Vešiakové steny

Usporiadať podľa:

KENTA poduška

Poduška, resp. sedák k vešiakovému panelu z predsieňovej zostavy KENTA. Sedák je dostupný vo farebnom prevedení krémová.
€19,00

ASISTENT vešiakový panel AS 030

Vešiakový panel AS 030 je súčasťou kancelárskeho sektoru ASISTENT. Vešiakový panel bude rozhodne praktickým doplnkom Vašej kancelárie. Vyrába sa v 4 dekoroch.
€36,00

CLIP predsieň

Moderná predsieňová zostava Clip so zrkadlom dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€139,00

DERBY vešiak

Kvalitný vešiakový panel s policami z predsieňovej zostavy DERBY. Vešiakový panel má moderný dizajn doplnený veľmi obľúbeným dekorom s vysokým leskom.
€83,00

JET A predsieň

Moderná predsieňová zostava JET A so zrkadlom dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€219,00

JOLA predsieň

Moderná predsieňová zostava JOLA so zrkadlom. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších chodieb a bytov.
€115,00

KENTA vešiakový panel

Vešiakový panel z predsieňovej zostavy KENTA. Vešiakový panel je dostupný vo farebnom prevedení dub coney v kombinácii s champagne. K vešiakovému panelu je možné doobjednať sedák.
€123,00

KENTA závesný vešiak

Závesný vešiakový panel z predsieňovej zostavy KENTA. Vešiakový panel je dostupný vo farebnom prevedení dub coney.
€43,00

MARIANA vešiakový panel MX 11

Vešiakový panel z predsieňového sektoru Mariana. Panel je dostupný vo farebnom prevedení dub canyon. Súčasťou panelu je polička vo vrchnej časti.
€50,00

MEZO I predsieň

Moderná vešiaková predsieňová zostava Mezo I dodávaná v dekore jaseň sicília.
€209,00

NEL predsieň

Predsieňová zostava NEL vyhotovená v modernom dizajne a farebnom prevedení dub sonoma s veľkým množstvom úložného priestoru. Predsieň je vhodná aj do menších chodieb a bytov.
€185,00

Predsieň Cuba

Predsieň Cuba patrí medzi menšie a jednoduché predsieňové zostavy, ktoré si aj napriek tomu zachovali svoj moderný štýl. Predsieňová zostava pozostáva z 3 samostatných komponentov a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€173,00

Vešiaková stena alebo vešiakový panel bude skvelým pomocníkom vo Vašej predsieni. Maličké háčiky Vám umožnia rýchlo a jednoducho si zavesiť kabát či bundu. Vaše oblečenie tak budete mať hneď po ruke, a rýchlo sa oblečiete aj keď sa ráno budete ponáhľať.

Vešiakový panel si môžete umiestniť samostatne, napríklad hneď vedľa zrkadla. Vešiaková stena je zvyčajne aj súčasťou predsieňovej zostavy. Spolu s botníkom  a zrkadlom tvoria jeden celok.