Ratanové stoličky

Usporiadať podľa:

Ratanová stolička Troy

Ratanová stolička so zaujímavým dizajnom. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€111,00

Ratanová stolička AZC-110 bk

Ratanová záhradná stolička určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Kvalitná kovová konštrukcia s PU ratanovými páskami čiernej farby spevňujú celú konštrukciu.
€73,00

Ratanová stolička Bari

Ratanová stolička určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€58,00

Ratanová stolička Bergola

Stohovateľná stolička Bergola do exteriéru, vyrobená z umelého plastu v kombinácii s oceľou. Stolička sa vyrába v bielo-čiernej kombinácii.
€22,00

Ratanová stolička Midas

Ratanová stolička Midas do exteriéru v obľúbenom tmavohnedom farebnom prevedení. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€37,00

Záhradná stolička Aldera

Stohovateľná záhradná stolička Aldera do exteriéru, čalúnená umelou textíliou. Stolička sa vyrába v 2 farebných prevedeniach.
€30,00

Záhradná stolička Doren

Stohovateľná záhradná stolička Doren do exteriéru vyrobená z umelého ratanu s kovovou konštrukciou. Stolička sa vyrába v hnedo-čiernej kombinácii.
€29,00

Záhradná stolička Kerta

Stohovateľná záhradná stolička Kerta do exteriéru, čalúnená textíliou. Stolička sa vyrába v čierno-sivej kombinácii.
€18,00

Záhradná stolička Telma

Stohovateľná záhradná stolička Telma do exteriéru, čalúnená umelou textíliou. Stolička sa vyrába v sivo-čiernej kombinácii.
€29,00

Ratanová stolička K337

Ratanová stolička určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Stolička je vyrobená z kvalitného prírodného ratanu v kombinácii s oceľou.
€85,00

Ratanová stolička K401

Ratanová stolička určená nielen do exteriéru ale aj do interiéru. Stolička je vyrobená z kvalitného syntetického ratanu v kombinácii s oceľou.
€71,00