Pohovky

Usporiadať podľa:

Pohovka CITY

Pohovka CITY je moderná rozkladacia pohovka. Zaujme Vás svojím dizajnom a praktickým úložným priestorom. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€483,00

Pohovka Figo

Rovné línie a kontrast farieb reprezentuje rozkladacia pohovka FIGO s úložným priestorom a s pružinovým matracom.
-45%
€326,00 €179,00

Pohovka FUNKY CLASSIC

Pohovka FUNKY CLASSIC Vás rozhodne zaujme svojím nadčasovým dizajnom. Poteší Vás, že pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor.
€342,00

Pohovka FUNKY MODERN

Pohovka FUNKY MODERN má nadčasový dizajn a zaujímavé farebné prevedenie. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor.
€342,00

Pohovka GABI

Moderný a trochu extravagantný štýl ponúka rozkladacia pohovka GABI s úložným priestorom a pružinovými matracmi, v širokej ponuke poťahových látok.
€315,00

Pohovka LOFT LUX

Pohovka LOFT LUX Vás zaujme moderným, nadčasovým dizajnom. LOFT LUX je rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Súčasťou pohovky sú 2 malé vankúšiky. Môžete si vybrať z 2 zaujímavých farebných kombinácií.
€456,00

Pohovka MINI

Pohovka MINI je moderná, rozkladacia pohovka, ktorá Vás zaujme svojím dizajnom a farebným prevedením. Má praktický úložný priestor. Určite oceníte jej využitie v detských či študentských izbách, ale aj na chatách.
€189,00

Pohovka Modena

Rozkladacia pohovka Modena v modernom dizajne, so širokým výberom farebného prevedenia.
-13%
€439,00 €379,00

Pohovka Pedro

Rozkladacia pohovka Pedro v modernom dizajne, so širokým výberom farebného prevedenia.
€288,00

Pohovka Carmen

Carmen je kvalitná moderná rozkladacia pohovka na každodenné spanie s úložným priestorom. Možnosť výberu poťahovej látky.
€463,00

Pohovka DeLuxe

DeLuxe je kvalitná rozkladacia pohovka s elegantným moderným dizajnom. Pohovka je vhodná na každodenné spanie. Poteší Vás a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok, ekokoží a vzorovaných látok na vankúše.
€669,00

Pohovka Evo

Evo je kvalitná priestranná rozkladacia pohovka s veľkým úložným priestorom a podrúčkami. Pohovka poteší funkciou každodenného spania. Má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky zo širokej ponuky látok.
€316,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.