Plastové stoličky

Usporiadať podľa:

Jedálenské kreslo ALBINA

Stolička ALBINA je kvalitná jedálenská stolička s jednoduchými líniami a moderným nadčasovým dizajnom. Stolička Albina zaujme svojim dizajnom v kombinácií s plastovým podsedákom, ktorý držia masívne bukové nožičky a doplnené sú čiernym kovom.
€59,00

Stolička CT-742 WT

Stolička CT-742 je kvalitná stolička s jednoduchými líniami a moderným nadčasovým dizajnom. Stolička je v kombinácií s plastovým podsedákom v bielej farbe, ktorý držia masívne bukové nohy.
€52,00

Stolička CT-752 WT

Stolička CT-752 je kvalitná celočalúnená stolička s pevnými nohami z masívneho dreva.
€52,00

Stolička K201

Stolička K201 je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože a pevnými nohami z bukového dreva. Stolička K201 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky z 3 farebných prevedení.
€39,00

Stolička K245

Stolička K245 je kvalitná so sedákom z polykarbonátu, pevnými nohami v bielej farbe a čalúneným sedákom. Stolička K245 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod.
€69,00

Stolička K246

Stolička K246 je kvalitná so sedákom z polykarbonátu, pevnými nohami z bukového dreva a čalúneným sedákom. Stolička K246 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod.
€69,00

Stolička Kris - buk

Stolička Kris je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože a pevnými nohami z bukového dreva. Stolička Kris je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky zo 6 farebných prevedení.
€52,00

Stolička Kris - dub

Stolička Kris je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože a pevnými nohami z dubového dreva. Stolička Kris je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky z 5 farebných prevedení.
€62,00

Stolička Kris II

Stolička Kris II je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože a pevnými drevenými nohami. Stolička Kris II je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky z 2 farebných prevedení.
€56,00

Stolička Tim

Stolička Tim je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože, jednoduchými líniami a moderným nadčasovým dizajnom. Stolička Tim je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Nohy stoličky sú vyrobené z kovu.
€52,00

Stolička Bali 2 New

Jedálenská stolička Bali 2 New je moderná stolička s extra mäkkým sedákom. Hodí sa k akémukoľvek interiéru. Je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.
€49,00