Konferenčné a príručné stolíky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie konferenčné a príručné stolíky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík KWADRO

Moderný celodrevený konferenčný stolík s možnosťou výberu zo 4 farebných prevedení.
€77,00

Konferenčný stolík MANTA

Moderný celodrevený konferenčný stolík s poličkou. Možnosťou výberu z 5 farebných prevedení.
€87,00

Konferenčný stolík NINA

Moderný konferenčný stolík NINA pôsobí elegantne najmä vďaka svojej kombinácii tmavého dreva a svetlého čalúnenia. Súčasťou stolíka sú 2 taburetky.
€234,00

Konferenčný stolík NINA 3 H

Moderný konferenčný stolík NINA 3 H Vás zaujme svojím dizajnom. Pôsobí elegantne vďaka kombinácií sklo + chróm + koženka. Súčasťou stolíka NINA 3 H sú 2 taburetky.
€234,00

Konferenčný stolík NINA 5

Konferenčný stolík NINA 5 Vás zaujme svojím dizajnom. Súčasťou stolíka sú 2 taburetky. Stolík pôsobí elegantne vďaka kombinácií sklo, chrómu a ekokože.
€215,00

Príručné stolíky ALBA

Set 2 príručných stolíkov v 2 univerzálnych farebných prevedeniach. Stolíky je po spojení možné využiť aj ako dizajnový konferenčný stolík. Oba stolíky majú úložný priestor.
€89,00

Príručné stolíky ALBA - SKLADOM

Set 2 príručných stolíkov v 2 univerzálnych farebných prevedeniach.
€89,00

Príručné stolíky GENEVA 2

Set 2 príručných stolíkov, v modernej farebnej kombinácii dekoru dreva dub zlatý v kombinácii s čiernym kovom. Stolíky je možné použiť aj samostatne prípadne vytvoriť si konferenčný stolík.
€79,00

Príručné stolíky NICEA 2

Set 2 príručných stolíkov, v modernej farebnej kombinácii dekoru dub zlatý v kombinácii s nohami v čiernej farbe. Stolíky je možné použiť aj samostatne, prípadne vytvoriť si konferenčný stolík.
€77,00

Príručné stolíky OREO

Set 2 príručných stolíkov, ktoré je možné použiť aj samostatne. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€125,00

Príručné stolíky ZERO

Set 2 príručných stolíkov, v modernej farebnej kombinácii dekoru dreva dub zlatý v kombinácii s čiernym kovom. Stolíky je možné použiť aj samostatne prípadne vytvoriť si konferenčný stolík.
€143,00

Príručný / konferenčný stolík BATIS

Kvalitný dizajnový stolík, ktorý je doplnený elegantnú čiernu konštrukciu a vrchný plát v grafitovej farbe. Stolík Vám poskytne praktický úložný priestor. Možnosť výberu z 3 veľkostných prevedení.
€19,00