Kancelárske kreslá

Usporiadať podľa:

Detské kreslo MATRIX

Kancelárske kreslo MATRIX je moderné kreslo s veľmi zaujímavým dizajnom. Kreslo je výškovo nastaviteľné v 7 farebných prevedeniach
€63,00

Detské kreslo PURE

Kancelárske kreslo PURE je moderné detské kreslo vhodné do študentskej izby pre chlapcov aj dievčatá. Kreslo je potiahnuté ekokožou v 3 farebných prevedeniach.
€49,00

Kancelárska stolička 1080 mek - AKCIA

Kancelárska stolička 1080 mek je klasická kancelárska stolička. Poťah kresla tvorí látka s možnosťou výberu zo 4 farebných prevedení. Báza kresla je plastová.
€56,00
€43,00
-23%

Kancelárska stolička 1140 ASYN

Moderná kancelárska pracovná stolička so stredne vysokým operadlom.
€70,00

Kancelárska stolička 1140 ASYN C

Moderná kancelárska pracovná stolička so stredne vysokým operadlom. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€86,00
€79,00
-8%

Kancelárska stolička 1380 ASYN FLUTE + BR29

Pracovná stolička s vysokým kvadratickým operadlom. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€111,00

Kancelárska stolička 1380 SYN C ANTISTATIC (ESD)

Antistatická pracovná kancelárska stolička s vysokým kvadratickým operadlom.
€259,00

Kancelárska stolička 1580 SYN GALA

Moderná kancelárska stolička, základný synchrónny mechanizmus, niekoľkonásobná aretácia, nastavenie sily protiváhy, výškové nastavenie operadla mechanizmom up-down, tradičná plastová báza, čalúnenie zo studenej peny, tzv. moulded foam.
€144,00

Kancelárska stolička 1580 SYN GALA ALU + AR 08

Moderná kancelárska stolička, základný synchrónny mechanizmus, niekoľkonásobná aretácia, nastavenie sily protiváhy, výškové nastavenie operadla mechanizmom up-down, hliníková leštená báza, čalúnenie zo studenej peny, tzv. moulded foam.
€203,00

Kancelárska stolička 1580 SYN GALA NET

Moderná pracovná stolička s čiernou alebo sivou sieťovinou GREY na operadle, čalúnený, prešívaný sedák, základný synchrónny mechanizmus, niekoľkonásobná aretácia, nastavenie sily protiváhy, moderná pyramídová báza.
€133,00

Kancelárska stolička 1580 SYN GALA NET ALU

Moderná pracovná stolička s čiernou alebo sivou sieťovinou GREY na operadle, čalúnený, prešívaný sedák, základný synchrónny mechanizmus, niekoľkonásobná aretácia, nastavenie sily protiváhy, hliníková leštená báza.
€148,00

Kancelárska stolička 1580 SYN GALA PLUS

Moderná kancelárska stolička, základný synchrónny mechanizmus, niekoľkonásobná aretácia, nastavenie sily protiváhy, výškové nastavenie operadla mechanizmom up-down, moderná pyramídová báza, čalúnenie zo studenej peny, tzv. moulded foam.
€156,00

Dlhé sedenie v kancelárii počas práce, či trávenie času pri počítači si vyžaduje pohodlie a komfort. Naša ponuka kancelárskych stoličiek je cielená na zákazníkov, ktorí vyžadujú kvalitu, komfort, estetiku a dizajn zhodný s najnovšími svetovými trendami. Kvalita použitých materiálov a precíznosť garantujú dlhú životnosť a pohodlie. Otočné kancelárske kreslá obsahujú dodatočné funkcie, vďaka ktorým sa skvelo prispôsobia individuálnym potrebám užívateľa.
Prestížne a reprezentatívne kancelárske kreslá, jednoduché a lacné, avšak pohodlné stoličky potiahnuté ekokožou alebo látkovým poťahom v atraktívnych farbách, kancelárske stoličky pre deti a mládež, či otočné kreslá v modernom a zaujímavom dizajne. To všetko sa ukrýva v našej ponuke. Stačí si len vybrať!