RSS

Blog

3 zlaté pravidlá, aby sa Vám nehromadilo oblečenie v skrini.

Prichádza jeseň, chladnejšie počasie. Teraz je ten správny čas na upratanie šatníka či skrine. Väčšina z nás bude v najbližších dňoch presúvať kôpky oblečenia v skrini. Letné veci odložíme do zadu a vyberieme teplejšie oblečenie. Možno budeme prekvapení, že letných vecí je akosi viac ako pred letom. (Samozrejme, že sme niečo počas leta nakúpili.) A pravdepodobne si aj teraz ešte dokúpime nové veci. A skriňa je zrazu ,,na prasknutie". Vyzerá to u Vás rovnako? Pokojne nám napíšte Váš názor.

upratovanie skrine

ilustračné foto - Folder 120 - Skriňa REA FOLDER 120

Dnes Vám chceme ponúknúť 3 základné pravidlá, ktorých by ste sa mali držať pri upratovaní šatníka. Pravdepodobne si po prečítaní poviete, že Vám neponúkame nič nové, že to predsa viete aj sami. Ale pozrite sa do svojho šatníka a zhodnoťte či ste svoje teoretické vedomosti v oblasti upratovania skrine aj reálne uplatnili. :) 

1. Zabudnite na kôpky: Ešte to vynosím, Ešte do toho schudnem, Ešte si to opravím...

Rozhodnete sa, že si upracete skriňu či šatník. Začnete triediť svoje oblečenie. ,,Toto je obľúbené, toto nosím, do toho schudnem, toto už bude iba na doma, toto si ešte opravím..." Tu si musíte povedať STOP. Presne takýmto postupom dochádza k hromadeniu oblečenia. Kôpky oblečenia, ktoré nenosíte budete iba presúvať a garantujem Vám, že si to oblečenie už neoblečiete. Buďme realisti. Ak schudnete, kúpite si nové, krásne oblečenie. A budete mať niekedy čas aby ste si upravili staré tričko alebo zašili natrhnuté nohavice? Zrejme nie. Rovanko ako nebudete po dome chodiť v elegantných nohaviciach, len preto aby ste ich vynosili.

dub riviera zlatý + grafit - Skriňa Malmo MA 2D

V dnešnej dobe sa už azda nedá vyhnúť obchodu s oblečením. Krásne nové šaty nás denne lákajú na internete či v nákupných centrách. Neustále zľavy, výpredaje, akcie. Odoláte? :) Takže zabudnite na kôpky typu: toto ešte raz budem nosiť. S najväčšou pravdepodobnosťou už čoskoro prídete domov s novým kabátom, svetrom či nohavicami.

san remo + sivá - DIONE skriňa D01 + LED

2. Buďte nekompromisní k oblečeniu, ktoré ste za posledné 3 mesiace nemali ani raz.

Počas leta ste mali v prednej časti skrine tirčká, krátke nohavice, sukne... Teraz si všimnite oblečenie v spodnej časti kôpky alebo oblečenie zavesné na konci. Mali ste ho oblečené počas leta aspoň raz? Ak nie, mali by ste ho vyhodiť. Ak ste ho totiž nemali za posledné 3 mesiace oblečené ani raz, je veľmi málo pravdepodobné, že si ho ešte oblečiete. Musíte byť nekompromisní. Áno, upratovanie skrine chce odvahu a vnútornú silu. :)

biela - Skriňa Penelopa 255 + zrkadlo

 

upratovanie šatníka

3. Urobte dobrý skutok, potešte svoju dušu, darujte oblečenie.

Zabijete dve muchy jednou ranou. Darujte oblečenie. Potešíte Vašu dušu, že ste urobili dobrý skutok a zbavíte sa oblečenia, ktoré by ste iba prekladali v skrini. Darujte oblečnie na charitu alebo priateľom či známym. Zrejme sa aj vo Vašom šatníku nájdu kúsky, ktoré ste dostali, ale darca netrafil Vašu veľkosť či štýl. Alebo ste si kúpili niečo, čomu ste v obchode nemohli odolať, ale doma ste zistili, že to asi nikdy nosiť nebudete.

oblečenie

V dnešnej dobe sociálnych sietí existujú aj rôzne skupiny na výmenu oblečenia. Alebo oblečenie ponúknite na predaj. Možností ako sa ,,zbaviť oblečenia" je dnes dosť. Stačí už iba aby ste v sebe našli odvahu na radikálne ,,vyčistenie" šatníka. 

Držíme Vám palce. P.S. Ak by ste tú odvahu nenabrali a oblečenie sa Vám bude ďalej hromadiť, radi Vám pomôžeme pri kúpe novej, väčšej skrine. :)

Lavice. Lavice do predsiene, lavice do kuchyne, aj lavice do spálne.

Začal sa nový školský rok. Ako sa hovorí, deti zasadli do školských lavíc. A práve to bolo pre nás inšpiráciou pre dnešný článok. Lavice. Samozrejme nebudeme písať o školských laviciach, ale o laviciach do bytov a domov. Asi Vás ako prvá napadne lavica do kuchyne. Áno, kuchynské lavice sú stále obľúbené a vyhľadávané. Veľkej obľube sa tešia lavice do predsiene či spálne. Pozrime sa na ne bližšie.

ilustračné foto - Lavica Easy Light Grey biela - Rohová kuchynská lavica X I

Lavice do predsiene

Zrkadlo, vešiak a botník. To sú základné kúsky nábytku, ktoré potrebujete v predsieni. A čo tak lavica? Predstavte si ako sa pri obúvaní pohodlne posadíte. Že už nemáte v predsieni priestor? Lavice do predsiene majú zvyčajne šírku 100 centimerov. Môžete ju umiestniť pred botník alebo pod zrkadlo, či vešiak. 

Lavica Jeans Blue  ilustračné foto - Lavica Line Honey ilustračné foto - Lavica Light Grey

Lavica v predsieni nebude iba praktickým pomocníkom pri obúvaní. Výrobcovia dbajú aj na dizajn. Lavica v predsieni tak bude aj dizajnovým doplnkom. Uvedomte si, že to bude v podstate prvé, čo Vaša návšetva uvidí, keď k Vám príde. O Vás to vypovie, že máte skutočne vkus. 

Výrobcovia dnes ponúkajú skutočne širokú škálu dizajnových lavíc. Páčia sa Vám skôr hranaté tvary alebo oblé? Alebo Vás vystihuje štýlová lavica s prešívaním? Ponuka je široká a výber je iba na Vás. 

ilustračné foto - Lavica Line  Tyrkys  biela ekokoža - Lavica White Bonami / Eco  detail - Lavica White Bonami / Eco

Nechajte v predsieni vyniknúť čalúnenú lavicu. Upriamte pozornosť na ňu a ukážte Vašej návšteve, že vošli do štýlového, moderného bytu. Nebojte sa, nebude to zložité. Výrobcovia nábytku vedia, že celkový dizajn lavice tvorí tvar, prevedenie a farba. Preto Vám môžeme ponúknuť lavice do predsiene, ktoré skutočne vyniknú a zaujmu. Kvetinový vzor, žltá či modrá látka. Čo poviete?

ilustračné foto - Lavica BURDA

 

Lavica Rose

 

Lavica Rose

 

Okrem tvaru a farby si môžete vybrať aj farbu a vzhľad nožičiek. Vaša lavica tak bude podľa Vašich predstáv alebo ju môžete jednoducho doladiť k predsieni, ktorú už máte.

