V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Záhradný nábytok

Usporiadať podľa:

Záhradná lavička ETELIA

Dizajnová záhradná lavička v romantickom štýle skvele spríjemní chvíle vo Vašej záhradke či terase. Lavička je vyrobená z kovu doplnená o krásne ozdobné prvky. Na výber máte až zo 4 farebných prevedení.
€139,00

Záhradná lavička FAIZA

Dizajnová záhradná lavička v romantickom štýle skvele spríjemní chvíle vo Vašej záhradke či terase. Lavička je vyrobená z čierneho kovu v kombinácii s drevom v prírodnej farbe.
€89,00

Záhradná lavička JADARA

Dizajnová záhradná lavička v romantickom štýle skvele spríjemní chvíle vo Vašej záhradke či terase. Lavička je vyrobená z čierneho kovu v kombinácii s drevom v prírodnej farbe.
€89,00

Záhradná lavička LACEA

Dizajnovo jednoduchá no moderná záhradná lavička skvele spríjemní chvíle vo Vašej záhradke či terase. Lavička je vyrobená z čierneho kovu v kombinácii s drevom v prírodnej farbe.
€87,00

Záhradná lavička s výsuvným stolíkom DAGNO

Oceľová záhradná lavička s výsuvným stolíkom v jednoduchom dizajne skvele spríjemní chvíle vo Vašej záhradke či terase. Lavička je vyrobená z čierneho kovu.
€179,00

Záhradná stolička Doren

Stohovateľná záhradná stolička Doren do exteriéru vyrobená z umelého ratanu s kovovou konštrukciou. Stolička sa vyrába v hnedo-čiernej kombinácii.
€39,00

Záhradné kreslo Mosler

Záhradné kreslo Mosler je moderné a pohodlné záhradné kreslo.
€28,00

Záhradné ležadlo Mosler

So záhradným ležadlom Mosler si budete môcť vychutnať slniečko v plnej paráde.
€76,00

Záhradný ratanový stôl Master

Priestranný ratanový záhradný stôl až pre 6 osôb.
€140,00

Záhradný set Mosler 1+6

Záhradný set Mosler je moderná záhradná 7-dielna súprava pozostávajúca z veľkého jedálenského stola a 6-tich kresiel. Plát stola tvorí tvrdené sklo.
€309,00
€263,00
-14%

Záhradný stôl Mosler

Priestranný obdĺžnikový záhradný stôl s oceľovou konštrukciou a so skleneným povrchom.
€97,00

Jedálenský set FONDI + K337 1+2

Jedálenský set FONDI a stolička K337vytvoria dokonalú hramóniu nielen v kuchyni či jedálni ale aj na terase či balkóne.
€279,00
€226,00
-18%

V kategórii Záhradný nábytok nájdete ratanové sety, stoly, stoličky, lehátka, kreslá, rohové ratanové sedacie súpravy... To všetko je neodmysliteľnou súčasťou každej záhrady či terasy. Zárada či terasa sú skvelým miestom na relax či posedenie s rodinou alebo priateľmi. Našim cieľom nie je iba dobre vyzerajúci záhradný nábytok, ale taký, ktorý Vám prinesie vytúžené pohodlie.