RSS

Blog

Ženské krivky v obývačke.

Ženské krivky v obývačke? Áno, aj takéto sú aktuálne trendy v nábytku. Do módy totiž prichádza nábytok s oblými tvarmi. Dizajnéri túžili priniesť do interiéru nežnosť a jemnosť. Inšpirovali sa teda ženou. Do módy tak prichádzajú oblé sedačky či oblé obývacie steny. Dizajnéri chcú z interiéru odstrániť strohosť, ktorú evokujú ostré hrany a rohy. Túžia po ľahkosti a jemnosti interiérov.

oblá sedačka Abi
Oblý nábytok je určený pre dizajnovo náročnejšieho užívateľa. Stane sa totiž centrom pozornosti vo Vašom dome či byte. Nebojte sa, jeho dizajn nijak neovplyvní funkčnosť nábytku. Oblá sedačka je rovnako pohodlná ako klasická rohová sedacia súprava.

pravé prevedenie - Sedacia súprava Ice

ilustračné foto - Sedacia súprava Fado Mini DL

ilustračné foto - Sedacia súprava Infinity 3+2+1

Samozrejme, že nejde o úplnu novinku. Klasické sedacie súpravy mali bežne zaoblené tvary. Ostré hrany prišli až s minimalizmom.

CABLO 14 / drevo orech - Sedacia súprava MARTYNA 3+1+1

Okrem sedacích súprav, prichádzajú výrobcovia aj s dizajnovou obývacou stenou. Krásne oblé línie a moderná kombinácia bielej a dreveného dekoru. Skutočne dokonalá moderná obývacia stena. Jej oblý dizajn pôsobí opticky veľmi zaujímavo. Čo poviete?

 korpus San remo / dvierka biely lesk + čierne lesklé doplnky na zásuvkách (24 SRW O1) - Obývacia stena Ontario I (24 SRW O1) + LED

Do modernej kategórie oblého nábytku môžeme zaradiť aj krásne kreslo Butterfly. U našich zákazníkov je veľmi obľúbené. Zákazníci naviac chvália jeho pohodlnosť. Krásne farby dizajnovo osviežia Vašu obývačku a oblé tvary zjemnia priestor.

čierna + kombinácia viacerých farieb - Kreslo Butterfly

 

Čo poviete na nové trendy v nábytku? Páči sa Vám nový nábytok?

Ako si vybrať sedací vak?

Sedací vak sa v mnohých domácnostiach stal plnohodnotným ,,sedacím členom“ domácnosti. Dokonca sme mali zákazníčku, ktorá musela dokúpiť ešte jeden sedací vak do obývačky, pretože na prvom sa neustále hádali. Sedací vak Vám zabezpečí v skutku pohodlné sedenie. Maličké polystyrénové guličky vo vnútri vaku obklopia Vaše telo. Vak sa tak dokonale prispôsobí každej postave. A sedenie je tak maximálne pohodlné. Okrem toho sa sedenie na sedacom vaku odporúča aj zo zdravotného hľadiska. Samotný lekári ho odporúčajú pri určitých chorobách.

Sedací vak BLESS BIG

Sedací vak MOLLY
Keďže záujem o sedacie vaky v posledných rokoch rastie, rozrástla sa aj ponuka sedacích vakov. Ak ste sa teda rozhodli zakúpiť si sedací vak, dnes Vám pomôžeme pri jeho výbere.

Sedací vak do detskej izby alebo do obývačky?

Kam chcete sedací vak umiestniť? To je základná otázka, ktorú by ste si mali zodpovedať. Kupujete sedací vak pre deti alebo ho budete mať umiestnený v obývačke. Alebo hľadáte sedací vak do exteriéru? Ujasnite si, kde budete sedací vak používať, aby ste si mohli vhodne zvoliť dizajn, tvar a veľkosť sedacieho vaku.

ilustračné foto - Sedací vak EUROBALL

 

 

 

SK02 / SK13 - Sedací vak FLOWER medium

 

Môžete si tiež vybrať univerzálny sedací vak, ktorý je vhodný do detskej izby aj k obývaciemu nábytku. Pri mnohých sedacích vakoch nájdete vzorkovníky. Vybrať si teda môžete ľubovoľnú farbu a typ poťahovej látky. Sedací vak dokonale zapadne aj do elegantnej obývačky. Ak hľadáte sedací vak pre deti môžete siahnuť po farebných sedacích vakoch či vaku v dizajne lopty, sedacom vaku Flower atď.

SK05 / SK08 - Sedací vak FLOWER

ilustračné foto - Sedací vak BLESS
Áno, môžete si kúpiť prvý, ktorý Vám padne do oka. Aby ste ale kúpu rýchlo neoľutovali, mali by ste si položiť ešte niekoľko otázok.

Aký tvar?

Sedacie vaky sa vyrábajú v rôznych tvaroch a veľkostiach. Keď už viete kde bude mať sedací vak svoje miesto vo Vašej domácnosti, môžete si vybrať veľkosť a tvar. Sedací vak v tvare hrušky Vám poskytne pohodlné sedenie s opierkou. Spodná časť je širšia, vďaka čomu sa pohodlne usadíte a môžete si podoprieť aj ruky. Samozrejme, v závislosti od používateľa. Rovnaké pohodlie Vám poskytne sedací vak v tvare slzy.
Pre deti je vhodné vybrať menší vak. Ideálnym tvarom je lopta či hruška.

SK02 / SK03 - Sedací vak EUROBALL

ilustračné foto - Sedací vak Ava Jojo
Do obývačky odporúčame sedací vankúš, na ktorý si môžete aj ľahnúť. Alebo si nábytok v obývačke dotvorte sedacím vakom v tvare kresla. Nezabúdajte, že sedací vak môže byť v akejkoľvek farbe, ktorú ponúkajú výrobcovia. Pri každom sedacom vaku zvyčajne nájdete vzorkovníky. Vyberte si teda farbu aká sa Vám páči a bude ladiť vo Vašom byte či dome.

ilustračné foto - Sedací vak ALIBABA

látka NK01 - Sedací vak WAVELET látka NK02 - Sedací vak WAVELET

Aká veľkosť?

Malý, veľký či medium? Záleží od priestoru a používateľa. Pre deti vyberte radšej menší sedací vak, s ktorým bude manipulácia jednoduchšia. Ak budú sedací vak používať  predovšetkým dospelé osoby, zvoľte primeranú veľkosť. Tak aby sedenie bolo skutočne pohodlné.

SK05 / SK08 - Sedací vak FLOWER

Aký materiál?

