Záhradný nábytok

Usporiadať podľa:

Okrúhly stôl Borgen TYP 1

Okrúhly stôl Borgen je praktický okrúhly stôl s oceľovou konštrukciou a so skleneným povrchom.
€29,00
€25,00
-13%

Okrúhly stôl Grand 80

Okrúhly stôl Grand 80 je praktický okrúhly stôl s oceľovou konštrukciou a so skleneným povrchom.
€49,00

Ratanová stolička Bari

Ratanová stolička určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€52,00

Ratanová stolička Bergola

Stohovateľná stolička Bergola do exteriéru, vyrobená z umelého plastu v kombinácii s oceľou. Stolička sa vyrába v bielo-čiernej kombinácii.
€24,00

Ratanová stolička Binga

Stohovateľná ratanová stolička Binga do exteriéru, vyrobená z kvalitného umelého ratanu v kombinácii s oceľou. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€49,00

Ratanová stolička Grand 2

Ratanová stolička Grand 2 je ratanová stolička určená pre exteriéry. Stolička je dostupná vo farebnom prevedení tmavozelená v kombinácii s tmavohnedou. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€20,00

Ratanová stolička Midas

Ratanová stolička Midas do exteriéru v obľúbenom tmavohnedom farebnom prevedení. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€35,00

Ratanová stolička SOF039

Ratanová stolička SOF039 je kvalitná stolička vhodná na záhradu či terasu. Stolička má jednoduchý dizajn. Stolička je vyrobená z kvalitného umelého ratanu s hliníkovou konštrukciou.
€87,00

Ratanová stolička Troy

Ratanová stolička so zaujímavým dizajnom. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€102,00

Ratanová stolička Vipana

Stohovateľná ratanová stolička Vipana do exteriéru, vyrobená z kvalitného umelého ratanu v kombinácii s oceľou. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€39,00

Ratanové kreslo GARDENA 1S

Ratanové kreslo určené nielen do interiéru ale aj na krytú terasu. Kreslo je vyrobené z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou. Sedacia časť kresla je doplnená o látkový sedák.
€109,00

Ratanové kreslo Ikaro

Ratanové kreslo určené nielen do interiéru ale aj na krytú terasu. Kreslo je vyrobené z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou. Sedacia časť kresla je doplnená o látkový sedák.
€105,00

V kategórii Záhradný nábytok nájdete ratanové sety, stoly, stoličky, lehátka, kreslá, rohové ratanové sedacie súpravy... To všetko je neodmysliteľnou súčasťou každej záhrady či terasy. Zárada či terasa sú skvelým miestom na relax či posedenie s rodinou alebo priateľmi. Našim cieľom nie je iba dobre vyzerajúci záhradný nábytok, ale taký, ktorý Vám prinesie vytúžené pohodlie.