Lavica Cappuccino Lavica Cappuccino

Lavice do spálne

 Aj v spálni nájde lavica svoje využitie. Dizajnovú lavicu môžete uložiť pred posteľ a poslúži Vám pri obliekaní. Alebo ju vymeňte za stoličku pri toaletnom stolíku. Lavica v spálni Vám skvele poslúži ako ,,vešiak". Veď to poznáte. Možno máte aj Vy v spálni kreslo, stoličku či taburetku kam si večer ukladáte oblečenie. A ešte viac by Vás mohla potešiť lavica s úložným priestorom.

ilustračné foto - Taburetka Cleo

 

úložný priestor - Taburetka Cleo

 

Nezabúdajte, že aj lavice do spálne sú štýlovým doplnkom. Ak sa teda rozhodnete, že si kúpite lavicu do spálne, výrazne to ovplyvní celkový dizajn Vašej spálne.

ilustračné foto - Lavica Tyrkys

Lavice do kuchyne

Už sme spomínali, že keď sa povie lavica v byte, zrejme si väčšina z nás predstaví rohovú lavicu v kuchyni. Pamätáte si na bielu lavicu s červenou koženkou? Zrejme bola súčasťou mnohých kuchýň. Dnes lavice do kuchyne už nie sú tak populárne, ale stále si nájdu svojich prívržencov.

gaštan - Rohová kuchynská lavica Jowisz

V našom e-shope s nábytkom nájdete klasické rohové lavice do kuchyne. Môžete si vybrať poťahovú látku aj farbu dreva. Ale vieme Vám ponúknuť aj modernú lavicu do kuchyne.

hnedá - Rohová kuchynská lavica Maxi II

 

biela - Rohová kuchynská lavica X I

Rohová lavica je vhodná do malej kuchyne či na chatu. Ušetrí Vám priestor, a zároveň Vám poskytne bohatý priestor na sedenie. A čo tak lavica s úložným priestorom? Nájdete v našej ponuke. :-)

úložný priestor - Rohová kuchynská lavica Maxi II

ilustračné foto - jelÅ¡a - Rohová kuchynská lavica XA čo Vy a lavice? Nájde sa vo Vašom dome či byte nejaká lavica? Alebo nám napíšte kde by ste využili lavicu Vy.

Nie je skriňa ako skriňa.

Hľadáte skriňu? Ste správne v našom e-shope. :-) Máme pre Vás širokú ponuku skríň, skvelé ceny, dopravu po celom Slovensku len za 5 €. Ak sa starej skrine potrebujete ,,zbaviť" odvezieme Vám ju preč zadarmo. Ale teraz už naspäť ku skriniam. Akú skriňu potrebujete? Kam ju chcete umiestniť? Koľko úložného priestoru potrebujete? V akej farbe skriňu hľadáte? Máme veľa otázok? Áno! Lebo nie je skriňa ako skriňa. 

Šatníkové skrine

Najčastejšie ľudia hľadajú šatníkové skrine. Čo to ale vlastne šatníková skriňa je? Z názvu vyplýva, že ju plánujeme použiť na uskladnenie šiat. Hneď ale prichádza ďalšia otázka. Ako chceme šaty uložiť? Chceme ich skladať a ukladať na police, alebo vešať? Šatníková skriňa teda môže byť vešiaková alebo policová. Skvelým kompromisom môže byť kombinovaná skriňa

korpus slivka / dvierka biely lesk (23 NUWH SU) - Skriňa 2D slivka - lesk vnútorné rozloženie skrine - Skriňa 2D slivka - lesk

Policové skrine majú v spodnej časti zvyčajne aj zásuvku alebo zásuvky. Je to ideálny priestor na uloženie spodného prádla, ponožiek, ale napríklad aj dokumentov.

ilustračné foto - Skriňa LIMA REG-1  biela + čierny lesk - Skriňa ROMA

Kombinovaná skriňa má vešiakovú tyč na zavesenie oblečenia, a zároveň, v hornej časti má policu na uloženie poskladaného oblečenia. Alebo môže byť úložný priestor v kombinovanej skrini rozdelený aj inak. Opýtajte sa nás, radi Vám pri výbere skrine pomôžeme. 

Å atníková skriňa - VERTO V19 

dub bardolino - Å atníkova skriňa dvojdverová REA ATLANTA 1 nákres skrine - Å atníkova skriňa dvojdverová REA ATLANTA 1

Šatníkovú skriňu môžete uložiť kamkoľvek. Môžete ju použiť ako skriňu do spálne, do detskej izby, do predsiene či na chodbu. Stačí ak si vyberiete vhodný dizajn, tak aby korešpondoval s Vašim nábytkom, a šatníková skriňa dokonale zapadne do Vašej domácnosti. 

Keď hovoríme o dizajne, tak máte si z čoho vyberať. Páči sa Vám skriňa so zrkadlom? A naviac s dizajnovo rozloženým zrkadlom

dub riviera zlatý + grafit - Skriňa Malmo MA 2D

 

biela - Skriňa LEO Skriňa Charlotte

Ak potrebujete skriňu iba ako ďalší odkladací priestor a chcete teda aby skriňa pôsobila nenápadne, ba priam neviditeľne, zvoľte si jednoduchý dizajn a dekor. Ak máte biele steny tak si kúpte bielu skriňu. Biela skriňa akoby splynie so stenou. Skriňa tak bude nenápadná a opticky nezaťaží priestor. 

 ilustračné foto - Skriňa PIETRO 6D

Koľko úložného priestoru potrebujete?

Pred kúpou skrine sa zamyslite, čo všetko chcete do skrine uložiť. Myslite aj do budúcna. Veď to určite poznáte. Nové oblečenie nakupujeme rozhodne častejšie ako vyhadzujeme to staré. Na horné police odkladáme oblečenie, ktoré ešte niekedy budeme nosiť alebo do ktorého ešte schudneme. :-) Asi tradičný model skrine v našich domácnostiach. Samozrejme, česť výnimkám. 

