Matrace a doplnky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie matrace a doplnky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Matrac Classic

Matrac Classic je kvalitný ortopedický matrac. Je vyrobený zo studenej peny s vysokou priedušnosťou. Vašej chrbtici zabezpečí vhodnú ortopedickú podporu a svalom dostatočnú relaxáciu. Súčasťou matraca je poťah z prírodnej antialergickej bavlny.
€93,00

Matrac Dual Relax

Kvalitný matrac z ortopedickej peny vyššej tuhosti. Matrac poskytuje vhodnú ortopedickú podporu chrbtice a svalom zaisťuje dostatočnú relaxáciu. Poťah matraca je zipsovateľný, antialergický a prateľný.
€135,00

Matrac Memory Basic

Matrac Memory Basic je kvalitný ortopedický penový matrac. Jadro matraca má dvojitú tuhosť a vo vrchnej časti je pamäťová pena. Súčasťou matraca je poťah s klimatizačnou výplňou.
€116,00

Chránič matraca s mikrovláknom

Chránič matraca s mikrovláknom. Povrchový materiál výrobku je látka so 100%-ným mikrovláknom, na dotyk mäkký a hladký. Možnosť výberu rozmeru.
€25,00

Matrac AKIRA MEMORY

Matrac AKIRA MEMORY je kvalitný matrac pevnejšieho charakteru. Je vyrobený z Memory Foam peny (lenivá pena)a Poly Foam peny (tvrdšej peny). Matrac má dvojitú tuhosť - mäkšia a tvrdšia strana matraca. Súčasťou matraca je poťah Aloe Vera s antibakteriálnou úpravou.
€239,00
€170,00
-28%

Matrac ARAGON

Obojstranný penový matrac je vyrobený z kvalitnej HY a PUR peny vyššej hustoty. Matrac je dodávaný s poťahom Micro podšitým dutým polyesterovým vláknom, ktorý je snímateľný a prateľný. Možnosť výberu veľkosti matraca.
€158,00

Matrac BAMBINO

Matrac BAMBINO je ortopedický detský matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Má 2 strany, tvrdšiu a mäkšiu. Matrac sa tak prispôsobí rastu a potrebám Vášho dieťaťa.
€71,00

Matrac BLACK

Obojstranný penový matrac je vyrobený z vysokoelastickej PUR peny. Poťah matraca je so zipsom. Možnosť výberu veľkosti matraca.
€99,00

Matrac DANA 1+1

Matrac DANA je kvalitný matrac sendvičového typu. Obidve strany matraca obsahujú Poly Foam penu s nopkovou 7 zónovou profiláciou. Nosné jadro tvorí spojená Pur pena. Súčasťou matraca je poťah Basic s protiroztočovou a antialergickou úpravou.
€205,00

Matrac DANA XXL

Matrac DANA XXL je kvalitný matrac sendvičového typu. Obidve strany matraca obsahujú Poly Foam penu s nopkovou 7 zónovou profiláciou. Nosné jadro tvorí spojená Pur pena. Súčasťou matraca je poťah Basic s protiroztočovou a antialergickou úpravou.
€149,00
€119,00
-20%

Matrac GINA

Matrac GINA je kvalitný obojstranný matrac. Je tvorený Memory Foam penou (lenivá pena), Poly Foam penou (tvrdšej/nosnej peny) a Poly Foam penou s nopkovou 7 zónovou profiláciou. Súčasťou matraca je poťah Lurex s antibakteriálnou úpravou.
€190,00
€155,00
-18%

Matrac JANE

Matrac JANE je luxusný pružinový, taštičkový, obojstranný matrac. Každá strana matraca má rozličnú tuhosť. Súčasťou matraca je kvalitný snímateľný prateľný poťah s antibakteriálnou úpravou.
€259,00
€190,00
-26%

Spánok predstavuje dôležitú súčasť nášho života, keďže tretinu dňa prespíme. Dobrý spánok zaručí úspešný, pokojný a šťastný deň. Aby sme vstali oddýchnutí a vyspatí potrebujeme spať v príjemnom a vyvetranom prostredí, a hlavne na kvalitnom matraci. Dobrá posteľ, ortopedický matrac a kvalitný vankúš sú polovicou úspechu. Určite na nich nešetrite!

V našej ponuke nájdete molitanové a ortopedické matrace vyrobené zo studenej peny s vysokou priedušnosťou. Pri výbere matraca je dôležité všímať si údaje o jadre matraca. Tuhosť jadra sa udáva v škále od 1 do 10. Môžete si zvoliť matrac v jednej tvrdosti, alebo môže mať dvojitú tuhosť (vo vrchnej časti je pamäťová pena).

Ponúkame Vám matrace vo výške 8 cm - 16 cm a hustotou studenej peny 26kg/m3 až 30kg/m3 memory/lenivá pena/ 50kg/m3.

Nemenej dôležitou súčasťou matraca je poťah. Jednotlivé druhy majú svoje špecifické vlastnosti. Napríklad poťah z prírodnej antialergickej bavlny, ktorá výborné odvádza vodu, alebo poťah pretkaný uhlíkovým vláknom, ktorý odbúrava elektrostatické náboje. Ak je poťah matraca vyrobený z bavlnenej látky s bambusovým vláknom, tak zákazník má výbornú ochranu pred vznikom plesní, húb a mikroorganizmami. Ďalším druhom je poťah s klimatizačnou výplňou, napr. s Aloe Vera.
Kvalitu poťahu neovplyvňuje snímateľnosť poťahu, skôr jeho údržbu. Odnímateľné poťahy je možné prať v práčke pri teplote 40 C alebo 60 C.

Dlhšiu životnosť a ochranu matraca Vám zabezpečí aj chránič matraca, ktorý pri niektorých matracoch je ponúkaný ako bonus.