Váľandy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie váľandy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Váľanda (posteľ) Novo - bez čela

Váľanda NOVO je vyrobená s ohľadom na dobré úžitkové vlastnosti za prijateľnú cenu. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky poťahových látok a taktiež si zvoliť typ roštu. Výhodou postele je vyššia výška sedu. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€245,00

Váľanda (posteľ) Novo - L/P

Váľanda NOVO je vyrobená s ohľadom na dobré úžitkové vlastnosti za prijateľnú cenu. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky poťahových látok a taktiež si zvoliť typ roštu. Možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia. Výhodou postele je vyššia výška sedu. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€335,00

Váľanda (posteľ) Novo - s čelom

Váľanda NOVO je vyrobená s ohľadom na dobré úžitkové vlastnosti za prijateľnú cenu. Možnosť výberu prevedenia s krátkym alebo s dlhým čelom. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky poťahových látok a taktiež si zvoliť typ roštu. Výhodou postele je vyššia výška sedu. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€288,00

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť čalúnený alebo v dekore dreva. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€135,00

Váľanda (posteľ) SENIOR

Váľanda SENIOR je kvalitná váľanda s úložným priestorom. Vďaka svojej výške je vhodná pre seniorov, uľahčí im vstávanie. Váľanda môže mať sendvičový alebo pružinový matrac. Vyberte si poťahovú látku alebo kombináciu látok.
€209,00

Váľanda (posteľ) ETILE 2 - 90

Váľanda ETILE 2 s úložným priestorom v modernom dizajne. Váľanda má bočné a zadné čelo. Môžete si vybrať zo 4 druhov matracov pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok, čo Vám umožňuje vybrať si farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu presne podľa Vašich predstáv. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€309,00

Váľanda (posteľ) JACEK

Váľanda JACEK v modernom dizajne s bočným a zadným čelom. Na výber je veľké množsťvo poťahových látok.
€235,00

Posteľ (váľanda) ELITE 110/140

Posteľ ELITE je jednolôžková posteľ v modernom dizajne. Vyrába sa v 2 rozmeroch. Na výber máte až 3 druhy matracov, typ a farbu nôh. Poťahovú látku na čalúnenie matraca a ekokožu na čalúnenie korpusu a čiel si vyberte Vy sami z našich vzorkovníkov. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€412,00

Váľanda (posteľ) Vario - bez čela

Váľanda VARIO z modelovej rady EXTRA je vyrobená s ohľadom na dobré úžitkové vlastnosti za prijateľnú cenu. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky poťahových látok a taktiež si zvoliť typ roštu. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€238,00

Váľanda (posteľ) Vario + čelo

Váľanda VARIO z modelovej rady EXTRA je vyrobená s ohľadom na dobré úžitkové vlastnosti za prijateľnú cenu. Súčasťou postele je jedno čelo - možnosť výberu krátkeho alebo dlhého čela. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky poťahových látok a taktiež si zvoliť typ roštu. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€244,00

Váľanda (posteľ) Vario P/L

Váľanda VARIO z modelovej rady EXTRA je vyrobená s ohľadom na dobré úžitkové vlastnosti za prijateľnú cenu. Súčasťou postele je krátke aj dlhé čelo. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky poťahových látok a taktiež si zvoliť typ roštu. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€272,00

Polohovateľná posteľ (váľanda) EMA 120 s čelom

Polohovateľná posteľ EMA 120 s čelom na nožičkách. Moderná posteľ disponuje úložným priestorom. Matrac je osadený na lamelovom rošte. Farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€539,00

Váľandy sú špecifickou kategóriou nábytku. Je to typ, druh postele. Najčastejšie je váľanda celočalúnená. Pričom si môžete vybrať poťahovú látku na celú posteľ alebo kombináciu látok. Jednu látku použijete na čalúnenie matraca a druhou látkou bude očalúnená spodná časť, teda úložný priestor. Druhou variantou je váľanda v kombinácií látky a dreva. Na matrac si môžete vybrať ľubovoľnú poťahovú látku z nášho vzorkovníka. Spodná časť váľandy, úložný priestor, je v dekore dreva. 

Váľanda je vhodná do detskej či študentskej izby, na chatu, do hosťovskej izby či pre starších ľudí. Vďaka širokej škále poťahových látok bude dokonale ladiť práve vo Vašej izbe.

Prínosom váľandy je úložný priestor, ku ktorému sa dostanete vyklopením matraca. Odkladací priestor je zvyčajne z bieleho lamina a je odvetraný. Nemusíte sa teda báť plesní či vzniku zápachu. 

Aby Vám váľanda zabezpečila maximálne pohodlie, výrobcovia Vám ponúkajú možnosť vybrať si typ matraca. Zvyčajne si môžete vybrať pružinový, molitánový alebo sendvičový matrac.

Váľanda Vám okrem priestoru na spanie môže poslúžiť aj ako pohovka. Dizajn pohovky je navrhnutý aj na sedenie vďaka zadnému a bočnému čelu. Budete sa môcť pohodlne oprieť a relaxovať. Alebo váľandu ako pohovku oceníte napríklad na chate. Počas dňa Vám poslúži na posedenie či pohostenie návštevy a v noci na nej môžete pohodlne prenocovať.