Ekokoža, látka, či vode odolná látka? Výber je opäť na Vás. Opäť tu zohráva dôležitý význam prvá otázka: Kam chcete sedací vak umiestniť? Pri deťoch je nanajvýš vhodné zvoliť ekokožu či vode odolnú látku. Práve tie sa jednoducho udržiavajú a čistia.

Náplň do sedacieho vaku

Sedací vak je naplnený polystyrénovými guličkami. Práve vďaka nim je sedenie tak pohodlné. Veľkou výhodou sedacieho vaku oproti inému nábytku na sedenie je, že výplň sedacieho vaku môžete dopĺňať. Sedací vak sa teda nikdy nevysedí. Respektíve, keď sa vysedí prvotná náplň môžete ju rýchlo a lacno doplniť. Náhradná náplň do sedacieho vaku sa predáva samostatne. Jej cena je pomerne nízka. Kedy si máte kúpiť náplň do sedacieho vaku je iba na Vás a na Vašich požiadavkách. Závisí tiež ako často sa vak bude použivať a kto ho bude používať. Rozhodne je rozdielná váha dieťaťa a dospelého človeka. Požadujete tvrdšie sedenie alebo sa chcete pohodlne ,,ponoriť" do sedacieho vaku? Tak ako môžete náplň doplniť, môžete ju aj odobrať. Sedací vak si tak prispôsobíte priamo svojim požiadavkám. 

Náhradná náplň do sedacieho vaku

 

Určite sa pri sedacích vakoch stretnete s pojmom dvojitý uzáver. Výrobcovia myslia na Váš maximálny komfort. Sedací vak je uzatvorený zipsom. Po jeho otvorení nájdete ďalší zips, tento systém sa nazýva dvojitý uzáver. Dvojitý uzáver na sedacom vaku slúži na ochranu pred okamžitým vysypaním guličiek. Zároveň slúži na pohodlné a jednoduché doplnenie náplne.

Oslovili Vás sedacie vaky? Máte už doma sedací vak alebo uvažujete o jeho kúpe? 

Váš najobľúbenejší nábytok v roku 2019

Zaujíma Vás čo naši zákazníci nakupovali v roku 2019 najradšej? Dnes Vám ukážeme zopár produktov, ktoré ste si veľmi obľúbili. 

Obývacia stena Silk

Moderná obývačka vďaka obývacej stene Silk. Túto obývaciu stenu ste si v roku 2019 veľmi obľúbili. Patrí k najpredávanejším obývacím stenám v našej ponuke. Obývacia stena Silk je moderná obývacia stena. Naši zákazníci si kupovali bielu aj antracitovú obývaciu stenu, približne v rovnakom pomere. Mierne vedie antracitová s dreveným dekorom Dub Wotan.

antracit + dub wotan (28 ANWT SK) - Obývacia stena Silk + LED

Obývacia stena Silk má úžasný dizajn. Horizontálne rozmiestnenie skriniek dodá Vašej obývačke jedinečnosť. Presklené časti s LED osvetlením vnesú do Vášho interiéru lesk a nádych luxusu. Obývacia stena Silk je síce aktuálne veľmi obľúbená, ale zároveň nadčasová. Biela obývacia stena sa dá veľmi jednoducho kombinovať. Ak teda bude trendy strieborná či červená, žltá, atď., v podstate akákoľvek farba, stačí ak si dokúpite doplnky a Vaša obývačka bude vždy štýlová.

biely mat + perla elem + biely lesk (28 PEW SK) - Obývacia stena Silk + LED

 

Naši zákazníci ocenili kvalitu nábytku. Obývacia stena Silk je podľa Vašich slov skutočne kvalitná, a tak viete, že Vám bude slúžiť niekoľko rokov. Naša zákazníčka Janka ocenila veľký úložný priestor a systém otvárania dvierok PUSH CLICK. Obývacia stena Silk je vďaka tomu bezúchytková. 

vnútorné rozlženie skriniek a vitrín - Obývacia stena Silk + LED 

detail 1 - Obývacia stena Silk + LED detail 2 - Obývacia stena Silk + LED

Čalúnená manželská posteľ Adel

Túžite mať nielen štýlové centrum domu, teda obývačku, ale aj spálňu. K tomu Vám veľmi ľahko dopomôže čalúnená posteľ. Naši zákazníci si v roku 2019 veľmi obľúbili čalúnenú posteľ Adel. Je to boxspringová posteľ. Matrace uložené na sebe Vám zabezpečia maximálne pohodlie. Výška spacej plochy je až 57 cm, vďaka čomu sa Vám bude pohodlné vstávať. 

Posteľ má kvalitný matrac s bonell pružinami a na ňom je uložený topper z peny T2542. Kvalitný spánok je základom pre Vaše zdravie a spokojný život. Posteľ Adel Vám zaručí kvalitný spánok.

prierez postele - Manželská posteľ Adel 160/180

zloženie matracov - Manželská posteľ Adel 160/180

 

Posteľ je na nožičkách. Tie podporujú nielen moderný dizajn postele, ale majú aj zdravotnú funkciu. Posteľ je zo spodu odvetraná, čo zabraňuje hromadeniu prachu a mikroorganizmov. A keď už sme pri dizajne postele, musíme spomenúť čelo. Manželská posteľ Adel je moderná čalúnená posteľ s prešívaným čelom, ktoré je naviac doplnené kryštálikmi. Posteľ s ligotavými kryštálikmi rozžiari Vašu spálňu. Vnesie do nej nádych luxusu a elegancie. Jej eleganciu a štýlovosť dokonale dopĺňajú farby, v ktorých je posteľ dostupná. Pozrite si našu fotogalériu

Sawana 21 - Manželská posteľ Adel 160/180

Omega 68 - Manželská posteľ Adel 160/180

Kronos 19 - Manželská posteľ Adel 160/180

Monolith 09 - Manželská posteľ Adel 160/180

 

Skriňa s posuvnými dverami Nero

Skriňa Nero je lacná skriňa s kombinovaným úložným priestorom. To znamená, že vo vnútri je úložný priestor rozdelený na policovú časť a časť s vešiakovou tyčou. Vešajte a ukladajte, odkladacieho priestoru je naozaj dosť. 

vnútorné rozloženie skrine - Skriňa NERO

Najviac sme predali biele skrine a v dekore Dub Sonoma. Skriňa Nero sa ale vyrába aj v tmavom dekore Wenge. 

biela - Skriňa NERO dub sonoma - Skriňa NERO

wenge - Skriňa NERO

 

Skriňa má moderné, a zároveň praktické posuvné dvere. Naši zákazníci si vyberali túto skriňu aj preto, že je to skriňa so zrkadlom. Zrkadlo je po celej výške dverí, vďaka čomu sa uvidíte celý. Vysoké zrkadlo je skvelý pomocník pri obliekaní sa. Zrkadlo na skrini je ale symetricky rozdelené. Skriňa teda pôsobí dizajnovo a štýlovo.