Skrine s nadstavcom. Sú stále veľmi obľúbené a vyhľadávané. Rovnako ako šatníkové skrine, sú vhodné do spálne, do detskej izby, ale aj na chodbu či do predsiene.

dub bardolino - Skriňa REA OREGON

 

lancelot, pravé prevedenie - Skriňa REA TAMPA 2

Najobľúbenejšia je skriňa Stella, ktorú v našom obchode nájdete za najlepšiu cenu na trhu. 

dub sonoma - Skriňa Stella

 

Rohové skrine

Kam plánujete skriňu uložiť? Nemyslíme tým miestnosť v dome, ale presné miesto v izbe. V našej ponuke totiž okrem ,,klasických" skríň ku stene nájdete aj rohové skrine. Nejde o žiadnu novinku. Rohové skrine sú na trhu už niekoľko rokov. 

MEGA rohová skriňa ME8

 

Sú praktické lebo Vám pomôžu využiť zvyčajne ťažko využiteľný roh izby. Odporcovia rohových skríň hovoria, že poskytujú malý úložný priestor. To nie je pravda. Výrobcovia sa vždy snažia maximalizovať odkladací priestor. V rohovej skrini nájdeme vešiakovú tyč aj police. 

biela - Skriňa rohová REA VENEZIA 5 dub bardolino - Skriňa rohová REA VENEZIA 5

Skriňa Dub Sonoma alebo biela skriňa

Áno, to sú nestárnuce farby. Sú stále veľmi obľúbené vďaka svojej neutralite a nadčasovosti. Biela skriňa aj skriňa v dekore Dub Sonoma je vhodná do akéhokoľvek priestoru. nie sú to, ale jediné dekory v našej ponuke.

Ak sa rozhodnete pre slovenskú skriňu, teda skriňu od slovenského výrobcu, môžete si vybrať až z 9 rôznych dekorov. Najnovším je Navarra a Dub Lancelot. 

navarra - Skriňa REA VENEZIA 3 lancelot - Skriňa REA VENEZIA 3

Z tmavších dekorov je naďalej obľúbený dekor wenge a v súčasnoti aj choco, alebo čokoládová hnedá.

Skriňa Baltimore

 

Moderná je sivá skriňa alebo dekor grafit. Tieto skrine naši zákazníci s obľubou kupujú do študentských izieb.

sivá + biely lesk - ZONDA skriňa Z09 graphite - Å atníková skriňa REA HOUSTON UP 2

Ponuka skríň je v súčasnosti skutočne veľká. Výber je len a len na Vás. Vedeli by ste si vybrať ľahko?

 

 

Čo zaručene nájdete v každej domácnosti? Zrkadlo.

Čo zaručene nájdete v každej domácnosti? Asi pomerne jednoduchá otázka, ktorá má určite viac odpovedí. Pre nás, nábytkárov, je tá správna odpoveď: zrkadlo. Áno, zrejme nenájdeme domácnosť bez zrkadla. V predsieni, v kúpeľni, na chodbe, v spálni, dokonca aj v obývačke. Zrkadlo má svoje využitie vo väčšine miestností domu či bytu.

Zrkadlo do predsiene

Začnime hneď pri vstupe do bytu či domu. Zrkadlo v predsieni má 2 základné funkcie. Má Vám poslúžiť pri záverečných úpravách pred odchodom z domu. Teda ,,výstupná“ kontrola make-upu, účesu či oblečenia. A naopak Vaša návšteva sa rada upraví predtým ako vstúpi k Vám do obývačky.

biely mat + biely vysoký lesk - SPACE predsieň
Zrkadlo do predsiene môže mať rôzne formy. Môžete si kúpiť samostatné zrkadlo, ktoré umiestnite nad botník či komodu. Zrkadlo, ale často býva aj súčasťou predsieňovej zostavy či nábytku do predsiene. Výrobcovia umiestňujú zrkadlo na vešiakový panel. Veľmi praktickým riešením je zrkadlo na skrini, teda zrkadlo na dverách vešiakovej skrine. Tak si môžete dopriať skutočne veľké zrkadlo. Pred odchodom z domu, tak budete môcť skontrolovať aj to, ako ladia Vaše topánky v celkovým oblečením.

dub sonoma - GADIS predsieň Ash Dark + čierny lesk - Predsieň GILBERT

Zrkadlo do obývačky

Keď z predsiene postúpime ďalej, prídeme do obývačky. V obývačke zvyčajne nájdeme moderné, dizajnové zrkadlá. Najčastejšie zrkadlá s kovovým alebo dreveným rámom. Úloha zrkadla v obývačke je praktická, ale aj estetická. Z praktického hľadiska chceme aby nám zrkadlo opticky zväčšilo obývačku či presvetlilo ju. V takom prípade platí, že čím väčšie zrkadlo, tým väčší priestor odrazí. Opticky sa teda bude zdať, že obývačka je väčšia, vzdušnejšia. Umiestnite zrkadlo oproti Vašim luxusným doplnkom a ich lesk a štýl, tak jednoducho zvýraznite.

luxusné zrkadlo Salma  - Luxusné zrkadlo Salma
Zrkadlo ako dizajnový doplnok v obývačke. Áno! Vyberte si zrkadlo s mohutným kovovým rámom, alebo zrkadlo s ručne zdobeným rámom. Zrkadlo tak prinesie do Vašej obývačky nádych luxusu a elegancie.

ilustračné foto - Luxusné zrkadlo Ariela
Takéto zrkadlo na seba rozhodne strhne všetky pohľady Vašej návštevy. Pozor, ale pri výbere dizajnového zrkadla. Zrkadlo s mohutným rámom je výrazným doplnkom, nebudete teda potrebovať ďalšie výrazné obrazy na stenu.

ilustračné foto - Luxusné zrkadlo Bianca

 

Zrkadlo do spálne

V spálni platí pravidlo, že by ste nemali umiestňovať zrkadlo oproti posteli. Respektíve, ak sa ráno zobudíte, nemali by ste ako prvé vidieť seba. To tvrdia psychológovia. Dizajnéri odporúčajú umiestniť zrkadlo v spálni nad posteľ, kde rovnako ako v obývačke, aj tu, opticky zväčší a presvetlí priestor.

zrkadlo Alex - Luxusné zrkadlo Alex
Obľúbené sú skrine so zrkadlom. Kedysi sa zrkadlo umiestňovalo z vnútornej strany dverí, dnes nájdete skrine so zrkadlom na dverách skrine. Zrkadlo môže byť v celku alebo môže byť dizajnovo rozdelené, napríklad na štvorce, alebo môže mať dekoratívny pruh. Ponuka skríň so zrkadlom je naozaj veľká a výber je iba na Vás.

Skriňa Baltimore Skriňa LEO
Zrkadlo v spálni Vám poslúži pri obliekaní. Preto je ideálne veľké zrkadlo, ale nemusí byť na skrini. Veľkej obľube sa dnes teší stojanové zrkadlo. Samozrejme trendy je biele stojanové zrkadlo.

biely lak - Stojanové zrkadlo 20124 wt

 

Stojanové zrkadlo 20685 OAK

 

Zrkadlo do kúpeľne

Kúpeľňa bez zrkadla asi ani neexistuje, alebo sa mýlim? Môžete si vybrať samostatné zrkadlo nad umývadlo alebo kúpeľňovú skrinku so zrkadlom.

