V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Záhradný nábytok

Usporiadať podľa:

Ratanové kreslo K335

Ratanové kreslo určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Kreslo je vyrobené z kvalitného prírodného ratanu v kombinácii s oceľou. Dostupný v dvoch farených prevedeniach.
€109,00
€86,00
-21%

Ratanové kreslo K336

Ratanové kreslo určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Kreslo je vyrobené z kvalitného prírodného ratanu v kombinácii s oceľou.
€112,00

Ratanové kreslo K407

Ratanové kreslo určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Kreslo je vyrobené z kvalitného syntetickéhoratanu v kombinácii s oceľou.
€79,00

Ratanový set Garden stôl + 6 kresiel

Ratanový set Garden je moderná ratanová 7-dielna súprava pozostávajúca z veľkého jedálenského stola a 6-tich kresiel s vankúšmi. Plát stola tvorí tvrdené sklo.
€739,00

Ratanový set Master + Midas 1+6

Ratanový set Master + Midas v obľúbenom tmavohnedom farebnom prevedení je praktický záhradný set obsahujúci priestranný oválny stôl v a 6 stoličiek. Možnosť objednať stôl a stoličky samostatne.
€429,00
€363,00
-15%

Ratanový set Midas 1+4

Ratanový set Midas v obľúbenom tmavohnedom farebnom prevedení je praktický záhradný set obsahujúci okrúhly stôl a 4 stoličky. Možnosť objednať stôl a stoličky samostatne.
€299,00
€232,00
-22%

Ratanový set Mobil + Midas 1+2

Ratanový set Mobil + Midas v obľúbenom tmavohnedom farebnom prevedení je praktický záhradný set obsahujúci stôl v tvare štvorca a 2 stoličky. Možnosť objednať stôl a stoličky samostatne.
€179,00
€144,00
-19%

Ratanový set Randel stôl + 4 kreslá

Randel je kvalitný záhradný nábytok s moderným dizajnom v obľúbenom tmavom prevedení. Set pozostáva z okrúhleho stola s tvrdeným sklom a 4 samostatných kresiel s vankúšmi.
€499,00

Ratanový stôl Falcon

Ratanový stôl FALCON je praktický, kvalitný okrúhly stôl ideálny pre umiestnenie v záhrade, na terase alebo balkóne.
€149,00

Ratanový stôl Midas

Ratanový stôl Midas v obľúbenom tmavohnedom farebnom prevedení je praktický okrúhly stôl so skleneným povrchom. Stôl je súčasťou ratanového setu Midas.
€83,00

Ratanový stôl Mobil

Ratanový stôl Mobil v obľúbenom tmavohnedom farebnom prevedení je praktický štvorcový stôl so skleneným povrchom.
€70,00

Záhradná lavička ETELIA

Dizajnová záhradná lavička v romantickom štýle skvele spríjemní chvíle vo Vašej záhradke či terase. Lavička je vyrobená z kovu doplnená o krásne ozdobné prvky. Na výber máte až zo 4 farebných prevedení.
€139,00

V kategórii Záhradný nábytok nájdete ratanové sety, stoly, stoličky, lehátka, kreslá, rohové ratanové sedacie súpravy... To všetko je neodmysliteľnou súčasťou každej záhrady či terasy. Zárada či terasa sú skvelým miestom na relax či posedenie s rodinou alebo priateľmi. Našim cieľom nie je iba dobre vyzerajúci záhradný nábytok, ale taký, ktorý Vám prinesie vytúžené pohodlie.