Váľanda Edo

Váľanda Edo je medzi Vami obľúbená už niekoľko rokov. Je to kvalitná posteľ od slovenského výrobcu. Aj minulý rok patrila k najpredávanejším jednolôžkovým posteliam v našom e-shope. Váľnadu si kupujete pre deti do detskej izby, ale aj do študentskej izby. Váľanda je obľúbená aj u starších ľudí. Starším zákazníkom zvykneme radšej odporúčať váľandu Senior od rovnakého výrobcu. Táto váľanda je ale špeciálne prispôsobená potrebám starších. Má vyšší sed, čo im zabezpečí pohodlnejšie sadanie, ale aj vstávanie.

 Mimi 20 - Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda Edo má skutočne široký záber využitia. Zopár našich zákazníkov nám prezradilo, že váľandu využijú na chate, chalupe, či v hosťovskej izbe. 

Edo je váľanda za skvelú cenu. Má ,,mnoho tvárí". :D Vďaka veľkému množstvu poťahových látok si môžete vytvoriť posteľ presne podľa Vašich predstáv.

poťahové látky

Rozkladacie kreslo Keny

Rovnako ako váľanda Edo aj rozkladacie kreslo Keny patrí k našim stáliciam. Moderný dizajn, úložný priestor, možnosť rozložiť ho na lôžko, obľúbené farebné kombinácie, a skvelá cena, to všetko ho predurčuje k úspechu.

Sawana 21 / Tokio Red - Rozkladacie kreslo Keny

Okrem kuchyne a kúpeľne ho používate azda všade. Keny je rozkladacie kreslo do detskej izby, do študentskej izby, do obývačky aj na chodbu, dokonca aj do kancelárie. 

Lana 85 / Dot 15 - Rozkladacie kreslo Keny

 

Keny je rozkladacie kreslo s úložným priestorom. Jednoduchým manévrom premeníte kreslo na posteľ pre príležitostné spanie. Alebo si ho rozložte len tak a poleňošte si na ňom. 

po rozložení - Rozkladacie kreslo Keny

 

úložný priestor - Rozkladacie kreslo Keny

 

Predstavili sme Vám produkty, ktoré patrili k Vašim najobľúbenejším produktom v roku 2019. Uvidíme ako sa zmenia Vaše preferencie v novom roku. Nový rok je ideálny čas na novú zmenu. Možno naberiete odvahu na novú farebnú sedačku či lesklú obývaciu stenu. My pre Vás denne pridávame do našej ponuky novú produkty. Radi Vám pri výbere pomôžeme či odporučíme obľúbené produkty. Tešíme sa na Vás!

Recenzia od zákazníka: skriňa Betty

Vaša spokojnosť s nábytkom od nás je pre nás veľmi dôležitá. Každému zákazníkovi tak po dodaní tovaru ešte zavoláme, aby sme sa uistili, že nákup prebehol v poriadku. Rovnako tak sme urobili aj pri objednávke pána Milana. Potešilo nás, že pán Milan sa ,,rozrozprával", tak Vám dnes môžeme priniesť recenziu na skrine Betty. Čo ocenil náš zákazník na týchto skriniach? Prečítajte si. Pán Milan nám poslal aj reálne fotografie, ktoré nájdete v článku.

dub sonoma - Betty 2 šatníková skriňa BE02-002-00

E-shop s nábytkom

Pán Milan sa priznal, že cez internet nakupuje už skoro všetko. Náš e-shop s nábytkom mu odporučil kolega v práci. :) Pán Milan hľadal jednoduché skrine do suterénu domu. Požadoval kvalitu a maximálny úložný priestor. Vybral si skrine Betty 2. Pri telefonickej komunikácií sa pán Milan uistil, že skrine sú kvalitné. Skriňa Betty, vlastne, celý rad týchto skríň, je kvalitná. S výrobcom spolupracujeme už niekoľko rokov a zákazníci si tieto skrine obľúbili vďaka ich univerzálnosti. Stále najobľúbenejším dekorom je Dub Sonoma.   

betty 2 skrina betty

Skriňa Betty

A čo ocenil pán Milan? Skrine Betty sú dosť vysoké, úložného priestoru je teda viac. Skutočne, skriňa Betty 2 šatníková skriňa BE02-002-00, ktorú si vybral náš zákazník má výšku až 220 cm. 

Skriňa Betty 2 má vešiakovú tyč a policu v hornej časti. Pán Milan uviedol, že skrine mu budú v suteréne slúžiť na odloženie sezónnych vecí. Skrine si vybral aj preto, že si k nim mohol dokúpiť police. Niektoré skrine ponechal s vešiakovou tyčou a niektoré jednoducho premenil na policové skrine. 

policová skrina policová skrina

Rohová skriňa

Skriňa Betty 2 je súčasťou sektorového nábytku. Môžete si teda vyskladať úložný priestor ako to vyhovuje Vám. Pán Milan to využil. Rohová skriňa mu umožnila maximálne využiť priestor v suteréne jeho domu. Povedal, že ,,skrine tak vytvorili jednotný úložný priestor." Skrine, aj vďaka dekoru Dub Sonoma, pôsobia ,,nenápadne", a zároveň poskytujú množstvo odkladacieho priestoru.

skrina bety

rohová skrina

rohová skriňa

Montáž skrine

,,Skrine som montoval sám, spolu so synom. V každej krabici bol zrozumiteľný návod." Montáž skrine teda náš zákazník zvládol hravo. Potvrdil nám, že skrine sú kvalitné. Nechýbali žiadne komponenty. Zároveň nás pán Milan pochválil za bezproblémové doručenie, milého šoféra aj ústretovú pani na telefonickej linke. Milé slová nášho zákazníka nás veľmi potešili. Vždy sa snažíme o Vašu maximálnu spokojnosť.

Na záver pán Milan dodal, že s nábytkom je veľmi spokojný a máme ho odporúčať aj ďalším zákazníkom. :) Náš e-shop bude on odporúčať ďalej. ĎAKUJEME.

Farba roka 2020. Poznáte odtieň 19-4052?