Zrkadlo Morenalancelot - Zrkadlo REA REST 8

Samostatné zrkadlo do kúpeľne má jednoduchý dizajn, a preto pôsobí vzdušne. Zrkadlo na kúpeľňovej skrinke je zase viac praktické. Úložného priestoru predsa nikdy nie je dosť, ani v kúpeľni.

lancelot - Skrinka so zrkadlom REA REST 6  Kúpeľňová zostava Porto WE 01 - wenge - Kúpelňová zostava Porto WE 01
POZOR! Aj do kúpeľne môžete umiestniť dizajnové, luxusné zrkadlo. V našej ponuke nájdete luxusné zrkadlá s mohutným rámom, ktoré sú vhodné aj do kúpeľne.

tvrdená čipka s diamantovým efektom - Luxusné zrkadlo Aurelia

 

Aké zrkadlá sa páčia Vám? Jednoduché, nenápadné, alebo dizajnové výrazné?  

Detská izba - nábytok do detskej izby

Ak plánujete výmenu detskej izby, tak práve leto a prázdniny sú vraj ideálny čas. Počas leta sme viac uvoľnení, a teda aj naša fantázia. Na dovolenke načerpáte nové sily a hurá do výmeny nábytku. Možno si teraz v duchu hovoríte, že to nie je také jednoduché. Úspory ste predsa minuli na dovolenke. My Vám radi pomôžeme. Pomôžeme Vám so splátkami, pomôžeme Vám vyplniť formulár. Vy si môžete vybrať splátkovú spoločnosť. Radi Vám pomôžeme vytvoriť novú detskú izbu, nové kráľovstvo pre Vaše dieťa či deti.

ZOOM - detská izba
Vytvorte svojim deťom priestor, kde s radosťou začnú nový školský rok. V krásnej detskej izbe sa im bude lepšie učiť. Farebný nábytok podporí rozvoj ich fantázie a kreativity. Nový nábytok v detskej izbe môže navodzovať pocit čistoty. Vznikne tak skutočne nový priestor, kde sa budú Vaše deti s radosťou učiť, a myslíme si, že im to bude aj lepšie páliť.
Výmena nábytku v detskej izbe je príležitosťou pre veľké upratovanie. Zapojte aj svoje deti a vyraďte staré, opotrebované hračky. Spolu s deťmi urobte v detskej izbe priestor pre nové knihy a zošity. Aby nezabudli, že po bezstarostných prázdninách raz opäť začne škola.

 TABLO - detská izba

Nábytok do detskej izby - súčasné trendy

Aj nábytok do detskej izby podlieha módnym trendom. Farby do detskej izby a tvary. Čo sa týka farieb, tak základom je ,,klasika": ružová a modrá. Ďalej výrobcovia zaradili do výroby zelenú, žltú či fialovú. Do študentskej izby či do izby tínedžera je veľmi trendy šedá či grafitová. Zaujímavá je kombinácia žltej a grafitovej v detskej izbe Bruno. Z pohľadu predajcu Vám môžeme prezradiť, že detská izba Bruno je u našich zákazníkov obľúbená. Môžete si kúpiť zostavu do detskej izby alebo si detskú izbu vyskladajte. Bruno je sektorová detská izba.

BRUNO - sektorový systém

 

BRUNO - sektorový systém

Geometrické tvary sú momentálne v móde. Netýka sa to iba oblečenia, ale aj nábytku. Moderná detská izba sa vyznačuje obdlžníkovými úchytkami alebo sú rovnako obľúbené aj ovalné tvary. Úchytky sú zvyčajne farebné.

biela + modrá - Zostava do detskej izby SMYK  I + POSTEĽ biela + ružová - Zostava do detskej izby SMYK  I + POSTEĽ

Vášho študenta by zrejme zaujala dizajnová detská izba WoW. Je to sektorová detská izba, a tak si ju môžete zariadiť presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Detská izba WOW 1 - WOW - sektorová detská izba

grafit / dub nagano / leguán zelený - WOW počítačový stolík 07  grafit / dub nagano / leguán zelený - WOW regál 02

Biela detská izba

Áno, aj biela je farba. Biely nábytok je momentálne veľmi trendy. Biely nábytok do obývačky, biely nábytok do spálne, biela kuchynská linka, a samozrejme aj biela detská izba. Úplne biela detská izba alebo biela v kombinácií s inými farbami. Napríklad úplne biela detská izba Tomi má nádych vintage štýlu.

TOMI - detský sektorový systém

 

TOMI - detský sektorový systém

Biela farba je univerzálna. Je vhodná pre chlapca aj pre dievča. Môže byť skvelou voľbou v prípade, že musíte zariadiť jednu detskú izbu pre chlapca aj dievča. Potom už stačia doplnky, modré či ružové, a budete mať dokonalú detskú izbu pre súrodencov.

MOBI - detský sektorový nábytok

 

biela + fialový lesk - RAJ 3 - detská izba

Detská izba pre prváka

Zariadiť detskú izbu pre prváka môže byť náročné. Musíte premeniť detskú izbu na študentskú. Doteraz Vaše dieťa používalo izbu na spánok a hry. Potrebovalo teda viac voľného priestoru na zemi či koberci a úložný priestor na hračky. Prvák, ale bude potrebovať úložný priestor na knihy a zošity, a samozrejme písací stôl

biela + dub sonoma + dub sonoma - MACIUS študentská izba

 

sivá + biela + červená - SMYK II detská izba

Detská izba pre viac detí

Detská izba pre dvoch chlapcov alebo pre dve dievčatá? Alebo potrebujete vytvoriť jednu detskú izbu pre chlapca a dievča? Pri výbere farby zvoľte univerzálnu bielu alebo dekor dreva. 

Zostava do detskej izby BLOG

TABLO - detská izba

 

Ak túžite po farebnej detskej izbe, pozrite si detskú izbu SmykUniverzálny biely nábytok do detskej izby je doplnený farebnými úchytkami. Môžete si vybrať zelené alebo červené úchytky. Tieto farby sú vhodné pre dievča aj pre chlapca.

biela + zelená - SMYK I detská izba biela + červená - SMYK I detská izba

Ušetrite priestor v detskej izbe vďaka poschodovej posteliPoschodová posteľ v detskej izbe opticky nezaťaží priestor. Zároveň Vašim deťom ostane dostatok priestoru na hru na zemi. Poschodová posteľ je jednoducho skvelý vynález! Drevené či farebné? Výber je iba na Vás, respektíve na Vašich deťoch. V našej ponuke nájdete aj poschodové postele s prístelkou, teda s tretím lôžkom, alebo by ste skôr využili poschodovú posteľ s úložným priestorom?

