Ratanové stoličky

Usporiadať podľa:

Ratanová stolička Troy

Ratanová stolička so zaujímavým dizajnom. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€102,00

Ratanová stolička Bari

Ratanová stolička určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€52,00

Ratanová stolička Bergola

Stohovateľná stolička Bergola do exteriéru, vyrobená z umelého plastu v kombinácii s oceľou. Stolička sa vyrába v bielo-čiernej kombinácii.
€24,00

Ratanová stolička Binga

Stohovateľná ratanová stolička Binga do exteriéru, vyrobená z kvalitného umelého ratanu v kombinácii s oceľou. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€49,00

Ratanová stolička Midas

Ratanová stolička Midas do exteriéru v obľúbenom tmavohnedom farebnom prevedení. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€35,00

Ratanová stolička Vipana

Stohovateľná ratanová stolička Vipana do exteriéru, vyrobená z kvalitného umelého ratanu v kombinácii s oceľou. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€39,00

Záhradná stolička Aldera

Stohovateľná záhradná stolička Aldera do exteriéru, čalúnená umelou textíliou. Stolička sa vyrába v sivo-čiernej kombinácii.
€22,00

Záhradná stolička Doren

Stohovateľná záhradná stolička Doren do exteriéru vyrobená z umelého ratanu s kovovou konštrukciou. Stolička sa vyrába v hnedo-čiernej kombinácii.
€21,00

Záhradná stolička Kerta

Stohovateľná záhradná stolička Kerta do exteriéru, čalúnená textíliou. Stolička sa vyrába v čierno-sivej kombinácii.
€18,00

Záhradná stolička Telma

Stohovateľná záhradná stolička Telma do exteriéru, čalúnená umelou textíliou. Stolička sa vyrába v sivo-čiernej kombinácii.
€27,00

Ratanová stolička SOF039

Ratanová stolička SOF039 je kvalitná stolička vhodná na záhradu či terasu. Stolička má jednoduchý dizajn. Stolička je vyrobená z kvalitného umelého ratanu s hliníkovou konštrukciou.
€87,00

Ratanová stolička K337

Ratanová stolička určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Stolička je vyrobená z kvalitného prírodného ratanu v kombinácii s oceľou.
€71,00