dreveným podstavcom na kolieskach. Stolík je vyrobený v kombinácii chrómu, skla a MDF v dekore wenge.
€126,00

Konferenčný stolík Monte TYP14 - výpredaj!

Konferenčný stolík Monte TYP14 je kvalitný konferenčný stolík s praktickou poličkou a mohutnými pevnými nohami po bočných stranách stolíka. Konferenčný stolík je dostupný vo farebnom prevedení dub lefkas.
€74,00
€54,00
-27%

Sedacia súprava Bergen (Berlin) - Skladom

Sedacia súprava Bergen je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn, čisté línie. Sedacia súprava je v hnedom farebnom prevedení.
€559,00

Taburetka R4 (85x55) - Skladom

Taburetka R4 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom.
€59,00

Sedacia súprava Porto New - Skladom

Sedacia súprava Porto New je moderná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn.
€509,00

Sedacia súprava Dorado - Skladom

Sedacia súprava Dorado je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia s 2 úložnými priestormi. Sedacia súprava je dostupná vo farebnom prevedení čierny melír v kombinácii s bielou ekokožou.
€569,00
€540,00
-5%

Obývacia stena Galino G lesk + LED - výpredaj!

Obývacia stena Galino G lesk je moderná obývacia stena, ktorá rozhodne skrášli Vašu obývačku. Zároveň Vám poskytne dostatočný odkladací priestor.
€442,00
€353,00
-20%

Obývacia stena Galino G lesk + LED - skladom

Obývacia stena Galino G lesk je moderná obývacia stena, ktorá rozhodne skrášli Vašu obývačku. Zároveň Vám poskytne dostatočný odkladací priestor. Obývacia stena je skladom v čiernom farebnom prevedení.
€442,00