Poschodová posteľ DAMIAN

 

borovica + zelená - Poschodová posteľ Oli 2 - typ A

 

graphite + ice blue, ĽAVÉ prevedenie - Poschodová posteľ REA PIKACHU ilustračné foto - dub bardolino + pow blue - Poschodová posteľ REA PIKACHU

Sme e-shop s dlhoročnou tradíciou, vieme Vám teda poradiť skutočne kvalitný nábytok, a detský nábytok, ktorý odporúčajú naši zákazníci. Pokojne sa nás opýtajte.

Kreslo, Vaša súkromná oáza pokoja

Každý z nás by mal mať doma kreslo! Predstavte si to. Prídete domov z práce alebo večer, po všetkých povinnostiach, sa usadíte do kresla. Je to priestor iba pre Vás, Vaša súkromná oáza pokoja. Kreslo je miesto kde sedíte iba Vy, na okraji obývačky, napríklad. Ste teda odrezaný od ruchu okolo a môžete sa venovať iba sebe. Zdá sa Vám tento opis prehnaný? Môže to byť skutočne pravda, je to iba na Vás. Je iba na Vás či si vytvoríte svoju súkromnú relax zónu priamo v obývačke a či sa následne dokážete ,,odstrihnúť" od okolitého ruchu.

iustračné foto - kreslo + taburetka AVA JIM - Kreslo AVA JIM + taburetka AVA JIM TAB - AKCIA  Äierna + kombinácia viacerých farieb - Kreslo Butterfly

Kreslo na čítanie

Najčastejšie sa kreslo spája s čítaním kníh. Kvalitné kreslo Vám poskytne dokonalú oporu tela, zabezpečí príjemné sedenie. Podrúčky Vám poskytnú oporu pre ruky pri držaní knihy. Ako sme už spomínali v kresle budete sami a môžete si teda vychutnávať čítanie knihy. Kreslo by malo byť pohodlné, pretože knihy majú zvyčajne aj sto strán. A ak sa začítate do pútavej knihy, môžete v kresle stráviť aj hodiny.

viacfarebné + prírodná - Relaxačné kreslo Chester Lilly 361 + Casablanca 2303 - Kreslo Viktória

Pri výbere kresla, nielen na čítanie, by ste mali klásť dôraz na kvalitu a pohodlie. Informujte sa či kreslo má opierku v chrbtovej oblasti. Pre Vaše väčšie pohodlie odporúčame dokúpiť si ku kreslu aj taburetku

Taburetka Viktória 

Hľadám kreslo!

Stále si myslíte, že Vy kreslo nepotrebujete? Že je pre Vás pohodlnejšie leňošenie na sedačke? Dajte mi ešte šancu presvedčiť Vás. Kreslo nie je určené iba pre čitateľov kníh. Kreslo je miesto na relax, ale v súčasnosti je to aj dizajnový doplnok domácnosti. Zákazníci túžia po dizajnovom, luxusnom kresle. Ak hľadajú kreslo do obývačky, tak zvyčajne chcú štýlovo úplne odlišný kúsok. Nechcú teda ladiť kreslo k sedačke, ale chcú aby kreslo vyniklo. Kreslo je ,,malý" kúsok nábytku a zákazníci sa neboja experimentovať. Z pohľadu predajcu nábytku môžeme povedať, že v súčasnosti je veľmi vyhľadávané žlté kreslo.

ilustračné foto - Kreslo Manchester

 

ilustračné foto - Relaxačné kreslo Luxor

 

 

Soro 40 - Kreslo AVA PIXY 1

 

Čo poviete? Takéto dizajnové kreslá sa rozhodne stanú stredobodom Vašej obývačky a zaujmu aj Vašich hostí. Strhnú na seba pozornosť a priam Vás volajú aby ste si na ne sadli. Keď sme už pritom. Nejeden náš zákazník nám povedal, že odkedy si kúpil kreslo, tak je stále obsadené. 

Kreslá ušiaky

Veľkej obľube sa momentálne tešia kreslá ušiakyUšiakové kreslá sú nielen pohodlné, teda nemajú iba praktické využitie, ale sú aj dizajnové. Vzorované kreslá, čiernobiele kreslá či výrazné farebné kreslá.

pestrofarebná látka s kubistickými tvarmi - Kreslo AK-905 HOLM75

Ušiaky sú charakteristické ,,ušami". Teda vysokým operadlom s bočnicami. Bočnice slúžia na oporu hlavy. Kreslo Vám teda poskytne skutočné pohodlie. Ušiakové kreslo môžete využiť na čítanie kníh, ale aj na sledovanie televízie.  

sivá látka - Kreslo AK-901 BUK

Leňošky

Leňošku zaraďujeme ku kreslám, aj keď Vám možno pripomínajú skôr pohovku. Leňošky kopírujú tvar tela, a preto sú ideálne na oddych. Siesta po obede alebo večerný relax. Môžete na nej pokojne čítať knihu a nebude prekážať ak na nej zaspíte. Tvar leňošky Vám zabezpečí pohodlie.

ilustračné foto - Leňoška London

 

ilustračné foto - Leňoška Chicago

 

Leňošky sa vyrábajú v rôznych farbách. Môžete si vybrať ekokožu alebo látku. Sú vhodné do obývačky, ale aj do spálne.

Hojdacie kreslo

Ak sa povie hojdacie kreslo, tak si zrejme predstavíte starú mamu alebo dedka ako drieme v hojdacom kresle. Ratanové hojdacie kreslo pre Vašich rodičov, áno, aj takéto kreslo nájdete v našej ponuke.

prírodná - Hojdacie kreslo Rocco orech + vzorovaná látka - Hojdacie kreslo Max 2

 

Ale aj hojdacie kreslá prešli výrazným redizajnom. Dnes máme v ponuke moderné hojdacie kreslá. A prečo sú hojdacie kreslá také obľúbené aj dnes? Pohupovanie v kresle navodzuje príjemný pocit, uvoľnite sa a môžete relaxovať.

P.S. spomínate si ešte ako ste sa hojdali na stoličkách v škole? :D Tam nám to učitelia zakazovali, tak si to dnes môžete vynahradiť vlastným hojdacím kreslom.

grafit / sivá + biela ekokoža - Hojdacie kreslo Balance ilustračné foto - Hojdacie kreslo York

Wellness doma

Vytvorte si doma wellness zónu, je to jednoduché. Stačí ak si kúpite masážne kreslo. Usaďte sa a vychutnajte si masáž chrbta a sedacej časti. Oddýchnite si po náročnom pracovnom dni. Doprajte si masáž alebo si len sadnite a sledujte televíziu z pohodlného kresla.

sivá - Masážne kreslo Pulsar 

 Äierna ekokoža - Masážne kreslo Matador

Existujú ďalšie typy kresiel, ako rozkladacie kreslá či relaxačné kreslá. Ak ste zatúžili po kresle, pokojne nás kontaktujte a radi Vám pri výbere pomôžeme.

