Záhradný nábytok

Usporiadať podľa:

Okrúhly stôl Grand 80

Okrúhly stôl Grand 80 je praktický okrúhly stôl s oceľovou konštrukciou a so skleneným povrchom.
€49,00

Ratanová stolička Bari

Ratanová stolička určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€52,00

Ratanová stolička Grand 2

Ratanová stolička Grand 2 je ratanová stolička určená pre exteriéry. Stolička je dostupná vo farebnom prevedení tmavozelená v kombinácii s tmavohnedou. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€20,00

Ratanová stolička Midas

Ratanová stolička Midas do exteriéru v obľúbenom tmavohnedom farebnom prevedení. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€35,00

Ratanová stolička SOF039

Ratanová stolička SOF039 je kvalitná stolička vhodná na záhradu či terasu. Stolička má jednoduchý dizajn. Stolička je vyrobená z kvalitného umelého ratanu s hliníkovou konštrukciou.
€90,00

Ratanová stolička Troy

Ratanová stolička so zaujímavým dizajnom. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€104,00

Ratanové kreslo K335

Ratanové kreslo určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Kreslo je vyrobené z kvalitného prírodného ratanu v kombinácii s oceľou.
€80,00

Ratanové kreslo K336

Ratanové kreslo určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Kreslo je vyrobené z kvalitného prírodného ratanu v kombinácii s oceľou.
€94,00

Ratanový jedálenský stôl SOF048

Ratanový jedálenský stôl SOF048 je kvalitný praktický ratanový stôl vhodný na záhradu či terasu. Stôl je dostupný v hnedom farebnom prevedení.
€180,00

Ratanový set Alera roh + stolík

Ratanový set Alera je kvalitný záhradný nábytok v obľúbenom tmavom prevedení. Súčasťou setu je luxusná 2-dielna sedacia súprava obsahujúca roh a konferenčný stolík s tvrdeným sklom. Súčasťou sedacej súpravy sú vankúše so snímateľnými poťahmi.
€399,00

Ratanový set Garden stôl + 7 kresiel

Ratanový set Garden je moderná ratanová 7-dielna súprava pozostávajúca z veľkého jedálenského stola a 6-tich kresiel s vankúšmi. Plát stola tvorí tvrdené sklo.
€519,00
€499,00
-3%

Ratanový set Master + Midas 1+6

Ratanový set Master + Midas v obľúbenom tmavohnedom farebnom prevedení je praktický záhradný set obsahujúci priestranný oválny stôl v a 6 stoličiek. Možnosť objednať stôl a stoličky samostatne.
€329,00

V kategórii Záhradný nábytok nájdete ratanové sety, stoly, stoličky, lehátka, kreslá, rohové ratanové sedacie súpravy... To všetko je neodmysliteľnou súčasťou každej záhrady či terasy. Zárada či terasa sú skvelým miestom na relax či posedenie s rodinou alebo priateľmi. Našim cieľom nie je iba dobre vyzerajúci záhradný nábytok, ale taký, ktorý Vám prinesie vytúžené pohodlie.