Plastové stoličky

Usporiadať podľa:

Jedálenské kreslo ALBINA

Stolička ALBINA je kvalitná jedálenská stolička s jednoduchými líniami a moderným nadčasovým dizajnom. Stolička Albina zaujme svojim dizajnom v kombinácií s plastovým podsedákom, ktorý držia masívne bukové nožičky a doplnené sú čiernym kovom. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€59,00

Stolička Aurora

Stolička Aurora je kvalitná stolička s jednoduchými líniami a moderným nadčasovým dizajnom. Stolička Aurora je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Nohy stoličky sú vyrobené z kovu. Možnosť výberu stoličky z 2 farebných prevedení.
€48,00

Stolička CT-741

Stolička CT-741 je kvalitná stolička s jednoduchými líniami a moderným nadčasovým dizajnom. Stolička CT-741 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Nohy z masívneho bukového dreva s čiernymi kovovými výstuhami. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€48,00

Stolička CT-742

Stolička CT-742 je kvalitná stolička s jednoduchými líniami a moderným nadčasovým dizajnom. Stolička Stolička CT-742 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Stolička je v kombinácií s plastovým podsedákom, ktorý držia masívne bukové nohy. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€52,00

Stolička CT-752

Stolička CT-752 je kvalitná celočalúnená stolička s pevnými nohami z masívneho dreva. Stolička CT-752 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Ponúka možnosť výberu stoličky z 3 farebných prevedení.
€53,00

Stolička CT-758

Stolička CT-758 je kvalitná stolička s jednoduchými líniami a moderným nadčasovým dizajnom. Stolička CT-758 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Nohy stoličky sú vyrobené z masívu. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€33,00

Stolička K201

Stolička K201 je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože a pevnými nohami z bukového dreva. Stolička K201 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky zo 4 farebných prevedení.
€49,00

Stolička K245

Stolička K245 je kvalitná so sedákom z polykarbonátu, pevnými nohami v bielej farbe a čalúneným sedákom. Stolička K245 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod.
€91,00

Stolička K246

Stolička K246 je kvalitná so sedákom z polykarbonátu, pevnými nohami z bukového dreva a čalúneným sedákom. Stolička K246 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod.
€91,00

Stolička Kris - buk

Stolička Kris je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože a pevnými nohami z bukového dreva. Stolička Kris je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky zo 6 farebných prevedení.
€55,00

Stolička Kris - dub

Stolička Kris je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože a pevnými nohami z dubového dreva. Stolička Kris je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky zo 6 farebných prevedení.
€65,00

Stolička Kris II

Stolička Kris II je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože a pevnými drevenými nohami. Stolička Kris II je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky z 3 farebných prevedení.
€59,00