 

 

Novinky v nábytku. Čo nové sme pre Vás zaradili do ponuky?

Chceme Vám ponúknuť presne to, čo hľadáte. Chceme aby ste u nás našli dokonalý nábytok pre Vás. V našej ponuke nájdete ,,stálice", teda kúsky nábytku, ktoré sú stále obľúbené. Ale sledujeme trendy v nábytku a chceme Vám ponúknuť aj novinky. Tak nech sa páči!

Moderný konferenčný stolík

Pre niekoho je konferenčný stolík iba doplnkom. Má byť hlavne praktický a ľahko sa udržiavať. Ale nemusí to byť iba ,,doska a štyri nohy". Dnes je na trhu skutočne veľká ponuka konferenčných stolíkov. Aj v našom e-shope nájdete okrúhle konferenčné stolíky aj klasické obdlžníky. Pozrite sa, prípadne Vám radi poradíme.

moderné konferencne stoliky

Čo sa týka noviniek, tak aktuálne sme zaradili do našej ponuky moderné konferenčné stolíky. Biely konferenčný stolík v kombinácií s betónom. Samozrejme ide o imitáciu betónu. Sivá farba je aktuálne veľmi trendy, a vzhľad betónu, teda ošúchaný efekt, dodáva stolíku industriálny nádych. Áno, aj ,,priemyselný vzhľad" nábytku je momentálne veľmi žiadaný. 

biely lesk + beton - Konferenčný stolík IMPALA

Ostaneme ešte pri konferenčných stolíkoch. Ako sme už spomínali industriálny dizajn je aktuálne trendy. Betón, kov a drevo. To je kombinácia, ktorá prinesie do Vášho interiéru jedinečnosť a dodá Vášmu domu zaujímavý charakter. 

čierna + orech - Konferenčný stolík NUBIRA  Äierna + orech - Príručný stolík NUBIRA-S

čierny kov + dub zlatý - Konferenčný stolík ARUBA

 

san remo + čierna - Konferenčný stolík EMILY  betón + čierna - Konferenčný stolík EMILY

čierna + imitácia kameňa - Konferenčný stolík OMEGA Äierna + imitácia kameňa - Konferenčný stolík OMEGA

Moderná obývacia stena

V našom e-shope nájdete veľa moderných obývačiek. Dnes Vám chceme predstaviť jednu. Je to NOVINKA. Moderná obývacia stena Silk Vás okamžite zaujme svojím dizajnom. Jednotlivé komponenty boli navrhované s dôrazom na jedinečnosť. Vitríny sú umiestnené vo vodorovnej polohe, zakončené sklenenou časťou s LED osvetlením. Vďaka LED osvetleniu Vaša obývacia stena Silk zažiari. 

biely mat + perla elem + biely lesk - Obývacia stena Silk + LED

Obývacia stena je naviac bezúchytková. Pre otvorenie skriniek využíva systém PUSH CLICK. Jednotilvé skrinky tak pôsobia čiasto a kompaktne. 

Moderná obývacia stenamoderná obývacia stena a ešte raz moderná obývacia stena. To skutočne Silk je! Okrem dizajnu a LED osvetlenia, to potvrdzujú aj farebné kombinácie. 

antracit + dub wotan - Obývacia stena Silk + LED

 

Moderná manželská posteľ

Poviete si, že posteľ je posteľ. Predsa sa nedá nejak výrazne meniť jej dizajn. Je to pravda. Ale isté trendy tu sú. Aktuálne sú veľmi obľúbené vyššie postele. Aj my sme zaradili do našej ponuky novinky od českého výrobcu

Predstavujeme Vám posteľ Vita a posteľ Maxi. Výška ložnej plochy je od 51 do 63 centimetrov. Záleží na tom, aký typ matraca si vyberiete. Vyššie čalúnené postele sa momentálne tešia veľkej obľube. Zrejme aj preto ich náš kvalitný český výrobca zaradil do svojej výroby. Vyrába pre nás aj boxspringové postele, pokojne sa nás opýtajte.

ilustračné foto - Manželská posteľ MAXI

ilustračné foto - Manželská posteľ VITA

V čom je vyššia posteľ lepšia? Naši zákazníci hovoria, že vstávanie je oveľa príjemnejšie, oveľa prirodzenejšie. Podľa ich reálnych skúsenosti si nenamáhajú chrbticu. Po prebudení sa posadia na okraj postele a nohy spustia v prirodzenej polohe na zem. 

ilustračné foto - Manželská posteľ VITAJednoduchý dizajn, čisté línie. Posteľ, ale pôsobí mohutne a navodzuje pocit príjemného odpočinku. Mohutný čalúnený rám postele a čelo postele, nízke nožičky, takto vyzerá moderná posteľ.

A čo farba? To je iba na Vás. V našich vzorkovníkoch nájdete jednofarebné aj vzorované látky. Ak chcete aby sa Vaša posteľ stala stredobodom Vašej spálne, vyberte si výraznú farbu. Vyberte si Vašu obľúbenú farbu a budete vstávať s úsmevom na tvári. Veď ako prvé po prebudení uvidíte krásnu posteľ.

Moderné jedálenské stoličky

Farebné plastové stoličky, to je aktuálny trend v jedálni. Klasické odtiene ako sivá či béžová, a pre odvážnejších je tu zelená či žltá. Rozžiarte Váš domov. Vneste do jedálne optimizmus a pozitívnu energiu. A obed Vám bude chutiť ešte viac! :)

 Stolička Kris  Stolička Kris

čierna - Stolička Tim  buk + zelená - Stolička K201

Kombinácia plastu a ekokože je skutočne originálna. Nebojte sa plastu! Plastová stolička je dostatočne pevná a podsedák z ekokože je mäkký. Sedenie je teda príjemné. Vďaka dizajnu je stolička vhodná do kuchyne, jedálne, ale aj k pracovnému stolu.

Novinkou v našom e-shope je priehľadná plastová stolička. Nám sa zapáčila, a Vám?

biele nohy + priesvitná + biela ekokoža - Stolička K245 zadná strana - Stolička K246

Páčia sa Vám naše novinky? Čo by ste privítali v našej ponuke? Napíšte nám!

 

Čo o Vás prezradí nábytok?

Hneď na začiatku musím napísať, že nábytok o Vás prezradí všetko. To ako máte zariadený dom či byt je Vašim odrazom. Odrazom Vášho štýlu, odrazom toho čo sa Vám páči a čo máte radi. V podstate je vyjadrením Vašej osobnosti, rovnako ako napríklad Vaše oblečenie.

Milujete minimalizmus?

Ste introvert. Máte radi usporiadanosť a poriadok. Preferujete minimum nábytku. Čisté línie nábytku a hlavne funkčnosť. Pri výbere nábytku pozeráte najskôr na praktickú stránku nábytku. Aj Vaša sedačka má zrejme jednoduché línie.

