Skrine, komody, nočné stolíky, predsiene

Usporiadať podľa:

Nočný stolík CEZ21-CEZAR - Skladom

Nočný stolík CEZ21 s dvoma zásuvkami. Nočný stolík je súčasťou sektorového systému CEZAR.
€37,00

Nočný stolík Max - Skladom

2-zásuvkový nočný stolík Max je nočný stolík v modernom, elegantnom a jednoduchom dizajne. Nočný stolík je dostupný vo farebnom prevedení biely mat v kombinácii s čiernym leskom.
€62,00
€57,00
-8%

VERA komoda - Skladom

Komoda VERA je kvalitná moderná 2-dverová kombinovaná komoda so 4 zásuvkami zo spálňového kompletu VERA. komoda má jednoduchý moderný dizajn. Je dostupná vo farebnom prevedení biela/fialová.
€113,00

Nočný stolík Sara - Skladom

Nočný stolík Sara je moderný nočný stolík potiahnutý ekokožou. Má praktickú policu na odloženie drobností. Stolík je dostupný v béžovom farebnom prevedení.
€99,00

Botník REA 3R UP - Skladom

Botník REA 3R UP je moderný kvalitný výklopný 3-radový botník so zásuvkou. Botník poskytne Vaše chodbe alebo predsieni dostatok úložného priestoru na úschovu topánok.
€87,00
€85,00
-2%

FOX lesk predsieň - Skladom

Predsieň FOX lesk je moderná predsieňová zostava v lesklom prevedení. Predsieňová zostava pozostáva z troch samostatných komponentov.
€259,00

Skriňa Stella - Skladom

Skriňa Stella je praktická jednoduchá priestranná kombinovaná skriňa s moderným dizajnom a 3-dverovým nadstavcom ktorá poskytne Vašej izbe dostatok rôznorodého úložného priestoru. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma.
€149,00

Skriňa Felice - skladom

Skriňa Felice je moderná skriňa s posuvnými dverami pre ľahšiu manipuláciu. Skriňa má kombinovaný úložný priestor. Skladom v prevedení čierna + biele pásy.
€230,00

SMYK skriňa 3D 19 - Skladom

Skriňa 3D 19 je praktická priestranná kombinovaná 3-dverová skriňa, ktorá je súčasťou moderného sektorového systému SMYK do detskej alebo študentskej izby. Skriňa ponúka veľké množstvo úložného priestoru.
€189,00