Štýlové

Usporiadať podľa:

Lavica Canary

Lavica Canary je štýlová lavica. Vďaka dizajnu pôsobí klasicky, ale vďaka žltej farbe je lavica moderná. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene či spálne. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€119,00

Lavica Candygreen

Lavica Candygreen je štýlová lavica. Vďaka dizajnu pôsobí klasicky, ale vďaka zelenej farbe je lavica moderná. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene či spálne. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€119,00

Lavica Cappuccino

Lavica Cappuccino je štýlová lavica. Lavica má klasický dizajn a zároveň pôsobí moderne. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene či spálne. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€119,00

Lavica Coral

Lavica Coral je štýlová lavica. Lavica má klasický dizajn a zároveň pôsobí moderne. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene či spálne. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€119,00

Lavica Easy Tyrkys

Lavica Easy Tyrkys je moderná lavica. Lavica má jednoduchý, ale nadčasový dizajn, a zároveň pôsobí moderne. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene či spálne. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€119,00

Lavica English

Lavica English je štýlová lavica. Lavica má klasický dizajn a zároveň pôsobí moderne. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€125,00

Lavica Espresso

Lavica Espresso je štýlová lavica. Lavica má klasický dizajn a zároveň pôsobí moderne. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€119,00

Lavica Idea

Lavica Idea je štýlová lavica. Lavica má klasický dizajn a zároveň pôsobí moderne. Zaujme Vás potlačou poťahovej látky. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€127,00

Lavica Indian Tyrkys

Lavica Indian Tyrkys je štýlová lavica. Vďaka dizajnu pôsobí klasicky, ale vďaka zaujímavému vzoru poťahovej látky je lavica moderná. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene či spálne. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€139,00

Lavica Jeans Blue

Lavica Jeans Blue je štýlová lavica. Vďaka dizajnu pôsobí klasicky. Lavica je však zároveň moderná, vyrobená z nového kvalitného jeansového materiálu. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€145,00

Lavica Jeans II

Lavica Jeans II je štýlová lavica. Vďaka dizajnu pôsobí klasicky. Lavica je však zároveň moderná, vďaka poťahovej látke z kvalitnej rifľoviny. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€165,00

Lavica Jeans III

Lavica Jeans II je štýlová lavica. Vďaka dizajnu pôsobí klasicky. Lavica je však zároveň moderná, vďaka poťahovej látke z kvalitnej rifľoviny. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€189,00

V tejto kategórii nájdete kvalitné moderné dizajnové lavice vyrábané slovenským výrobcom s dlhoročnými skúsenosťami. Lavice sú vyhotovené z rôznych druhov dreva. Najčastejšie používané je bukové drevo, smrekové drevo či špeciálne vyrobená preglejka. Rovnako je k dispozícii veľké množstvo poťahových látok či čaluníckeho materiálu. K dispozícii je aj široký výber nožičiek.

Každá lavica je ORIGINÁL. Navrhované sú tímom šikovných dizajnérov, ktorí sa občas inšpirujú aj svetovými trendmi. Lavice sú taktiež skvelým doplnkom či už v spálni pri posteli či kozmetickom stolíku, sú vhodné taktiež do predsiene ako lavička k botníku alebo môžete poslúžiť aj ako originálny dizajnérsky kúsok, ktorý rozžiari Vašu izbu.