V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Matrace a doplnky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie matrace a doplnky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Matrac BIANA

Kvalitný obojstranný ortopedický penový matrac s 5-zónovou profiláciou. Jadro matraca má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Trimtex, vyrobený z materiálov najvyššej kvality.
€159,00

Matrac BRAVIA

Luxusný matrac s vysoko kvalitnej studenej peny s profiláciou. Matrac je tvorený kombináciou kvalitných HR studených pien, vystužením jadra komfortnou PUR penou a prírodnou kokosovou vrstvou. Matrac má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Aloe Vera SIlver vyrobený z materiálov najvyššej kvality.
€225,00

Matrac CALIOPA

Obľúbený matrac s obojstrannou 5-zónovou profiláciou. Matrac má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Trimplex vyrobený zo 100% polyesteru. Možnosť výberu rozmeru matraca.
€175,00

Matrac CLASSIC

Matrac Classic je kvalitný ortopedický matrac. Je vyrobený zo studenej peny s vysokou priedušnosťou. Vašej chrbtici zabezpečí vhodnú ortopedickú podporu a svalom dostatočnú relaxáciu. Súčasťou matraca je poťah z prírodnej antialergickej bavlny.
€149,00

Matrac Classic 80x200 - SKLADOM

Matrac Classic je kvalitný ortopedický matrac. Je vyrobený zo studenej peny s vysokou priedušnosťou. Vašej chrbtici zabezpečí vhodnú ortopedickú podporu a svalom dostatočnú relaxáciu. Súčasťou matraca je poťah z prírodnej antialergickej bavlny.
€149,00

Matrac DUAL RELAX

Kvalitný matrac z ortopedickej peny vyššej tuhosti. Matrac poskytuje vhodnú ortopedickú podporu chrbtice a svalom zaisťuje dostatočnú relaxáciu. Poťah matraca je zipsovateľný, antialergický a prateľný.
€189,00

Matrac GALLUS

Cenovo dostupný, extra priedušný matrac z monobloku. Je vyrobený z kvalitnej a dobre elastickej PUR peny. Matrac má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Aloe Vera SIlver vyrobený z materiálov najvyššej kvality. Možnosť výberu rozmeru matraca.
€165,00

Matrac Hard

Veľmi kvalitný ortopedický matrac, ktorý má matrac zo studenej, novo vyvinutej AirPur peny mimoriadne vysokej hustoty. Tvrdý matrac, veľmi obľúbený vďaka pocitu komfortu. Z ortopedického hľadiska poskytuje skvelú podporu všetkých bodov tela a šetrné uloženie chrbtice.
€215,00

Matrac KALISTA

Vysoký 22 cm luxusný matrac je vyrobený z pamäťovej VISCO peny a značkovej PUR peny. Matrac má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Aloe Vera SIlver vyrobený z materiálov najvyššej kvality. Možnosť výberu rozmeru matraca.
€255,00

Matrac Memory Basic

Matrac Memory Basic je kvalitný penový matrac. Jadro matraca s dvojitou tuhosťou je dobrým riešením pre partnerov s rozličnými nárokmi na tvrdosť matraca. Súčasťou matraca je poťah s klimatizačnou výplňou.
€165,00

Matrac Memory Duo Cool

Veľmi kvalitný ortopedický matrac, spodnú a hornú vrstvu matraca 4 v 1 tvorí studená pena AirPur s odlišnou hustotou, ktorý môžete ľubovoľne otáčať. Matrac je ideálny pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť.
€299,00

Set matracov BIANA 1+1

AKCIA 1+1 ZDARMA. Kvalitný obojstranný ortopedický penový matrac s 5-zónovou profiláciou. Jadro matraca má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Trimtex, vyrobený z materiálov najvyššej kvality.
€319,00

Spánok predstavuje dôležitú súčasť nášho života, keďže tretinu dňa prespíme. Dobrý spánok zaručí úspešný, pokojný a šťastný deň. Aby sme vstali oddýchnutí a vyspatí potrebujeme spať v príjemnom a vyvetranom prostredí, a hlavne na kvalitnom matraci. Dobrá posteľ, ortopedický matrac a kvalitný vankúš sú polovicou úspechu. Určite na nich nešetrite!

V našej ponuke nájdete molitanové a ortopedické matrace vyrobené zo studenej peny s vysokou priedušnosťou. Pri výbere matraca je dôležité všímať si údaje o jadre matraca. Tuhosť jadra sa udáva v škále od 1 do 10. Môžete si zvoliť matrac v jednej tvrdosti, alebo môže mať dvojitú tuhosť (vo vrchnej časti je pamäťová pena).

Ponúkame Vám matrace vo výške 8 cm - 16 cm a hustotou studenej peny 26kg/m3 až 30kg/m3 memory/lenivá pena/ 50kg/m3.

Nemenej dôležitou súčasťou matraca je poťah. Jednotlivé druhy majú svoje špecifické vlastnosti. Napríklad poťah z prírodnej antialergickej bavlny, ktorá výborné odvádza vodu, alebo poťah pretkaný uhlíkovým vláknom, ktorý odbúrava elektrostatické náboje. Ak je poťah matraca vyrobený z bavlnenej látky s bambusovým vláknom, tak zákazník má výbornú ochranu pred vznikom plesní, húb a mikroorganizmami. Ďalším druhom je poťah s klimatizačnou výplňou, napr. s Aloe Vera.
Kvalitu poťahu neovplyvňuje snímateľnosť poťahu, skôr jeho údržbu. Odnímateľné poťahy je možné prať v práčke pri teplote 40 C alebo 60 C.

Dlhšiu životnosť a ochranu matraca Vám zabezpečí aj chránič matraca, ktorý pri niektorých matracoch je ponúkaný ako bonus.