Záhradný nábytok

Usporiadať podľa:

Okrúhly stôl Borgen TYP 1

Okrúhly stôl Borgen TYP1 je praktický okrúhly stôl s oceľovou konštrukciou a so skleneným povrchom.
€30,00

Okrúhly stôl Borgen TYP 2

Okrúhly stôl Borgen TYP 2 je praktický okrúhly stôl s oceľovou konštrukciou a so skleneným povrchom. Priemer stola je 80 cm.
€63,00

Okrúhly stôl HABIR

Habir je praktický okrúhly konferenčný stolík s oceľovou konštrukciou a so skleneným povrchom. Stolík sa skvele hodí na balkón či menšiu terasu.
€20,00

Okrúhly stôl RAMOL

Ramol je praktický štvorcový konferenčný stolík s oceľovou konštrukciou a so skleneným povrchom. Stolík sa skvele hodí na balkón či menšiu terasu.
€20,00

Príručný záhradný stolík ELSIRO

Záhradný príručný stolík ELSIRO nájde svoje využitie všade, kde ho budete práve potrebovať.
€63,00

Ratanová stolička AZC-110 bk

Ratanová záhradná stolička určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Kvalitná kovová konštrukcia s PU ratanovými páskami čiernej farby spevňujú celú konštrukciu.
€73,00

Ratanová stolička Bari

Ratanová stolička určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€58,00

Ratanová stolička Bergola

Stohovateľná stolička Bergola do exteriéru, vyrobená z umelého plastu v kombinácii s oceľou. Stolička sa vyrába v bielo-čiernej kombinácii.
€22,00

Ratanová stolička Midas

Ratanová stolička Midas do exteriéru v obľúbenom tmavohnedom farebnom prevedení. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€37,00

Ratanová stolička Troy

Ratanová stolička so zaujímavým dizajnom. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€111,00

Ratanové kreslo GARDENA 1S

Ratanové kreslo určené nielen do interiéru ale aj na krytú terasu. Kreslo je vyrobené z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou. Sedacia časť kresla je doplnená o látkový sedák.
€127,00

Ratanové kreslo Ikaro

Ratanové kreslo určené nielen do interiéru ale aj na krytú terasu. Kreslo je vyrobené z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou. Sedacia časť kresla je doplnená o látkový sedák.
€115,00

V kategórii Záhradný nábytok nájdete ratanové sety, stoly, stoličky, lehátka, kreslá, rohové ratanové sedacie súpravy... To všetko je neodmysliteľnou súčasťou každej záhrady či terasy. Zárada či terasa sú skvelým miestom na relax či posedenie s rodinou alebo priateľmi. Našim cieľom nie je iba dobre vyzerajúci záhradný nábytok, ale taký, ktorý Vám prinesie vytúžené pohodlie.