Spoločnosť Pantone Color Institute vždy ku koncu roka zverejní názov farby, ktorá bude dominovať v nasledujúcom roku. Farba roka ovplyvní mnoho sfér spoločenského života, ako módu, zábavný priemysel, dizajn, grafika, atď. Samozrejme aj interiérový dizajn, a preto sme vyhlásenie farby pre rok 2020 sledovali aj my. Ako predajcovia nábytku Vám chceme aj v tomto roku prinášať okrem klasických a obľúbených kúskov nábytku, aj moderný, trendy, štýlový nábytok.

ilustračné foto - Sedacia súprava Genesis XL

Farba pre rok 2020

Farbou roka 2020 bude klasická modrá, presne odtieň 19-4052. Má byť symbolom nadčasovosti, elegancie a serióznosti. Modrá má byť zároveň symbolom nekonečnej modrej oblohy. Má naznačovať otvorenie našej mysle, a povzbudiť nás, aby sme rozšírili naše myslenie nad rámec toho, čo je pre nás bežné. Modrá farba, ktorá nás bude počas tohto roka obklopovať by nás mala vyzývať, aby sme si rozšírili naše obzory a komunikačné toky. 

farba roka 2020

Modrá sedačka

Ak chcete mať v tomto roku trendy zariadený dom či byt, mali by ste si kúpiť modrú sedaciu súpravu. :D

P.S. 1: Rozhodne v našom e-shope.

P.S. 2: Vzorky poťahových látok Vám veľmi radi zašleme poštou ZDARMA. Aby ste si vybrali tú správnu modrú farbu, a vlastne akúkoľvek látku chcete.

Kronos 13 - Sedacia súprava Asgard 3+1 

Modrá sedacia súprava v obývačke Vám zaručí, že budete mať štýlový kúsok nábytku vo farbe roka. Zároveň by Vám, podľa zámeru predstaviteľov spoločnosti Pantone, mala otvoriť Vašu myseľ. Klasická modrá má priniesť pokoj a mier pre dušu a poskytnúť akési útočisko. Vďaka modrej sedacej súprave v obývačke si vytvoríte oázu pokoja, ideálne miesto na oddych.

Monolith 77, PRAVÁ - Sedacia súprava Trevisco 

Áno, bude to zrejme pravda. Pri pohľade na modrú sedaciu súpravu môžeme potvrdiť, že v nás navodzuje pocit pokoja. Modá farba skutočne upokojuje. Čo poviete Vy?

Kronos 09, PRAVÁ - Sedacia súprava Armando

Modré kreslo do obývačky

Nemusíte hneď meniť sedaciu súpravu. Možno ste už dlhšie túžili po kresle. Tak si splňte sen, a zároveň dotvorte Váš interiér o trendy kúsok roku 2020. Modré kreslo rovnako navodí pokojnú atmosféru. Po práci sa posaďte a relaxujte.

ilustračné foto 2 - Relaxačné kreslo AVA TAPIO

 

V našej ponuke máme pre Vás pripravené aj jedálenské kreslá. Je to trend posledného roka. Jedálenské kreslo nahrádza jedálenskú stoličku. Poskytne Vám maximálne pohodlie pri stolovaní. Po jedle sa oprite, podprite si ruky a vydýchnite si. 

zlatá + tmavomodrá - Jedálenské kreslo K306

Obývacia stena s osvetlením

Obývacie steny s led osvetlením sa v súčanosti tešia veľkej obľube. Prineste trochu modrej do Vášho interiéru práve prostredníctvom modernej obývacej steny. Áno, súhlasíme s Vami. Zrejme to nebude presný odtieň číslo 19-4052, ale modrá rozhodne zvýrazní Vašu obývaciu stenu. Podsvietené sklenené poličky rozžiaria komodu či vitrínu, a tá na seba okamžite strhne pohľady Vašej návštevy.

biela - Obývacia stena Salsa

san remo tmavé - Obývacia stena Tango

Modré vankúše na sedačku

Chcete mať štýlovo zariadený dom či byt, ale nie ste dostatočne odvážní, aby ste mali doma modrú sedačku, alebo, jednoducho, iba momentálne nepotrebujete vymeniť sedačku? Riešenie je jednoduché. Siahnite po modrých doplnkoch. Modré vankúše či lampa vnesú do Vášho interiéru farbu roka 2020. Výhodou tejto farby je, že sa jednoducho kombinuje a skvelo sa hodí skoro ku akejkoľvek farbe.

farba roka 2020

Zdroj: westwing.sk

Musíme uznať, že nám sa výber farby roka 2020 veľmi páči. Klasická modrá je veľmi elegantná, a zároveň vnesie do interiéru farbu. Ako predajcovia nábytku si u nás najčastejšie kupujete sivú či čiernu sedačku. Obľúbená je ešte aj hnedá sedacia súprava. Veríme teda, že sa modrá farba stane novou čiernou. :D Napíšte nám svoj názor. Páči sa Vám farba pre tento rok?

 

Čo darovať? Praktické darčeky nielen na Vianoce.

Všetci to vieme, že Vianoce nie sú o darčekoch. Na druhej strane, asi každý miluje darčeky. Máme radosť keď niekoho môžeme obdarovať, a zároveň sa tešíme, keď nás niekto milo prekvapí darčekom. 

vianoce 2019
Viete, že aj nábytok môže byť skvelým darčekom? Nielen na Vianoce, ale aj na rôzne sviatky či výročia. Nábytok je praktickým darčekom, čo obdarovaného poteší ešte viac. Dnes Vám ukážeme pár tipov na skutočne praktické darčeky pre manžela, manželku, rodičov, či deti. 

Čo kúpiť manželovi?

Áno, priznávame, aj ponožky sú praktickým darčekom. :D Ale zrejme to nebude žiadne prekvapenie pre Vášho manžela. Ale čo tak relaxačné kreslo ako darček. Súkromný priestor na oddych pred televíziu či masáž po náročnom pracovnom dni.

hnedá ekokoža - Polohovateľné kreslo Jeff čierna ekokoža - Polohovateľné kreslo Jeff

sivá - Masážne kreslo PulsarOdporúčame masážne kreslo Pulsar. Kreslo sa vyrába v 4 farebných prevedeniach. Je potiahnuté mäkkou ekokožou pre maximálne pohodlie Vášho manžela. Poskytne mu bodovú masáž a kreslo disponuje miernym ohrievaním. Má moderný dizajn, kreslo sa však skvele hodí do akéhokoľvek priestoru. Čo poviete? Myslíme si, že masážne kreslo sa stane obľúbeným darčekom nielen Vášho manžela, ale celej Vašej rodiny.

Ak máte doma manžela či priateľa, ktorý rád sleduje televíziu, respektíve rád relaxuje pred televíziou, máme pre Vás ďalší tip na darček. Leňoška. Pohodlné ležanie a oddych. 

ilustračné foto - Leňoška Heaven

 

Poleňošte si napríklad na Miami. :) Leňoška Miami je najobľúbenejšou leňoškou v našej ponuke. Moderný dizajn a pohodlné sedenie.  

