V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Akú posteľ si vybrať a kúpiť

Spánok je dôležitý pre naše zdravie a pohodu. Práve v posteli začíname a končíme každý deň. Je teda veľmi dôležité venovať dostatok času pri výbere ,,miesta“ kde strávime tretinu svojho života. Posteľ zvyčajne kupujete na niekoľko rokov, a preto by sme Vám radi pomohli pri Vašom dôležitom rozhodnutí.

Pre koho hľadáte posteľ?

Ste čerstvý rodič?

Prvá posteľ pre Vaše dieťa je veľmi dôležitá. Dieťatko v nej spočiatku bude tráviť väčšinu času. Pri výbere postieľky budete istotne okrem dizajnu pozerať aj na bezpečnosť, čo najdlhšiu využiteľnosť a kvalitu.  Práve tieto kritéria spĺňa detská postieľka zo sektoru NUKI.

Detská postieľka NUKI 

Poteší Vás úložný priestor a možnosť nastaviť si výšku matraca. Sektor NUKI Vám ponúkne veľa ďalších komponentov, vďaka ktorým môžete vytvoriť krásnu prvú izbu pre Vaše dievčatko či chlapčeka.

Máte viac detí a malý priestor?


Váš problém vyrieši poschodová posteľ. V ponuke máme viac modelov, najpredávanejším je poschodová posteľ Damian. Poskytuje dokonca tri plnohodnotné lôžka a praktický úložný priestor. Je vyrobená z kvalitného dreva prvej triedy.

Poschodová posteľ Damian


Ďalšou možnosťou sú postele s výsuvným lôžkom. V noci Vám poskytnú dve plnohodnotné lôžka na spanie a počas dňa Vám zase, jednoduchým manévrom, zabezpečia dostatočný priestor na hranie. Naši zákazníci odporúčajú posteľ Tomek. Tomek je z masívu čo zaisťuje vysokú stabilitu a pevnosť konštrukcie. Je to komplexná posteľ s matracmi a dvoma praktickými zásuvkami.Trojposteľ Tolek

Máte hravé dieťa a požadujete aby to nebola ,,iba“ posteľ?


Hľadáte originálnu posteľ, ktorá okrem priestoru na spanie poskytne Vášmu dieťaťu aj priestor na hranie? V ponuke máme veľmi zaujímavé postele so šmýkačkou. Farebná veža nad šmýkačkou vytvorí ilúziu hradu a vďaka veselým závesom s okienkami vznikne pod posteľou tajomný domček.

Detská posteľ Flo  

Každé dieťa sa rado skrýva, posteľ s veselými závesmi mu vytvorí krásny tajomný domček. Detská posteľ zaujme Vaše dieťa a stane sa najobľúbenejším komponentom nábytku v izbe. Vaše dieťa bude mať vlastné ihrisko na hranie priamo v izbe, čo Vy oceníte najmä za nepriaznivého počasia vonku.

Detská posteľ Neo - biela


Modernou a zároveň praktickou variantov je pohovka s darčekom. Cez deň poslúži ako pohovka na hranie, kreslenie či pozeranie rozprávok. Večer sa zase rýchlo premení na plnohodnotnú posteľ. Vaše dieťa isto poteší plyšová hračka, ktorá je dodávaná s pohovkou, a Vás poteší praktický úložný priestor.

Pohovka s darčekom

Potrebujete posteľ pre študenta?


Keď sa z Vášho dieťaťa stane študent, zmenia sa jeho nároky na priestor, na funkcie nábytku a taktiež štýl. Váš študent isto privíta jednoduchý moderný dizajn s dekorom dreva. Okrem postele Vám vieme poskytnúť aj ďalšie komponenty tohto sektoru OSKAR. Rovnako obľúbený je sektor WIKI.

Posteľ oskar.