Memory 11, ĽAVÁ - Sedacia súprava AVA TINY U
Minimalizmus preferujú aj perfekcionisti. Málo nábytku a vždy poriadok. Chcú mať prehľad o tom, kde sa čo nachádza. Všetko musí byť na svojom mieste. Nechcú mať doma zbytočnosti, a preto im minimalizmus vyhovuje. Z farieb uprednostňuje bielu, ktorá je znakom čistoty a poriadku.

ilustračné foto 4 - LIVING - sektorový systém

Vintage štýl

Ľudia, ktorí vyhľadávajú nábytok vo vintage štýle sú priateľskí, spoločenskí. Sú naviazaní na históriu. Majú krásne spomienky na detstvo a radi sa v myšlienkach vracajú do minulosti. Vintage nábytok im pripomína prázdniny u starých rodičov. Ak aj Vy máte radi vintage štýl, zrejme si radi prezeráte staré fotografie.

biela - Obývacia stena Kamo

Sedacia súprava Alex 3+1+1

 

GALIA - sektorový systém

Máte doma dizajnovú sedačku?

Máte doma dizajnovú sedačku? Žltú sedačku? Ste rozhodne sangvinik. Optimista, priateľský, milujúci spoločnosť. Sangvinik miluje návštevy a je rád stredobodom spoločnosti. To je jeho kritérium aj pri výbere nábytku. Nábytok musí zaujať. Dizajnový nábytok do obývačky či výstredná, farebná sedačka.

antracit + dub wotan - Obývacia stena Silk + LED

 

korpus čierny mat / dvierka čierny lesk (26 ZZ CM1) - Obývacia stena Comet I + LED

 

Sangvinik má rád spoločnosť, rád sa stretáva s priateľmi. Potrebuje teda dostatok priestoru na sedenie. Optimista obľubuje svetlé farby. Modrá, žltá, zelená či fialová.

Sedacia súprava Genesis L

Pohodlie

Pohodlná mäkká posteľ, vankúše. Rovnako mäkká sedacia súprava s vankúšmi. O flegmatikoch sa hovorí, že sú trošku lenivý a radi odkladajú prácu. Ležanie na pohodlnej sedačke je teda presne niečo pre nich.
Rovnako nemajú radi zmeny. Pri výbere nábytku teda pozerajú skôr na kvalitu ako na aktuálne trendy. Z farieb preferujú neutrálne farby ako sivá alebo béžová.

Sedacia súprava DeLuxe Corner

 

Sawana 05 - Sedacia súprava Marco

Poriadok a čierna sedačka

Kladiete dôraz na detaily? Páči sa Vám symetrická sedacia súprava? Každý kúsok nábytku si vyberáte starostlivo? Podľa týchto kritérií ste melancholik. Melancholici radi trávia čas osamote a rýchlo prepadnú depresií. Z farieb preto uprednostňujú tmavé farby, ako sivá či čierna. Často u nich doma nájdeme čiernu koženú sedačku.

Ontario 100 + vankúšiky Zigzag 60, PRAVÁ - Sedacia súprava Armando


Pri výbere nábytku sú veľmi uvážliví. Nepodliehajú módnym trendom, s výberom nábytku musia byť vnútorne stotožnení. Melancholici sú zároveň perfekcionisti. Ako sme už v článku spomínali milujú minimalizmus. Potrebujú mať doma poriadok a prehľad, ideálne je teda malé množstvo starostlivo vybraného nábytku.

RTV skrinka s nadstavbou čierny mat + čierny lesk / skrinky čierny mat + čierny lesk (24 ZZ TW) - Obývacia stena Tower + LED

Našli ste sa v niektorej charakteristike? Napíšte nám.

Ako čistiť lesklý nábytok?

Lesklé obývacie steny, lesklé kuchynské linky, biela lesklá skriňa. V modernom interiéri už nejaké obdobie môžeme vidieť lesklé materiály. Zákazníci obľubujú lesklý nábytok, pretože prinesie do ich domu modernosť, nádych luxusu, čistoty. 

biely mat / biely lesk + čierny mat - Obývacia stena Bella WHG01

 

dub lancelot + biely lesk - Sektorová kuchynská linka VIGO

Lesklá obývacia stena

Ak lesklý nábytok do obývačky, tak biely alebo čierny. To sú preferencie aj našich zákazníkov. Vaša obývačka bude pôsobiť elegantne a moderne. Biely, ale čierny nábytok krásne vynikne na podlahe so štruktúrou dreva.

korpus biely mat / dvierka biely mat + čierny lesk (20 WS L2) - Obývacia stena Logo II (20 WS L2) + LED korpus San remo / dvierka biely lesk + čierne lesklé doplnky na zásuvkách (24 SRW O1) - Obývacia stena Ontario I (24 SRW O1) + LED

 

Ako čistiť lesklý nábytok?

Kedysi sa odporúčalo na čistenie lesklého nábytku použiť utierku z mikrovlákna. Výrobcovia nábytku, ale zistili, že umelé vlákno, ktoré sa nachádza v utierkach zanecháva mikro škrabance. Pri dlhodobom používaní tak môžete Váš lesklý nábytok poškodiť.
Na čistenie lesklého nábytku používajte bavlnenú utierku. Namočte utierku do vody s kvapkou saponátu alebo tekutého mydla. Nábytok utierajte s navlhčenou bavlnenou utierkou jemne. Následne nábytok vyutierajte do sucha. Použijte mäkkú handričku, ktorá nezanecháva vlásky.

RTV skrinka s nadstavbou biely mat + biely lesk / skrinky biely mat + biely lesk (24 WW TW2) - Obývacia stena Tower II + LED RTV skrinka s nadstavbou čierny mat + čierny lesk / skrinky čierny mat + čierny lesk (24 ZZ TW2) - Obývacia stena Tower II + LED

TV a media stena Medi

Ako čistiť lesklú kuchynskú linku?

Lesklá kuchynská linka je moderná a krásna. Ak si zvolíte bielu lesklú kuchyňu, prežiari to miestnosť a opticky zväčší priestor. Náš tip: momentálne sú, okrem bielej, obľúbené lesklé kuchyne vo farbe: šedá, smotanová, červená aj bordová.

ilustračné foto 2 - Sektorová kuchynská linka GREY sivý mat + červený vysoký lesk - Sektorová kuchynská linka ROSE

 

Rohová kuchynská linka KARMEN 190/170

 

dub lancelot + bordový lesk - Sektorová kuchynská linka VIGO

Nábytok v kuchyni je vystavený rôznym vplyvom. Voda, prach, mastnota, vysoká teplota. Je preto potrebné venovať čisteniu kuchyne viac času, respektíve čistiť kuchyňu častejšie.

