V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Obývacie izby

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie obývacie izby. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Obývacia stena Eco

Moderná jednoduchá obývacia stena v menších rozmeroch. Dostupné sú 2 farebné prevedenia.
€168,00

Obývacia stena Marino + LED

Moderná obývacia stena vo výminočnej kombinácii krásneho duba flagstaff a tmavomodrej. Súčasťou obývacej steny je LED osvetlenie.
€370,00

Obývacia stena Silk II + LED

Moderná obývacia stena s množstvom odkladacieh priestoru vo farebnom prevedení dub wotan + antracit.
€435,00

Obývacia stena Verti (PGAS VT)

Výminočne, moderne spracovaná obývacia stena Verti vo farebnom prevedení dub artisan + perla grey + lamely čierne.
€499,00

Obývacia stena Jazz - SKLADOM

Obývacia stena v modernej kombinácií old styly a matera. Súčasťou sú komoda, RTV skrinka, závesná vitrína a polička.
€255,00
€229,00
-10%

Obývacia stena SNAP

Obývacia stena SNAP je vyrábaná v kombinácií dub lefkas a čierna. Svojimi rozmermi je vhodná do menších priestorov.
€159,00

Zariaďte si obývaciu izbu presne podľa svojich predstáv a vytvorte si doma oázu pokoja, kde budete môcť tráviť chvíle oddychu s obľúbenou knihou, či pri posedení s rodinou alebo priateľmi. Pre obývacie izby sú typické predovšetkým dve skupiny nábytku - sedacie súpravy a obývacie steny.

Sedacie súpravy do obývačiek

Základom každej obývacej izby by mala byť pohodlná sedacia súprava. Nezáleží, či chcete veľkú priestrannú sedačku, na ktorej budete môcť privítať aj priateľov, alebo malú pohovku, ktorú si budete užívať len a len vy. Podstatné je, aby ste sa v nej cítili pohodlne a príjemne. Pohovku alebo sedaciu súpravu môžete doplniť aj o praktické taburety či kreslá. Miesto navyše sa vždy zíde, obzvlášť pri rodinných oslavách.

Obývacie steny

Či už ste zástancom klasických blokových obývacích stien alebo patríte medzi priaznivcov moderných trendov a inklinujete skôr k jednoduchým a funkčným riešeniam, v ponuke NONSTOP-NÁBYTKU si dozaista vyberiete. Pre svoju obývačku budete potrebovať televízny stolík (RTV stolík) a nepochybne aj nejakú tú praktickú vitrínu či komodu. Ak zvolíte kompletnú obývaciu stenu, budete mať plne funkčné riešenie, v ktorom môžete využiť vitríny, skrinky, priestor pre TV, police a ďalšie prvky, ktoré blokové zostavy obývacích stien ponúkajú. Ak sa pustíte do výberu jednotlivých kusov nábytku sami (sektorové obývacie izby), môžete si vybrať len tie, ktoré sa Vám budú hodiť. Väčšina nábytkových systémov ponúka televízne stolíky rôznych šírok a prevedení, rovnako ako komody so zásuvkami i dvierkami, policové regály, skrine, závesné skrinky, police a vitríny, .... Stačí si len vybrať.

Konferenčné stolíky

Na záver nemôžeme nespomenúť toľko dôležitý prvok obývačky, akým sú bezpochyby konferenčné stolíky. Konferenčný stôl by Vám mal ponúknuť jednak dostatok miesta pre odkladanie rôznych predmetov, ktoré chcete mať vždy po ruke a tiež ponúknuť priestor, okolo ktorého sa sústredí dianie pri oslavách či bežnom posedení s priateľmi a rodinou. Konferenčné stoly sa najčastejšie vyrábajú v rôznych dekoroch dreva, alebo môžete zvoliť sklenenú variantu stolíka, prípadne kombináciu skla a chrómu. Prelistujte si ponuku konferenčných stolíkov a vyberte si ten, ktorý bude mať čestné miesto vo Vašej obývacej izbe.