Ako si zariadiť predsieň

Predsieň je vizitkou každého domu či bytu. Je to prvé miesto, ktoré uvidí Vaša návšteva pri vstupe. Jednotlivé komponenty by mali spolu ladiť, aby vytvárali pocit harmónie domova. Vaša predsieň by teda mala očariť Vašich známych a zároveň pre Vás by mala navodzovať pocit ,, som doma.“
Pri zariaďovaní Vašej predsiene by ste mali myslieť na jej praktickosť. To znamená zabezpečiť dostatok úložného priestoru, hlavne pri viacčlennej rodine. Ak každý odloží svoje topánky a kabáty môže vzniknúť chaos a neporiadok. Základom je vešiaková stena, prípadne nemý sluha na zavesenie kabátov, a botník na odloženie obuvi. V ponuke máme otvorené botníky, ale aj uzatvorené, aby ste mohli ,,skryť“ Vaše topánky a Vaša predsieň tak ostane uprataná a elegantná.

Harmónia domova vďaka jednotnému štýlu

Tým, ktorí neradi kombinujú jednotlivé komponenty nábytku uľahčíme prácu našou ponukou komplexných zostáv. Nájdete ich v našej kategórií Predsiene.

Medzi našimi zákazníkmi je najobľúbenejšia moderná predsieňová zostava PORTO. Súčasťou zostavy je skriňa, ktorá Vám poskytne dostatok úložného priestoru. Poteší Vás zrkadlo na dverách skrine, pre Vaše záverečné úpravy pred odchodom z domu. Dvojdverová komoda Vám môže poslúžiť na odkladanie obuvi. Komoda je doplnená zásuvkou, ktorú môžete využiť na kľúče a ďalšie drobnosti. Na police si môžete uložiť dekoračné predmety pre zútulnenie predsiene. Zostavu dopĺňa vešiakový panel na kabáty.

porto
Veľkej obľube sa teší aj predsieň FOX. Oceníte úložný priestor v skrini so zrkadlom a botníku. Našich zákazníkov zaujala hlavne kvôli rafinovane riešenej vešiakovej stene. Vyhľadávaná je tiež vďaka dvom zaujímavým farebným prevedeniam. 

fox
fox2


Ak máte pri vstupe do domu či bytu málo priestoru odporúčame Vám predsieň REA DUBLIN. Spĺňa podmienky plnohodnotnej predsiene vďaka skrini s posuvnými dverami a zrkadlom, zásuvke a výklopnou skrinkou na topánky. Samozrejmosťou je vešiakový panel. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie a až zo 7 farebných prevedení. Táto predsieň tak ideálne doplní akúkoľvek vstupnú halu.

rea dublin rea dublin

V príjemnom farebnom prevedení jaseň tmavý a jaseň sa vyrába predsieň INEZplus. Vaša predsieň ostane elegantná aj keď budete mať návštevu. Topánky pekne skryjete do veľkého botníka a kabáty uložíte do skrine. Samozrejmosťou je zrkadlo a komoda so zásuvkami.

inez plus

 

Botník - základný kus nábytku v predsieni


Radi Vám pomôžeme aj v prípade ak nehľadáte komplexnú predsieňovú zostavu alebo máte malú predsieň. Samozrejmosťou každej predsiene by mal byť botník. Aby ste v predsieni nezakopávali o topánky, v našej kategórií Predsiene nájdete podkategóriu Botník.

Vďaka výklopnému botníku REA elegantne schováte Vaše topánky. Poskytne Vám dostatok úložného priestoru a Vaša predsieň zostane uprataná. Vyrába sa v dvoch rozmeroch a až 7 farebných prevedeniach.

rea    rea
Okrem uzatvorených botníkov máme v ponuke aj klasické, ale dizajnovo veľmi zaujímavé botníky s otvorenými policami. Aby bol vo Vašej predsieni poriadok ponúkame Vám praktický organizér obuvi, botník s otovorenými policami. Prípadne praktický botník, ktorý okrem štyroch otvorených políc, disponuje aj odkladacím priestorom na dáždniky. 

botník  botník


Ďalšie komponenty, ktoré Vám môžu prakticky poslúžiť v predsieni nájdete v kategórií Doplnky. Napríklad stojan na dáždniky s odkvapkávacou nádbou. Oceníte ho hlavne počas daždivých období, keď Vaša dlážka ostane suchá.

stojan  na dáždniky

 

Stojanový vešiak - ideálna náhrada skrine v predsieni

Ak v predsieni nechcete mať mohutné kusy nábytku ako napríklad skrine, ideálnym riešením pre Vás je stojanový vešiak.  Vďaka svojmu modernému dizajnu na prvý pohľad nepôsobí ako vešiak, ale nenápadne Vám poslúži na zavesenie kabátov ako aj odloženie mokrého dáždnika. 

vešiakDizajnovo zaujímavý je aj stojanový vešiak WJD8244, ktorý je doplnený o praktické vešiačiky uprostred. Poslúžia Vám na zavesenie kabelky alebo menších vecí.
Ak máte Váš interiér zariadený v klasickom štýle, určite Vás zaujme vešiak. Do Vašej predsiene prinesie atmosféru histórie a elegancie.
   vešiakvešiak