Stoličky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie stoličky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Jedálenské kreslo Marino

Jedálenské kreslo Marino sa svojou silutetou a zaujímavým lemovaním stane výrazným doplnkom Vašej jedálne alebo kancelárie. Dostupné v 5 farebných prevedeniach.
€129,00

Barová stolička Hoker H-1

Jednoduchý dizajn drevenej barovej stoličky pôsobí príjemne a útulne, dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.
€65,00

Barová stolička Sting

Moderná barová stolička Sting Vás rozhodne zaujme kombináciou plastového sedaku a kovových nôh, ktoré sú v dekore dreva dub.
€69,00

Ratanová stolička Troy

Ratanová stolička so zaujímavým dizajnom. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€129,00

Stolička Clarion

Stolička Clarion je moderná dizajnová jedálenská stolička. Konštrukcia stoličky je dostupná v 3 farbách pre nožičky a taktiež pre čalúnenie.
€84,00

Stolička K201

Stolička K201 je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože a pevnými nohami z bukového dreva. Stolička K201 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky z 3 farebných prevedení.
€39,00

Stolička K206

Moderná jedálenská stolička čalúnená bielou ekokožou. Má zaujímavý moderný dizajn.
€95,00

Stolička K245

Stolička K245 je kvalitná so sedákom z polykarbonátu, pevnými nohami v bielej farbe a čalúneným sedákom. Stolička K245 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod.
€69,00

Stolička K246

Stolička K246 je kvalitná so sedákom z polykarbonátu, pevnými nohami z bukového dreva a čalúneným sedákom. Stolička K246 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod.
€69,00

Stolička K250

Moderná jedálenská čalúnená stolička s madlom vyrábaná v kombinácii chrómu a bielej ekokože s prešívaným operadlom. Stolička je dostupná v bielom farebnom prevedení.
€72,00

Stolička K334

Moderná jedálenská stolička čalúnená látkou. Stolička má elegantný dizajn, ktorý podčiarkuje prešívanie na opierkovej časti stoličky.
€55,00

Stolička Kris - buk

Stolička Kris je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože a pevnými nohami z bukového dreva. Stolička Kris je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky zo 4 farebných prevedení.
€45,00

Denne presedíme naozaj veľa času. Keď  jeme, keď oddychuje, keď študujeme. Doma, v škole, či v práci. Preto platí, stolička musí byť pohodlná a vhodná pre daný účel. Musí mať pohodlný a priestranný sedák, ergonomickú opierku a musí zodpovedať požadovanej výške. Pozývame Vás teda do nasledujúcej kategórie, kde nájdete širokú ponuku stoličiek drevených alebo kovových do kuchyne a jedálne, k barovým pultom, alebo kancelárie.