Obývacie izby

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie obývacie izby. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Obývacia stena Alvaro

Moderná obývacia stena Alvaro pozostáva zo 4 samostatných kompoentov. K obývacej stene si môžete doobjednať LED osvetlenie. Obývacia stena je dostupná vo farebnom prevedení dub truffel.
€289,00

Obývacia stena Axel

Obývacia stena Axel je kvalitná jednoduchá obývacia stena. Axel má moderný dizajn a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€222,00

Obývacia stena Aleppo (24 DTW AL)

Priestranná kvalitná moderná obývacia stena Aleppo pozostáva zo 4 samostatných komponentov a je dostupná vo farebnom prevedení dub truffel v kombinácii s bielym leskom. Obývacia stena je dodávaná s LED osvetlením.
€403,00

Obývacia stena Ars

Obývacia stena Ars má jednoduché a čisté línie. Obývacia stena s moderným dizajnom ponúka dostatok úložného priestoru ako aj priestor na dekorácie. Pozostáva zo 7 samostatných častí, ktoré si môžete rozložiť podľa Vašich predstáv.
€397,00
€366,00
-7%

Obývacia stena Asti

Obývacia stena Asti je kvalitná obývacia stena pozostávajúca zo 4 komponentov. Asti má moderný dizajn a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€289,00

Obývacia stena Bella SO01

Obývacia stena Bella SO01 je kvalitná jednoduchá obývacia stena so závesnými skrinkami a poličkou. Bella SO01 má moderný dizajn a je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma + biely mat. K obývacej stene je možné doobjednať komodu.
€239,00

Obývacia stena Bella WHG01

Obývacia stena Bella WHG01 je kvalitná jednoduchá obývacia stena so závesnými skrinkami a poličkou. Bella WHG01 má moderný dizajn a je dostupná vo farebnom prevedení biely mat / biely lesk + čierny mat. K obývacej stene je možné doobjednať komodu.
€265,00

Obývacia stena Bellano

Moderná kvalitná obývacia stena je dostupná v 2 farebných prevedeniach a pozostáva zo 4 samostatných komponentov.
€299,00

Obývacia stena Bergamo II

Moderná priestranná obývacia stena Bergamo II ponúka dostatok úložného priestoru. Možnosť doobjednať LED alebo RBG osvetlenie. Bergamo II má jednoduché a čisté línie kombinované s moderným dizajnom.
€489,00
€449,00
-8%

Obývacia stena Blues

Blues je jednoduchá moderná obývacia stena menších rozmerov. Obývacia stena je dostupná v 3 farebných prevedeniach a ponúka možnosť doobjednať komodu či LED osvetlenie.
€139,00

Obývacia stena Caro SO01

Obývacia stena Caro SO01 je kvalitná obývacia stena s moderným dizajnom a veľkým množstvom úložného priestoru. Obývacia stena zaujme aj svojim moderným dizajnom a obľúbeným dekorom vo farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielym leskom.
€245,00

Obývacia stena Comet I

Obývacia stena Comet I sa vďaka svojmu dizajnu radí medzi moderné nadčasové a zároveň kvalitné obývacie steny. Comet I zaujme aj bezúchytkovým systémom otvárania dvierok PUSH-CLICK. Obývacia stena je dostupná v 4 farebných prevedeniach. LED osvetlenie je súčasťou obývacej steny.
€590,00

Zariaďte si obývaciu izbu presne podľa svojich predstáv a vytvorte si doma oázu pokoja, kde budete môcť tráviť chvíle oddychu s obľúbenou knihou, či pri posedení s rodinou alebo priateľmi. Pre obývacie izby sú typické predovšetkým dve skupiny nábytku - sedacie súpravy a obývacie steny.

Sedacie súpravy do obývačiek

Základom každej obývacej izby by mala byť pohodlná sedacia súprava. Nezáleží, či chcete veľkú priestrannú sedačku, na ktorej budete môcť privítať aj priateľov, alebo malú pohovku, ktorú si budete užívať len a len vy. Podstatné je, aby ste sa v nej cítili pohodlne a príjemne. Pohovku alebo sedaciu súpravu môžete doplniť aj o praktické taburety či kreslá. Miesto navyše sa vždy zíde, obzvlášť pri rodinných oslavách.

Obývacie steny

Či už ste zástancom klasických blokových obývacích stien alebo patríte medzi priaznivcov moderných trendov a inklinujete skôr k jednoduchým a funkčným riešeniam, v ponuke NONSTOP-NÁBYTKU si dozaista vyberiete. Pre svoju obývačku budete potrebovať televízny stolík (RTV stolík) a nepochybne aj nejakú tú praktickú vitrínu či komodu. Ak zvolíte kompletnú obývaciu stenu, budete mať plne funkčné riešenie, v ktorom môžete využiť vitríny, skrinky, priestor pre TV, police a ďalšie prvky, ktoré blokové zostavy obývacích stien ponúkajú. Ak sa pustíte do výberu jednotlivých kusov nábytku sami (sektorové obývacie izby), môžete si vybrať len tie, ktoré sa Vám budú hodiť. Väčšina nábytkových systémov ponúka televízne stolíky rôznych šírok a prevedení, rovnako ako komody so zásuvkami i dvierkami, policové regály, skrine, závesné skrinky, police a vitríny, .... Stačí si len vybrať.

Konferenčné stolíky

Na záver nemôžeme nespomenúť toľko dôležitý prvok obývačky, akým sú bezpochyby konferenčné stolíky. Konferenčný stôl by Vám mal ponúknuť jednak dostatok miesta pre odkladanie rôznych predmetov, ktoré chcete mať vždy po ruke a tiež ponúknuť priestor, okolo ktorého sa sústredí dianie pri oslavách či bežnom posedení s priateľmi a rodinou. Konferenčné stoly sa najčastejšie vyrábajú v rôznych dekoroch dreva, alebo môžete zvoliť sklenenú variantu stolíka, prípadne kombináciu skla a chrómu. Prelistujte si ponuku konferenčných stolíkov a vyberte si ten, ktorý bude mať čestné miesto vo Vašej obývacej izbe.