Odtlačky prstov na kuchynskej linke. Toho sa obávajú mnohé žienky. Áno, na lesklých povrchoch viac vidno prach a odtlačky prstov. Odporúčame, vybrať si kuchynskú linku s úchytkami. Bezúchytkový nábytok je moderný, ale predstavte si, že ho budete dennodenne otvárať. Nábytok budete musieť leštiť pomerne často. Ešte jeden tip o našich zákazníčok: na bielej kuchynskej linke vidno odtlačky prstov menej.

biely mat + biely lesk - Kuchynská linka Rio lesk 240
Ak hovoríme o vysokej teplote v kuchyni tak výrobcovia upozorňujú, že lesklé povrchy sa v blízkosti vstavaných spotrebičov môžu časom poškodiť. Fólia na dvierkach sa môže vplyvom tepla začať odlepovať.
Mastnota v kuchyni je asi strašiakom každej ženy. Na čistenie lesklej kuchynskej linky, ale nemôžete použiť odmastňovače ani agresívne prostriedky. Lesklé povrchy by sa mohli poškodiť. Odporúča sa čistiť lesklú kuchyňu vlhkou handričkou s kvapkou saponátu. Saponát nenanášajte priamo na dvierka. Pripravte si roztok. Opäť používajte mäkkú bavlenú handričku.

Lesklý nábytok do kúpeľne

Lesklé kúpeľňové zostavy sú čoraz viac vyhľadávané. Moderný nábytok do kúpeľne nájdete aj v našom e-shope. Skrinky na stenu aj pod umývadlo.
Nábytok v kúpeľni je vystavený vode, vodnej pare. Asi najväčšou hrozbou lesklého nábytku v kúpeľni je vodný kameň. Uschnuté kvapky vody na skrinke. Týmto nepríjemnostiam môžete predísť zakúpením filtra na vodu, ktorý Vám pomôže zmenšiť množstvo vodného kameňa.
Rovnako ako pri lesklom nábytku do obývačky či lesklej kuchynskej linke, aj tu platí, že nesmiete používať agresívne čistiace prostriedky. Ak teda chcete predísť zaschnutým kvapkám vody na skrinkách v kúpeľni, musíte kvapky vody odstrániť čo najskôr. Mäkkou handričkou tak do sucha poutierajte dvierka skriniek.

Kúpeľňová zostava Bonito BB03 Kúpeľňová zostava Bonito BB04

Biela matná a čierny lesk - Kúpelňová zostava Porto BL 01

 

Máte nejaké osvedčené tipy na čistenie lesklých povrchov? Napíšte nám, radi pridáme Vaše rady do článku.

Spálňový nábytok. Moderný a kvalitný nábytok do spálne.

Aké je Vaše najobľúbenejšie miesto v dome či byte? Je to obývačka, kuchyňa či terasa? Pre mnohých je najobľúbenejším miestom ich posteľ. Teda spálňa.
V spálni sa Váš deň začína aj končí. Pokojne zaspávať a prebúdzať sa svieži môžete len v príjemnom prostredí. Vytvorte si dokonalý priestor na oddych. Máme pre Vás nábytok do spálne za skvelé ceny.

Spálňový komplet Alex
Ak chcete v spálni docieliť harmóniu, poobzerajte sa po sektorovom nábytku do spálne. Skriňa, komoda, či posteľ budú v rovnakom dekore. Spálňa bude pôsobiť kompaktne a ucelene. Vďaka sektorovému nábytku si môžete zariadiť spálňu podľa Vašich priestorových možností. Môžete si kúpiť dve skrine alebo komody.

sektorový systém DESJO 6 - DESJO - sektorový systém

Úložný priestor v spálni

Pýtate sa aký to má súvis s Vašim pokojným spánkom? Znie Vám nasledujúci obraz povedome? Jedna kopa oblečenia, ktoré musíte žehliť, kopa oblečenia, ktoré musíte poskladať, kopa oblečenie, ktoré musíte uložiť naspäť do skrine, keďže ste sa ráno nevedeli rozhodnúť čo na seba. Spálňa by nemala slúžiť ako šatník. V spálni by ste teda mali mať dostatok úložného priestoru. Vešiaková a policová skriňa, komoda. Keď budete mať dostatok odkladacieho priestoru, bude Vaša spálňa uprataná. 

orech / čierna 229SDH - Spálňový komplet Vera

Krásna spálňa. Zrejme každý túži po krásnej spálni. Sme ale rôzni, a teda aj naše názory nato čo je krásne sú rôzne. Moderná lesklá spálňa, vintage spálňa alebo spálňa v tmavom dekore? Ako by vyzerala Vaša krásna spálňa? A aká je aktuálna ponuka na trhu?

Biela spálňa

Áno, biela je aktuálne trendy. Áno, platí to aj pre spálňu. Biela lesklá aj biela matná. Niektorí hovoria, že biela do spálne nepatrí. Pôsobí sterilne a odoberá pocit útulnosti. Človek potom môže mať pocit, že sa prebudil v nemocnici.
U niekoho zase navodzuje pocit čistoty. Pri prebúdzaní tak budete mať príjemný pocit. Keď sme hovorili o nemocnici, viete prečo sa v nemocniciach používa biela farba? Má údajné liečivé účinky. Očisťuje a uzdravuje, aspoň tak to tvrdia znalci farieb. Ak si teda vyberiete biely nábytok do spálne, bude to mať na Vaše zdravie liečivé účinky.
Bielu spálňu nájdete aj v našom e-shope www.nonstop-nabytok.sk. Máme pre Vás moderné spálne, biele lesklé spálne, ale aj biele spálne v kombinácií s drevom. U nás si zariadite modernú spálňu za skvelé ceny.

Spálňový komplet Wenecja  Spálňový sektor Morena

Spálňa Dub Sonoma

Drevený dekor Dub Sonoma patrí stále k najvyhľadávanejším. Svetlý odtieň dreva prináša do Vášho domu prírodu. Navodzuje pocit tepla a útulnosti. Vytvorte si vo Vašej spálni oázu pokoja, kde sa budete prebúdzať s príjemným, hrejivým pocitom. Spálňa v dekore Dub Sonoma Vám to rozhodne zabezpečí.
U nás nájdete aj iné odtiene dekoru Dub sonoma, ako Dub Sonoma čokoláda alebo Dub Sonoma trufel. Tmavší drevený dekor k Vám prinesie nádych luxusu. Tento spálňový nábytok je doplnený skriňou so zrkadlom. Z Vašej spálne bude vyžarovať elegancia. A aký vplyv to bude mať na Váš spánok? Ráno sa budete príjemne prebúdzať s pocitom výnimočnosti.

ilustračné foto 3 - FINEZJA - sektorový systém

Spálňový komplet Familia

 

Spálňový komplet Latte - trufel

 

Aký spálňový nábytok sa páči Vám? Napíšte nám. Radi zaradíme do našej ponuky produkty pre Vás.