Leňoška Miami

Ak hovoríme o kreslách, tak nesmieme zabudnúť na hojdacie kreslá. V našom e-shope nájdete klasické hojdacie kreslá, ktoré by rozhodne potešili Vášho starého otca. Ale máme aj moderné hojdacie kreslá pre moderného muža. Nebojte sa teda kúpiť si hojdacie kreslo, ak máte doma modernú obývačku či spálňu.

jelša + ekokoža - Hojdacie kreslo Max Bis Plus grafit / sivá + biela ekokoža - Hojdacie kreslo Balance

Čo kúpiť manželke? 

Kreslo pre maželku. Myslíme si, že kreslá, ktoré sme Vám ukázali sú vhodným darčekom aj pre manželku, priateľku, mamu či starú mamu. Veď sa o nás denne starajú, a oddych na pohodlnom kresle si rozhodne zaslúžia. 

ilustračné foto - Hojdacie kreslo York ilustračné foto - Kreslo AVA JIM

Túžite potešiť Vašu ženu skutočne originálnym darčekom? Kúpte jej toaletný stolíkToaletný stolík určite poteší každú ženu. Bude to jej súkromný priestor, kam si môže uložiť šperky, parfúm či líčidlá. Súčasťou toaletného stolíka je aj stolička či taburetka. Vaša žienka sa tak posadí a bude sa môcť pohodlne skrášliť. 

biela - Viacúčelový stolík DELIMA

dub sonoma + biela - Toaletný stolík BELINA biela - Toaletný stolík LINET NEW

Viete po čom ženy túžia? Mnohé ženy túžia po novej kuchyni. Vianoce či iný sviatok môže byť vhodnou príležitosťou splniť Vašej žene tento sen. Áno, priznávame, je to finančne náročnejší darček. My Vám ale radi pomôžeme. Novú kuchynskú linku u nás môžete kúpiť aj na splátky. My Vám pripravíme 3D návrh Vašej kuchynskej linky spolu s cenovou ponukou zadarmo.

dub lancelot + sivá matná - Kuchynská linka VIGO - MAT 270

korpus biela + dvierka biely lesk + dub medový - Sektorová kuchynská linka VENTO

Čo kúpiť deťom? 

Popri tých všetkých hračkách, by ste možno ocenili aj praktický darček. Rovnako ako staršie deti. Čo tak sedací vak alebo nový písací stolík? Myslíme si, že staršie deti by mohli oceniť modernú detskú izbu či pohodlný sedací vak na leňošenie.

ilustračné foto - Sedací vak Ava Jojo

 

dub zlatý + biela - PC stolík FINO dub zlatý + biela - PC stolík GROSSO

V našej ponuke nájdete aj detské taburetky so zvieratkami či detské otočné stoličky. Skvelý darček pre menšie deti, ale aj školákov. 

ružová - Detská stolička Bali ilustračné foto - Detská taburetka Dolly 3

 Pozrite si celú našu ponuku nábytku. Možno nájdete špeciálny darček pre Vašich blízkych. :) Prajeme Vám krásny predvianočný čas. 

 

Slovenské postele. Kvalitné drevené postele pre všetkých.

Hľadáte kvalitnú posteľ? Hľadáte posteľ s úložným priestorom či posteľ s prístelkou? Hľadáte drevenú posteľ pre deti, študentov, rodičov či starých rodičov? Dnes Vám radi predstavíme kvalitné slovenské postele. Slovenský výrobca ponúka rôzne modely, krásne dekory dreva a rôzne rozmery. Pozrite sa!

Postele s úložným priestorom

Postele s úložným priestorom sú veľmi obľúbené. Veď úložného priestoru nie je nikdy dosť! Najbežnejším riešením sú zásuvky pod posteľou. Skvelý priestor pre odloženie sezónneho oblečenia alebo môžete tento úložný priestor použiť ako perinák. Posteľ Rea Misty Vám poskytne úložný priestor, ktorý rozhodne oceníte. Je to posteľ do detskej či študentskej izby. Vyberete si posteľ 90 cm alebo 120 cm. Má síce jednoduchý dizajn, ale je dostupná až v 9 rôznych dekoroch. Jednolôžková posteľ REA MISTY je univerzálna, vďaka čomu skvele zapadne do akéhokoľvek priestoru. Posteľ bude rasť s Vašim dieťaťom. Je totiž vhodná pre žiakov aj starších študentov. 

ilustračné foto 1 - dub bardolino - Posteľ REA MISTY 90/120Hľadáte skôr dizajnovú posteľ? Posteľ REA POPPO je presne pre Vás. Moderná jednolôžková posteľ s úložným priestorom. Úložný priestor je ale zaujímavo rozčlenený. Samostatná zásuvka, otvorené police, ale aj 2 skrinky s posuvnými dvierkami. Posteľ bude v izbe pôsobiť naozaj dizajnovo a štýlovo. Rovnako je dostupná v 9 rôznych dekoroch.

úložný priestor 1 - Posteľ REA POPPO

Posteľ s čelom

Hľadáte posteľ s čelom? Otázkou teraz je, s akým čelom. Bočným, s dvoma čelami na krátkych stranách alebo s rohovými čelami? 

Veľmi zaujímavo je navrhnutá posteľ REA GARY. Čelá sú v rohu postele, tým chránia Vašu stenu pred poškodením, a zároveň ochránia Vaše dieťa pred chladom zo steny. Posteľ Rea Gary má zároveň úložný priestor. Zabijete tak dve muchy jednou ranou. :)

úložný priestor - Posteľ REA GARY 90/120

 

Iný dizajn ponúka posteľ REA KAKUNA. Nižšie čelo na dlhej strane postele a oblé čelá na kratších stranách. Ich funkcia je dizajnová, ale rovnako aj ochranná. Zásuvku pod posteľou využijte ako perinák, či na uskladnenie hračiek, kníh. 

lancelot - Posteľ s úložným priestorom REA KAKUNA

Keď sa povie posteľ s čelom, zvyčajne si predstavíme manželskú posteľ s čelom na jednej strane postele. Ako napríklad posteľ REA OXANA UP. Jednoduchý, a zároveň nadčasový dizajn. Posteľ Rea Oxana Up je vhodná do spálne, ale aj do študentskej izby. Doprajte Vašich deťom priestor na oddych a kúpte im posteľ v rozmere 160 cm. 

ilustračné foto 1 - dub bardolino - Manželská posteľ REA OXANA UP 160/180

 

Musíme spomenúť jednolôžkovú posteľ Rea Nasťa. Jednoduchý, ale moderný dizajn. Posteľ sa vyrába v 3 rozmeroch a jej súčasťou je rolovateľný rošt. Čím nás táto posteľ zaujala? Svojím čelom. K posteli si môžete vytvoriť vlastné čelo. Vytvoríte si tak jedinečnú posteľ s farebným čelom

ilustračné foto 1 - biela + pow blue - Jednolôžková posteľ REA NASŤA

 

dub bardolino - Jednolôžková posteľ REA NASŤA

 

ilustračné foto 2 - dub canyon - Manželská posteľ REA NASŤA

 