  Študentská izba
Veľkej obľube sa tešia aj celočalúnené váľandy. Sú síce náročnejšie na údržbu, ale určite Vás poteší praktický úložný priestor a pri väčšine váľand, široká škála poťahových látok. Môžete si teda sami vybrať farebné prevedenie Vašej váľandy.
Veľmi vhodné do študentskej izby je jednolôžko ELITE. Vďaka väčšiemu rozmeru spacej plochy poskytuje väčšie pohodlie. Rám a čelo je potiahnuté modernou ekokožou a matrac má poťah zo 100% bavlny.

Posteľ ELITE


Modernú študentskú izbu veľmi pekne doplní aj váľanda ETILE, ktorú ponúkame vo viacerých rozmeroch.

Vaľanda ELITE

Hľadáte manželskú posteľ?

     
Pri výbere manželskej postele by ste si najskôr mali zodpovedať otázku či máte záujem o drevenú posteľ alebo čalúnenú.
Drevené postele sa trochu lepšie udržiavajú. Sú priedušnejšie, matrac je odvetrávaný zvrchu, ale aj zospodu čo je dobré pre zdravý spánok.
V našej ponuke máme moderné drevené postele. Väčšina je súčasťou sektoru, čo Vám umožní zariadiť si celú spálňu v rovnakom štýle. Odporúčame Vám pozrieť si postele:
•    zo sektoru CEZAR 

Manželská posteľ Cezar
•    zo sektoru AGA 

Manželská posteľ AGA
•    zo sektoru IVA 

Manželská posteľ IVA
•    zo sektoru SONIA 

Manželská posteľ Sonia
•    zo sektoru v klasickom štýle

Manželská posteľ Aramis

Čalúnené postele pôsobia elegantnejšie. Sú obľúbené vďaka svojej pevnej konštrukcii a širokej škále poťahových látok, ktoré výrobcovia v súčasnosti poskytujú. Zákazníkov, ktorí potrebujú využiť každý centimeter poteší praktický úložný priestor.
V ponuke máme širokú škálu čalúnených postelí, v rôznych dizajnových prevedeniach.
Obľúbená je manželská posteľ DUO, ktorá sa jednoducho dá rozložiť na dve samostatné lôžka. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu, vďaka čomu posteľ dokonale doplní Váš nábytok v spálni.

Manželská posteľ DUO
Ak hľadáte posteľ v tradičnom dizajne zaujme Vás manželská posteľ Edo 7 alebo manželská posteľ Genova.

Ste starší človek, prípadne máte zdravotné problémy?


Seniori majú špecifické požiadavky na spanie a pohodlie. Ľudia v ich veku majú často problémy so spánkom, pri vstávaní z postele, prípadne musia v posteli tráviť viac času z dôvodu choroby.
Veľmi obľúbeným jednolôžkom je ELITE. Posteľ má dve čelá, ktoré Vás ochránia pred prievanom a chladom zo steny. Vďaka vyššej spacej časti sa Vám bude ľahšie vstávať a pohodlnejšie sadať. Poteší Vás praktický úložný priestor.
Posteľ ELITE

 

Podľa akých kritérií si vyberáte posteľ?


Je pre Vás rozhodujúci rozmer postele?

Pre niektorých ľudí je rozhodujúcim kritériom pri výbere postele rozmer, a to predovšetkým pre tých, ktorí sú obmedzovaní priestorom v byte či dome. Ak kupujete posteľ cez internet mali by ste obzvlášť pozerať na rozmery postele popísané v texte, nakoľko sa Vám môže posteľ na obrázku javiť menšia ako je v skutočnosti. Odporúčame Vám, predtým si poriadne premerať rozmery Vašej spálne, pričom musíte zohľadniť aj umiestnenie ďalšieho nábytku a ďalší priestor pre pohodlný pohyb po izbe. My Vám ponúkame manželské postele v štandardných veľkostiach:

Manželská posteľ DONA

manželská posteľ CASSA

manželská posteľ MAŠA

Napríklad pri obľúbenej posteli DESIGN ponúkame na výber až tri rôzne rozmery. Táto posteľ sa teší veľkej obľube vďaka modernému dizajnu, možnosti vybrať si druh matraca ako aj farebného prevedenia.

