V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Príručné stolíky

Usporiadať podľa:

Príručný / konferenčný stolík BATIS

Kvalitný dizajnový stolík, ktorý je doplnený elegantnú čiernu konštrukciu a vrchný plát v grafitovej farbe. Stolík Vám poskytne praktický úložný priestor. Možnosť výberu z 3 veľkostných prevedení.
€19,00

Príručný / konferenčný stolík ENPLO

Kvalitný dizajnový stolík, ktorý je doplnený elegantnú bielu konštrukciu a vrchný plát s imitáciou mramoru. Stolík Vám poskytne praktický úložný priestor.
€25,00

Príručný / konferenčný stolík HARISSA B

Stolík HARISSA B má moderný dizajn, ktorý je v kombinácii čiernej konštrukcie a vrchného plátu v dekore mramor. Stolík je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€21,00

Príručný / konferenčný stolík HARISSA G

Stolík HARISSA G má moderný dizajn, ktorý je v kombinácii zlatej konštrukcie a vrchného plátu v dekore mramor. Stolík je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€23,00

Príručný / konferenčný stolík MARIFFA

Stolík MARIFFA má moderný dizajn, ktorý je doplnený elegantným farebným prevedením. Stolík je dostupný v 4 farebných prevedeniach.
€21,00

Príručný / konferenčný stolík NANCER TYP 1

Kvalitný dizajnový stolík, ktorý je doplnený elegantnú čiernu konštrukciu a vrchný plát v prírodnej farbe. Stolík Vám poskytne praktický úložný priestor.
€23,00

Príručný / konferenčný stolík NANCER TYP 2

Kvalitný dizajnový stolík, ktorý je doplnený elegantnú čiernu konštrukciu a vrchný plát v prírodnej farbe. Stolík Vám poskytne praktický úložný priestor.
€20,00

Príručný / konferenčný stolík NANCER TYP 3

Kvalitný dizajnový stolík, ktorý je doplnený elegantnú kovovú konštrukciu s možnosťou výberu z 2 farieb a vrchný plát v prírodnej farbe. Stolík Vám poskytne praktický úložný priestor.
€25,00

Set konferenčných stolíkov RIMBO

Set dvoch konferenčných stolíkov v industriálnom štýle. Set je vyrábaný v kombinácii čierneho kovu a vrchného plátu v dekore dub.
€119,00

Set príručných stolíkov DALUX

Set dvoch dizajnových stolíkov, s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Stolíky Vám poskytnú praktický úložný priestor.
€55,00

Príručný stolík TINA

Kvalitný oválny príručný stolík s jednoduchým no moderným dizajnom.
€28,00

Príručný / konferenčný stolík NUBIRA

Stolík NUBIRA má moderný dizajn, ktorý je doplnený elegantným farebným prevedením. Dostupný v dvoch farebných prevedeniach.
€89,00
€78,00
-12%