Ešte Vám predstavíme posteľ s čalúneným čelom. Manželská posteľ Rea Saxana Up sa výraba v dvoch rozmeroch. 9 krásnych dekorov môžete kombinovať so 4 farebnými čelami. Posteľ Rea Saxana Up je posteľ s čalúneným čelom

ilustračné foto - Manželská posteľ REA SAXANA UP 160/180 ilustračné foto 2 - Manželská posteľ REA SAXANA UP 160/180

Posteľ s prístelkou

Posteľ Rea Abra je jednolôžková posteľ s prístelkouPosteľ s výsuvným lôžkom Vám poskytne plnohodnotné spanie pre dvoch. Posteľ pritom nezaberie veľa priestoru. V prípade potreby lôžko jednoducho vysuniete a ráno naspäť zasuniete pod posteľ. Rea Abra je skvelou posteľou do malej izby.

ilustračné foto 2 - biela - Detská rozkladacia posteľ  REA ABRA

Posteľ s nočným stolíkom

Nočný stolík je už akousi samozrejmosťou. Je to praktický doplnok kam si môžete položiť lampu, pohár s vodou, či knihu. Slovenský výrobca ponúka krásnu drevenú posteľ Rea Larisa. Bude to určite skvelá voľba pre žiaka, študenta, ale aj rodičov. Posteľ Rea Larisa sa totiž vyrába až v 5 rozmeroch. Od 90 cm po 180 cm. 

ilustračné foto 2 - dub bardolino + biele čelá - Jednolôžková posteľ REA LARISA 90/120/140 ilustračné foto 1 - dub canyon - Jednolôžková posteľ REA LARISA 90/120/140

 

 

ilustrané foto - dub bardolino + biele čelá - Manželská posteľ REA LARISA 160/180

 

Vstavaný nočný stolík je v rovnakej farbe ako posteľ. Zariaďte si celú spálňu v rovnakom dekore vďaka nábytku REA. Vaša izba bude pôsobiť jednotne a harmonicky. A práve to je pre dokonalý oddych veľmi dôležité. 

Dekory dreva, ktoré ponúka slovenský výrobca týchto postelí sú veľmi jemné a prirodzené. Vynikne štruktúra dreva, ktorá navodí vo Vašej izbe pocit tepla a prinesie kúsok prírody. Dekory dreva sú veľmi obľúbené vďaka svojím optickým ,,hrejivým" vlastnostiam, vnášajú do interiéru pokoj prírody. Výrobca ale myslí aj na aktuálne trendy, a tak si môžete kúpiť modernú bielu drevenú posteľ. Pre študentov odporúčame modernú grafitovú farbu. 

 

 

 

4 rady pri výbere konferenčného stolíka

Konferenčný stolík do obývačky. Malý, nenápadný, zvyčajne ho pri zariaďovaní obývačky vyberáme na záver. Často sa spoliehame, že bude súčasťou sektorového nábytku do obývačky. Priznajme si to, zvyčajne výberu konferenčného stolíka nevenujeme veľkú pozornosť. Konferenčný stolík je v skutočnosti veľmi dôležitý. Dotvára predsa celkový dizajn obývačky. Je to kúsok nábytku, ktorý budeme mať denne, do slova, pod rukami. Aby ste sa teda denno denne nemuseli mračiť nad zlým výberom konferenčného stolíka, pripravili sme pre Vás 4 základné rady, respektíve otázky, ktoré by ste si mali pri výbere stolíka do obývačky položiť.

1. Konferenčný stolík k sedacej súprave

Zamerajte sa na priestor, teda kde bude konferenčný stolík uložený. Máte rohovú sedaciu súpravu alebo sedaciu súpravu v tvare U? Alebo máte v obývačke pohovku a kreslá? Konferenčný stolík by mal byť dostatočne dlhý, aby ste na kávu či pohostenie dosiahli z každého miesta sedacej súpravy. Zároveň však pri výbere stolíka myslíte nato, aby ste mali dostatočný priestor na pohyb. Teda ak máte sedaciu súpravu v tvare U mala by byť dĺžka stolíka primeraná, tak aby vznikla dostatočná ulička na prechod. 

 biela (23 WW PK) - Konferenčný stolík Piko

Orinoco 90 + lem Orinoco 95, PRAVÁ - Sedacia súprava Anna II

Dôležitá je aj výška konferenčného stolíka. Keď si sadnete na sedačku či pohovku, tak stolík by Vám mal siahať po kolená. Takáto výška stolíka Vám zabezpečí, že si budete môcť pohodlne vziať šálku z konferenčného stolíka.

ilustračné foto  - Pohovka Azja

2. Sklenený konferenčný stolík alebo drevený konferenčný stolík

V tomto bode hovoríme o materiály. Sklenené konferenčné stolíky, drevené konferenčné stolíky, plastové stolíky. Ponuka je široká a výber je iba na Vás. V tomto bode vynecháme dizajn stolíka a zameriame sa výlučne na materiál. Tu je potrebné zvážiť ako bude konferenčný stolík namáhaný alebo napríklad aká je Vaša predstava o údržbe stolíka.

biela + dub sonoma - Konferenčný stolík KIANA zlatá + dymové sklo - Konferenčný stolík MARLIN

Sklenené konferenčné stolíky je potrebné častejšie čistiť, umývať, leštiť. Sú na nich rýchlejšie viditeľné šmuhy, kolieska po šálke, atď. Na drevenom konferenčnom stolíku sú nečistoty menej viditeľné. Na údržbu Vám postačuje teplá voda a čistiť na nábytok či saponát.

číre sklo + mliečne sklo + dub sonoma - Konferenčný stolík AF-2037 SON

 

Konferenčný stolík Dron lancelot - Konferenčný stolík REA 3

Aktuálne sú veľmi obľúbené biele lesklé konferenčné stolíky. Z drevených sú obľúbené nové dekory ako Dub San Remo či Zlatý Dub v kombinácií s čiernym kovom.

Konferenčný stolík AHG-241 can čierny lak + divoký dub - Konferenčný stolík AHG-384 OAK

Konferenčný stolík AHG-402 wt biely vysoký lesk - Konferenčný stolík AHG-618 WT

Počuli ste o industriálnom štýle? Ten je momentálne je obľúbený. Kameň, betón, železo, to je jeho podstata. Aj v našej ponuke nájdete konferenčný stolík vhodný pre tento štýl. Konferenčný stolík Omega má kombinuje čierny kov a vrchný plát s imitáciou kameňa. Nám sa táto novinka páči. A čo Vy?