posteľ DESIGN

V detských izbách, prípadne na chatách tento problém s nedostatkom priestoru ľahko vyriešite pomocou poschodových postelí. Zabezpečia Vám dve plnohodnotné postele a pritom zaberú priestor jednej jednolôžkovej postele. Obľúbenými sú posteľ OSKAR, alebo posteľ DAMIAN, ktorá Vám poskytne až tri plnohodnotné lôžka.

posteľ OSKAR posteľ DAMIAN

Ďalším riešením sú rozkladacie postele. Na chatách či chalupách pôsobia estetickejšie ako poschodové postele. Vedia tak elegantne ušetriť Váš priestor a zároveň prakticky zabezpečia nocľah pre dve osoby. Ich základné rozmery sú 90 respektíve 80 cm x 200 cm. Odporúčame Vám pozrieť sa na dvojváľandu NIKA alebo NIKA PLUS.

NIKA NIKA PLUS

 

 

 

Vyberáte si posteľ podľa materiálu?

Ak si posteľ vyberáte podľa materiálu, tak Vám radi pomôžeme pri výbere našim členením postelí na postele drevené, čalúnené alebo z masívu.

Pri drevenej posteli si kupujete v podstate iba rám postele, ku ktorému si následne môžete vybrať rošt a matrac. Napríklad ako pri posteli EMA.

EMA

V našej ponuke sú drevené postele väčšinou súčasťou nábytkového sektoru, vďaka čomu si môžete zariadiť celú izbu v rovnakom dekore. Odporúčame Vám pozrieť sa na sektor Apollo.

sektor EMA

EMA

 

Drevené postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových variantoch a tak dokážu splniť priania takmer každého. Ak hľadáte dizajnovo zaujímavú posteľ pre Vaše dieťa, odporúčame Vám pozrieť sa na detskú poschodovú posteľ GUMI.

GUMI

Zo skúsenosti môžeme odporučiť aj posteľ s úložným priestorom REA KAKUNA.

REA KAKUNA

Ľudia často uprednostňujú drevené postele pre ich zdravotnú nezávadnosť. Vďaka tomu, že posteľ INDL 16 je na nožičkách matrac je odvetraný zvrchu aj zospodu, čo je vynikajúce pre zdravý spánok.

INDL 16

Aj napriek tomu, že drevené postele často pôsobia jednoduchou konštrukciou, môžu postele disponovať aj úložným priestorom. Ako napríklad pri posteli LUNA.

LUNA 

 

Ak sa povie čalúnená posteľ mnohí si možno predstavia mohutnú, nemodernú posteľ s pružinovým matracom. V súčasnosti tomu už tak nie je. Výrobcovia poskytujú širokú škálu poťahových látok, pričom si môžete vybrať látku na čalúnenie matraca a korpusu. My rozdeľujeme látky na prvú a druhú kategóriu. V súčasnosti je veľmi obľúbená ekokoža, ktorá je ľahko umývateľná a dodá posteli nádych luxusu. Matrac môže byť pružinový, molitanový, sendvičový alebo dokonca aj 7-zónový, aby bolo zabzepečené Vaše maximálne pohodlie.

Zaujať Vás môže čalúnená manželská posteľ ETILE alebo posteľ MAXRELAX.

ETILE  MAXRELAX

 

 

Ak Vám nepostačuje drevotrieska a požadujete vyššiu kvalitu máme práve pre Vás v ponuke postele z masívu. Postele sú zo súvislého nedeleného dreva, v ktorom krásne vidno štruktúru dreva.

Posteľ z masívu DIANA Vás zaujme svojím jednoduchým, ale moderným dizajnom. Tvrdé bukové drevo pôsobí luxusným dojmom.

DIANAJe pre Vás rozhodujúca farba? farebné prevedenie čalúnenia, dekor dreva
Potrebujete úložný priestor? postele s úložným priestorom alebo na nožičkách

 

Na tejto stránke sme uviedli len malú časť postelí z našej ponuky. Prosím pozrite si celú kategóriu Postele.