Detské izby

Usporiadať podľa:

BRUNO - sektorový systém

BRUNO je moderný sektorový systém do detských a študentských izieb. Pozostáva z 8 samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozmiestniť a zariadiť tak izbu presne podľa Vašich predstáv. BRUNO sa vyrába v zaujímavej kombinácií 4 farieb.

YOUNG - sektorový systém

YOUNG je moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE do detských a študentských izieb. Vďaka farebnému prevedeniu je nábytok univerzálny, teda vhodný pre chlapca aj dievča. Pozostáva z 13 samostatných komponentov. Izbu si teda môžete vyskladať podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

SMILE detská izba

Sektorový detský nábytok SMILE je vhodný ako do detských, tak aj do študentských izieb. Má moderný dizajn kombinovaný drevom a farbami s možnosťou výberu z 2 farieb. Sektorová detská izba ponúka možnosť výberu až z 13 samostatných komponentov.

TIMO detská izba

TIMO je kvalitný moderný sektorový nábytok, ktorý svojím dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho využitie hlavne pre študentov a školopovinné deti. TIMO pozostáva z 12 samostatných komponentov, ktoré je možné rozložiť ľubovoľne, podľa vlastných predstáv. Výnimočnosťou tejto detskej izby sú úchytky v tvare košieľky.

ADAS detská izba

Nábytok ADAS svojim dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho určenie pre detské izby alebo študentské izby. Možnosť výberu nábytku z dvoch farebných prevedení.
€340,00

BLOG detská izba

Sektorový nábytok BLOG svojím moderným dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho využitie hlavne pre študentov a školopovinné deti. Skladá sa z množstva voliteľných častíc, ktoré je možné ľubovoľne rozmiestniť.

BUTTERFLY detská izba

BUTTERFLY detská izba je kvalitná detská izba, ktorá svojim dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho využitie pre študentov a školopovinné deti. BUTTERFLY pozostáva z 9 samostatných komponentov, vďaka čomu môžete vyskladať izbu podľa vlastnej fantázie a priestorových možností. Farebné prevedenie: biela / modrá.

DOMINO detská izba

Detská izba DOMINO svojím decentným dizajnom vyhovuje všetkým školopovinným deťom. Nábytok svojím dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho určenie pre detské izby alebo študentské izby. Skladá sa z 13 komponentov, ktoré je možné ľubovoľne rozmiestniť a vytvoriť tak izbu podľa Vašich predstáv. Možnosť výberu z dvoch farebných prevedení.

DOMINO II detská izba

Detská izba DOMINO II svojím decentným dizajnom vyhovuje všetkým školopovinným deťom. Nábytok svojím dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho určenie pre detské izby alebo študentské izby. Skladá sa z viacerých voliteľných častíc, ktoré je možné ľubovoľne rozmiestniť. Možnosť výberu z dvoch farebných prevedení.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

HAPPY - sektorový systém

Sektorový systém HAPPY je kvalitný moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE, ktorého dizajn bol inšpirovaný mladosťou. Pozostáva zo 14 samostatných komponentov a je vhodný na zariadenie detskej či študentskej izby, ale aj na vytvorenie menšieho kútika na pracovanie. Sektorový systém HAPPY je dostupný vo farebnom prevedení smrekovec biely / buk iconic.

IKAR - sektorový systém

IKAR je moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE vhodný do detských a študentských izieb. Zaujímavý dizajn vytvorí skvelé prostredie pre rozvoj Vášho dieťaťa. Farebné doplnky vo forme úchytiek si nakombinujete sami.

DETSKÝ NÁBYTOK

Detská izba plní v živote Vašich ratolestí nezastupiteľnú úlohu. Prvé roky v ňom dieťa trávi hrou, takže nároky na vybavenie nie sú až také vysoké. Až s nástupom do školy začne postupne využívať všetky zariadenia svojej izby. Nastane doba, kedy Váš potomok začne vo svojej izbe tráviť viac času, plniť v ňom svoje povinnosti a z obľúbenej herne sa razom stane detská pracovňa. Z toho dôvodu by ste nemali výber detského nábytku a ďalších doplnkov ponechať na náhodu.

V našom sortimente nájdete široký výber zo základných kusov detského nábytku, bez ktorého sa žiadna detská izba nezaobíde. Detské otočné stoličky, stoly, detské postele alebo nábytkové steny v ponuke detských izieb sú k dispozícii v rôznych materiálových a dizajnových prevedeniach. Pretože chce každý pre svoje deti len to najlepšie, ponúka NONSTOP-NÁBYTOK veselý a funkčný detský nábytok. S ním budú Vaše deti bezpečne a zdravo rásť.

Stačí si len vybrať, v akom štýle chcete detskú izbu vybaviť. Kategória detské izby je priebežne dopĺňaná o vybrané kúsky nábytku, ktorý poteší. Pre mladšie deti môžete zvoliť farebnejšie kusy nábytku a vybavenia s detskými dekoráciami. Staršie deti a študenti iste ocenia jednoduchšie varianty nábytkových radov. Svoju izbu si nakoniec vyzdobia sami podľa svojho vkusu, ktorému "mi rodičia už nerozumieme" .

DETSKÉ IZBY

Kompletne zariadiť novú detskú či študentskú izbu môže byť náročné z hľadiska architektonického riešenia a investovaného času i peňazí do všetkého vybavenia. NONSTOP-NÁBYTOK sa snaží v týchto situáciách vychádzať svojim zákazníkom v ústrety. Ponúkame celkové riešenia detských izieb prostredníctvom špeciálnych nábytkových programov.

Mimo to si môže klient vybrať len tie kusy detského nábytku, ktorými práve potrebujete doplniť izbu svojho potomka. Nábytkové sady zahŕňajú rôzne typy úložných priestorov, ktoré školáci do posledného miestečka  využijú. Skrine, komody a police môžete kombinovať podľa vlastného vkusu a dispozícií detskej izby. Nábytkový program ďalej ponúka písací alebo počítačový stôl, konferenčný stolík na odkladanie maličkostí a samozrejme aj detskú posteľ.

Posteľ je súčasťou každého ponúkaného nábytkového programu do detskej izby. Ak budete mať ale záujem iba o lôžko, môžete sa pozrieť na samostatne predávané postele. Detské postele sa vyrábajú v obvyklých rozmeroch, takže na nej Vaše dieťa bude môcť spať až do doby, než úplne vyrastie.