čierna + imitácia kameňa - Konferenčný stolík OMEGA

 

čierna + imitácia kameňa - Konferenčný stolík OMEGA čierna + imitácia kameňa - Konferenčný stolík OMEGA

3. Konferenčný stolík s poličkou, konferenčný stolík s taburetkami

Dostávame sa k otázke praktickosti. Sme zvyknutí, že konferenčný stolík nám poskytne priestor pre servírovanie pohostenia. Šálky kávy, čaje, nápoje, koláče, slané pochutiny, atď. Ale konferenčný stolík môže byť ešte viac praktický. Pri kúpe stolíka sa zamyslite nad tým, či Vám neprekážajú časopisy či ovládače na konferenčnom stolíku. V takom prípade by ste sa mali poobzerať po konferenčnom stolíku s poličkou či zásuvkou.

biely lesk + beton - Konferenčný stolík IMPALA

 

biely matný lak - Konferenčný stolík AHG-620 WT

 

Konferenčný stolík Ariadna ilustračné foto 1 - Konferenčný stolík REA 6

Veľmi praktické sú konferenčné stolíky s taburetkami. Taburetky sú ,,ukryté" pod stolíkom. V prípade návštevy tak budete mať hneď po ruke plnohodnotné sedenie.číre sklo + dub sonoma + biela - Konferenčný stolík NINA 4 ilustračné foto - Konferenčný stolík LATOYA

4. Moderný konferenčný stolík alebo klasický?

Dizajn konferenčného stolíka je rovnako dôležitý ako všetky jeho ostatné aspekty. Zákazníci zvyčajne pri kúpe obývacej steny zisťujú, či daný sektorový nábytok ponúka aj konferenčný stolík. Vaša obývačka tak bude pôsobiť kompaktne, ako jeden celok.

ilustračné foto 2 - ARES - sektorový systém

 

Konferenčný stolík ale môže byť aj dizajnovým doplnkom. Samozrejme, že zároveň Vám praktický poslúži pri pohostení Vašej návštevy. Ponuka konferenčných stolíkov je dnes veľmi pestrá. 

číre sklo + grafit - Konferenčný stolík FLAVIAčierny kov + dub zlatý - Konferenčný stolík AUREA 3 

ilustračné foto - Konferenčný stolík Rossini biely lesk + sklo - Konferenčný stolík INFERO

zlatá + čierne sklo - Konferenčný stolík ISMENA

 

biela + dub zlatý - Konferenčný stolík MICHELLE

 

Pri výbere konferenčného stolíka sa najčastejšie riadime dizajnom. Zaujme nás ako stolík vyzerá, až potom zrejme zohľadňujeme ostatné veci ako materiál či praktickosť. Pozrite si našu ponuku konferenčných stolíkov a sami uvidíte, že konferenčný stolík nemusí byť iba ,,nudným" doplnkom pri sedacej súprave, alebo ,,iba" kúskom nábytku kam si položíme kávu.

čierny kov + šedé sklo + hnedé sklo - Príručný / konferenčný stolík TWINS

 

Na záver iba zhrnieme, že pri výbere konferenčného stolíka rozhoduje jeho dizajn, materiál, praktickosť a umiestnenie, respektíve veľkosť. Alebo sú pre Vás dôležité iné kritéria? Pokojne nám napíšte.

Čo je nové v kuchyni?

Čo je nové v kuchyni? Mat, farby a nové dekory dreva. Výrobcovia nábytku prichádzajú s novinkami aj do kuchyne. Dnes Vám teda ukážeme, čo nové Vám vieme ponúknuť. Stále platí, že Vám radi pripravíme 3D návrh Vašej kuchyne ZADARMO. Stačí ak si na našej stránke vyberiete sektorovú kuchynskú linku, napíšete nám rozmery Vašej kuchyne. Napíšte nám na e-mail obchod@nonstop-nabytok.sk Vaše požiadavky na rozmiestnenie skriniek či nápady. Ak potrebujete viac informácií, pokojne nám zavolajte alebo napíšte na online chat. A teraz už naspäť k novinkám v kuchyni.

Trendy kuchyňa

Zaradili sme do našej ponuky novú sektorovú kuchynskú linku Vigo. Okamžite Vás zaujme nový dekor dreva, Dub Lancelot. Je to skutočne krásny dekor, ktorý vyžaruje teplo. Tmavšie drevo a výrazna štruktúra prinášajú do kuchyne niečo nové.

ilustračné foto 8 - Sektorová kuchynská linka VIGO - MAT

Dub Lancelot naozaj prinesie nový výraz Vašej kuchyne. Doteraz patril k najobľúbenejším dekorom dekor Dub Sonoma, čo je podstatne svetlejšie drevo. Z pohľadu praktickej ženy oceníte, že vďaka výraznej štruktúre dreva budú menej viditeľné nečistoty a údržba je jednoduchá.

dub sonoma - Sektorová kuchynská linka NOVA PLUS

Výrobca ponúka modernú kuchynskú linku Vigo v troch farebných kombináciách. Už tradičná je biela. Biela lesklá kuchynská linka sa teší obľube už niekoľko rokov. Zákazníci považujú bielu za nadčasovú a ľahko kombinovateľnú. Kuchyne sú dnes prepojené s obývačkou a k bielej kuchynskej linke sa jednoducho dolaďuje ďalší nábytok.

dub lancelot + biely lesk - Sektorová kuchynská linka VIGO - LESK

 

dub lancelot + biely lesk - Sektorová kuchynská linka VIGO - LESK dub lancelot + biely lesk - Sektorová kuchynská linka VIGO - LESK

dub lancelot + biely lesk - Sektorová kuchynská linka VIGO - LESK

 

Z pohľadu dizajnérov biela kuchyňa opticky nezaťaží priestor. Naopak docielite, že priestor sa presvetlí a opticky zväčší. Biela kuchyňa pôsobí vzdušne, elegantne a čisto. 

Bordová kuchynská linka

dub lancelot + bordový lesk - Sektorová kuchynská linka VIGO - LESK

Páči sa Vám novinka? Nám sa zapáčila. Sme si vedomí, že kuchynské štúdia ponúkajú širokú škálu rôznych farebných prevedení dvierok. My spolupracujeme s výrobcami, ktorí sa venujú masívnej výrobe. Práve preto si u nás môžete kúpiť kuchynskú linku za skvelú cenu. S jej vyskladaním presne do Vašej kuchyne Vám veľmi radi pomôžeme. 

