Sektorová kuchynská linka ELMA

Kuchynská linka ELMA je moderná sektorová kuchynská linka, ktorá ponúka množstvo samostatných skriniek. Jednotlivé skrinky si môžete vyskladať sami, podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Linka je dostupná v bordovo-šedej farebnej kombinácii.

Kuchynská linka ELMA je kvalitná sektorová kuchynská linka so zaujívým moderným dizajnom doplneným hliníkovými lištami. Kuchynskú linku si môžete vyskladať sami, podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Súčasťou linky je pracovná doska s hrúbkou 28 mm.  Skrinky majú plastové úchytky s dĺžkou 96 mm.

Jednotlivé sektorové skrinky s popisom nájdete nižšie.

Vnútorné členenie skriniek:

  • v spodných skrinkách je jedna polička
  • v horných skrinkách sú 2 poličky

Farebné prevedenie:

  • dvierka: bordová + hliníkové lišty
  • korpus: šedá

Materiál: DTD laminovaná + ABS hrany

Dodacia doba je 3-6 týždňov.

Naše odporúčanie: pred vešaním kuchynskej linky na stenu je potrebné zabezpečiť si kovové lišty.

Poradíme Vám s návrhom - 3D vizualizácia ZADARMO

Vyskladáme Vám kuchyňu z našej ponuky sektorových kuchynských liniek tak, aby čo najviac spĺňala Vaše požiadavky. Zavolajte nám alebo nám napíšte akú máte predstavu o tvare kuchynskej linky (L, U, rovná), aký máte priestor či rozpočet, rozmiestnenie skriniek, umiestnení Vami zakúpených spotrebičov (sporák, vstavaná rúra, varná doska, digestor, mikrovlnka, chladnička) prípadne nám zašlite obrázky, ako by ste chceli, aby vyzerala Vaša kuchynská linka. Nechajte nám na seba kontakt pre prípadnú následnú konzultáciu. Zapracujeme Vaše požiadavky a spätne Vám zašleme 3D návrh novej kuchynskej linky do 24 hodín.
Viac informácií.

        

Pozrite si našu širokú ponuku kuchynských drezov (kliknite na obrázok)
 

        

Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné