Skrine, komody, nočné stolíky, predsiene

Usporiadať podľa:

Komoda Rumba - Skladom

Komoda Rumba je moderná komoda so zaujímavým dizajnom a bohatým úložným priestorom. Komoda je dostupná v prevedení dub sonoma.
€115,00

Nočný stolík CEZ21-CEZAR - Skladom

Nočný stolík CEZ21 s dvoma zásuvkami v ľavom prevedení. Nočný stolík je súčasťou sektorového systému CEZAR.
€37,00

Nočný stolík Max - Skladom

2-zásuvkový nočný stolík Max je nočný stolík v modernom, elegantnom a jednoduchom dizajne. Nočný stolík je dostupný vo farebnom prevedení biely mat v kombinácii s čiernym leskom.
€59,00
€54,00
-8%

Nočný stolík N8 - NEMO - Skladom

Nočný stolík s dvoma zásuvkami N8 z detského sektoru NEMO. Nočný stolík je dostupný vo farebnom prevedení jasion werova / oranžový lesk.
€34,00

VERA komoda - Skladom

Komoda VERA je kvalitná moderná 2-dverová kombinovaná komoda so 4 zásuvkami zo spálňového kompletu VERA. komoda má jednoduchý moderný dizajn. Je dostupná vo farebnom prevedení biela/fialová.
€113,00

Vešiaková skriňa SAMBA S1 - Skladom

Dvojdverová vešiaková skriňa S1 z obývačkového sektoru SAMBA. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení slivka / grafit.
€95,00

Nočný stolík Sara - Skladom

Nočný stolík Sara je moderný nočný stolík potiahnutý ekokožou. Má praktickú policu na odloženie drobností. Stolík je dostupný v béžovom farebnom prevedení.
€99,00

Botník REA 3R UP - Skladom

Botník REA 3R UP je moderný kvalitný výklopný 3-radový botník so zásuvkou. Botník poskytne Vaše chodbe alebo predsieni dostatok úložného priestoru na úschovu topánok.
€87,00
€85,00
-2%

FOX lesk predsieň - Skladom

Predsieň FOX lesk je moderná predsieňová zostava v lesklom prevedení. Predsieňová zostava pozostáva z troch samostatných komponentov.
€259,00