Váľandy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie váľandy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca 8 cm si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€99,00
€89,00
-10%

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€125,00

Váľanda (posteľ) ETILE 2 - 110

Váľanda ETILE 2 s úložným priestorom v modernom dizajne. Váľanda má bočné a zadné čelo. Môžete si vybrať z 2 druhov matracov pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok, čo Vám umožňuje vybrať si farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu presne podľa Vašich predstáv. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€249,00

Váľanda (posteľ) ETILE 2 - 120

Váľanda ETILE 2 s úložným priestorom v modernom dizajne. Váľanda má bočné a zadné čelo. Môžete si vybrať z 2 druhov matracov pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok, čo Vám umožňuje vybrať si farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu presne podľa Vašich predstáv. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€279,00

Váľanda (posteľ) PERLA

PERLA je moderná čalúnená váľanda. Má podrúčky a praktický úložný priestor. Poťahovú látku respektíve kombináciu poťahových látok si môžete vybrať sami. Váľanda je produktom slovenského výrobcu. Váľandu je možné objednať aj bez matraca.
€245,00

Váľanda (posteľ) SENIOR

Váľanda SENIOR je kvalitná váľanda s úložným priestorom. Vďaka svojej výške je vhodná pre seniorov, uľahčí im vstávanie. Váľanda môže mať sendvičový alebo pružinový matrac. Vyberte si poťahovú látku alebo kombináciu látok.
€129,00

Dvojváľanda (posteľ) NIKA

Vysúvacia dvojváľanda NIKA s možnosťou voľby matraca. Môžete si vybrať druh matraca a jeho farebné prevedenie z našej širokej škály poťahových látok na čalúnenie. Drevená časť môže byť v prevedení buk, jelša alebo čerešňa. Vrchné lôžko je pevné a spodné vyťahovacie. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu. Rozmer: 2000 x 900(800) x 450 mm Druhé lôžko: 1950 x 880(780) x 140 mm
€289,00

Polohovateľná posteľ (váľanda) EMA 120 s čelom

Polohovateľná posteľ EMA 120 s čelom na nožičkách. Moderná posteľ disponuje úložným priestorom. Matrac na lamelovom rošte. Farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€369,00

Polohovateľná posteľ (váľanda) EMA 80/90 s čelom

Polohovateľná posteľ EMA s čelom na nožičkách. Moderná posteľ disponuje úložným priestorom. Matrac na lamelovom rošte je sendvičový. Farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Možnosť výberu rozmeru postele 80x200 alebo 90x200 cm. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€279,00

Polohovateľná váľanda (posteľ) KAVY

Polohovateľná váľanda KAVY s úložným priestorom, otvárajúcim sa od nôh. Poteší Vás praktické čelo, ktoré ochráni Vašu stenu pred ošúchaním a Vás pred chladom zo steny. Matrac na lamelovom rošte môže byť molitanový alebo sendvičový, pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu si môžete zvoliť podľa Vašich predstáv. K dispozícií je široká škála poťahových látok. Kavy je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€275,00

Polohovateľná váľanda (posteľ) NAPOLI

Váľanda NAPOLI s krátkym čelom a úložným priestorom. Váľanda má molitanový matrac uložený na polohovacom lamelovom rošte. Farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať podľa Vašich predstáv, k dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie. NAPOLI je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€225,00

Polohovaťeľná váľanda (posteľ) PALERMO

Polohovaťeľná váľanda PALERMO má praktický úložný priestor. Zaujme Vás moderný dizajn a možnosť zvoliť si farebné prevedenie molitanového alebo sendvičového matraca ako aj koordinátu podľa Vašich predstáv. PALERMO je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€249,00

Váľandy sú špecifickou kategóriou nábytku. Je to typ, druh postele. Najčastejšie je váľanda celočalúnená. Pričom si môžete vybrať poťahovú látku na celú posteľ alebo kombináciu látok. Jednu látku použijete na čalúnenie matraca a druhou látkou bude očalúnená spodná časť, teda úložný priestor. Druhou variantou je váľanda v kombinácií látky a dreva. Na matrac si môžete vybrať ľubovoľnú poťahovú látku z nášho vzorkovníka. Spodná časť váľandy, úložný priestor, je v dekore dreva. 

Váľanda je vhodná do detskej či študentskej izby, na chatu, do hosťovskej izby či pre starších ľudí. Vďaka širokej škále poťahových látok bude dokonale ladiť práve vo Vašej izbe.

Prínosom váľandy je úložný priestor, ku ktorému sa dostanete vyklopením matraca. Odkladací priestor je zvyčajne z bieleho lamina a je odvetraný. Nemusíte sa teda báť plesní či vzniku zápachu. 

Aby Vám váľanda zabezpečila maximálne pohodlie, výrobcovia Vám ponúkajú možnosť vybrať si typ matraca. Zvyčajne si môžete vybrať pružinový, molitánový alebo sendvičový matrac.

Váľanda Vám okrem priestoru na spanie môže poslúžiť aj ako pohovka. Dizajn pohovky je navrhnutý aj na sedenie vďaka zadnému a bočnému čelu. Budete sa môcť pohodlne oprieť a relaxovať. Alebo váľandu ako pohovku oceníte napríklad na chate. Počas dňa Vám poslúži na posedenie či pohostenie návštevy a v noci na nej môžete pohodlne prenocovať.