Lesklá bordová kuchynská linka v kombinácií s dekorom Dub Lancelot, to je kuchynská linka Vigo. Bordová vnesie do Vašej kuchyne eleganciu a nádych luxusu. Je to kuchynská linka, ktorá určite zaujme. 

dub lancelot + bordový lesk - Sektorová kuchynská linka VIGO - LESK dub lancelot + bordový lesk - Sektorová kuchynská linka VIGO - LESK

Ak Vás už omrzela biela kuchyňa, rozhodne by ste sa mali pozrieť na bordovú kuchynskú linku Vigo.

Matná kuchynská linka

ilustračné foto 1 - Sektorová kuchynská linka VIGO - MAT

Nie každý je prívržencom lesklého nábytku a lesklej kuchynskej linky. V takom prípade sa môžete poobezrať po drevenej kuchynskej linke alebo.... Máme pre Vás krásnu NOVINKU. Sivá matná kuchynská linka Vigo je skutočne dizajnovou kuchynskou linkou. Je moderná a skutočne krásna. :) 

ilustračné foto 5 - Sektorová kuchynská linka VIGO - MAT ilustračné foto 6 - Sektorová kuchynská linka VIGO - MAT

Sivá matná kuchynská linka prinesie do Vášho domova industriálny nádych. Industriálny štýl je momentálne veľmi trendy. Sivá v kombinácií s drevom však pôsobí útulne, a zároveň moderne.

ilustračné foto 7 - Sektorová kuchynská linka VIGO - MAT

 

Nemusíte sa báť jej údržby. Matná kuchynská linka sa udržiava rovnako ako lesklá. Postačí Jar a teplá voda. 

ilustračné foto 3 - Sektorová kuchynská linka VIGO - MAT

 

Vigo je moderná sektorová kuchynská linka s veľkým množstvom komponentov. Horné a dolné skrinky v rôznych rozmeroch. Výklopné skrinky alebo s klasickým otváraním.  Vigo je kuchynská linka so skrinkami na vstavané spotrebiče. Vybrať si môžete aj rôzne potravinové skrinky či otvorené regály. Môžete si teda vyskladať jedinečnú dizajnovú kuchynskú linku a za skvelú cenu. Nezabúdajte, že my Vám s 3D vizualizáciou veľmi radi pomôžeme. 

3 zlaté pravidlá, aby sa Vám nehromadilo oblečenie v skrini.

Prichádza jeseň, chladnejšie počasie. Teraz je ten správny čas na upratanie šatníka či skrine. Väčšina z nás bude v najbližších dňoch presúvať kôpky oblečenia v skrini. Letné veci odložíme do zadu a vyberieme teplejšie oblečenie. Možno budeme prekvapení, že letných vecí je akosi viac ako pred letom. (Samozrejme, že sme niečo počas leta nakúpili.) A pravdepodobne si aj teraz ešte dokúpime nové veci. A skriňa je zrazu ,,na prasknutie". Vyzerá to u Vás rovnako? Pokojne nám napíšte Váš názor.

upratovanie skrine

ilustračné foto - Folder 120 - Skriňa REA FOLDER 120

Dnes Vám chceme ponúknúť 3 základné pravidlá, ktorých by ste sa mali držať pri upratovaní šatníka. Pravdepodobne si po prečítaní poviete, že Vám neponúkame nič nové, že to predsa viete aj sami. Ale pozrite sa do svojho šatníka a zhodnoťte či ste svoje teoretické vedomosti v oblasti upratovania skrine aj reálne uplatnili. :) 

1. Zabudnite na kôpky: Ešte to vynosím, Ešte do toho schudnem, Ešte si to opravím...

Rozhodnete sa, že si upracete skriňu či šatník. Začnete triediť svoje oblečenie. ,,Toto je obľúbené, toto nosím, do toho schudnem, toto už bude iba na doma, toto si ešte opravím..." Tu si musíte povedať STOP. Presne takýmto postupom dochádza k hromadeniu oblečenia. Kôpky oblečenia, ktoré nenosíte budete iba presúvať a garantujem Vám, že si to oblečenie už neoblečiete. Buďme realisti. Ak schudnete, kúpite si nové, krásne oblečenie. A budete mať niekedy čas aby ste si upravili staré tričko alebo zašili natrhnuté nohavice? Zrejme nie. Rovanko ako nebudete po dome chodiť v elegantných nohaviciach, len preto aby ste ich vynosili.

dub riviera zlatý + grafit - Skriňa Malmo MA 2D

V dnešnej dobe sa už azda nedá vyhnúť obchodu s oblečením. Krásne nové šaty nás denne lákajú na internete či v nákupných centrách. Neustále zľavy, výpredaje, akcie. Odoláte? :) Takže zabudnite na kôpky typu: toto ešte raz budem nosiť. S najväčšou pravdepodobnosťou už čoskoro prídete domov s novým kabátom, svetrom či nohavicami.

san remo + sivá - DIONE skriňa D01 + LED

2. Buďte nekompromisní k oblečeniu, ktoré ste za posledné 3 mesiace nemali ani raz.

Počas leta ste mali v prednej časti skrine tirčká, krátke nohavice, sukne... Teraz si všimnite oblečenie v spodnej časti kôpky alebo oblečenie zavesné na konci. Mali ste ho oblečené počas leta aspoň raz? Ak nie, mali by ste ho vyhodiť. Ak ste ho totiž nemali za posledné 3 mesiace oblečené ani raz, je veľmi málo pravdepodobné, že si ho ešte oblečiete. Musíte byť nekompromisní. Áno, upratovanie skrine chce odvahu a vnútornú silu. :)

biela - Skriňa Penelopa 255 + zrkadlo

 

upratovanie šatníka

3. Urobte dobrý skutok, potešte svoju dušu, darujte oblečenie.

Zabijete dve muchy jednou ranou. Darujte oblečenie. Potešíte Vašu dušu, že ste urobili dobrý skutok a zbavíte sa oblečenia, ktoré by ste iba prekladali v skrini. Darujte oblečnie na charitu alebo priateľom či známym. Zrejme sa aj vo Vašom šatníku nájdu kúsky, ktoré ste dostali, ale darca netrafil Vašu veľkosť či štýl. Alebo ste si kúpili niečo, čomu ste v obchode nemohli odolať, ale doma ste zistili, že to asi nikdy nosiť nebudete.

oblečenie

V dnešnej dobe sociálnych sietí existujú aj rôzne skupiny na výmenu oblečenia. Alebo oblečenie ponúknite na predaj. Možností ako sa ,,zbaviť oblečenia" je dnes dosť. Stačí už iba aby ste v sebe našli odvahu na radikálne ,,vyčistenie" šatníka. 

Držíme Vám palce. P.S. Ak by ste tú odvahu nenabrali a oblečenie sa Vám bude ďalej hromadiť, radi Vám pomôžeme pri kúpe novej, väčšej skrine. :)