RSS

Blog

Najlepšie postele. Najpohodlnejšie a najkrajšie postele.

Hovorí sa: ,,Sto ľudí, sto chutí." Niekto si pod pojmom najlepšia posteľ, predstaví drevenú posteľ, iný zase čalúnenú posteľ. Nevieme presne definovať, ktoré postele sú najlepšie. Vieme Vám, ale priniesť názor našich zákazníkov. Za posledné mesiace sa totiž veľkej obľube tešia vysoké čalúnené postele, boxspringové postele, alebo, ak chcete, kontinentálne postele. Všetky tri názvy označujú jeden typ postelí. 

ilustračné foto - Manželská posteľ Boxspring Marco

Teší nás, že Vám ich teraz môžeme ponúknuť vo výraznej zľave -50%

látka 12 (pléd v látke 144, vankúše 12, 144 a 52) - Manželská posteľ Boxspring Belo

 

Pri opätovnej komunikácií so zákazníkmi nám hovoria, aké sú boxspringové postele úžasné. Sú krásne. Zákazníci si chvália pohodlie. Cítia sa v nich ako králi. 

Kontinentálne postele

Zákazníci sa nás v poslednej dobe čoraz viac pýtajú na vysoké čalúnené postele. Niektorí ich označujú ako postele s vysokými matracmi či kontinentálne postele. Jedna zákazníčka nám dokonca povedala, že hľadá: ,,posteľ ako z amerického filmu." Mala tým na mysli, posteľ s vysokým čalúneným čelom a vysokými matracmi. V našom e-shope s nábytkom ich nájdete pod označením Boxspringové postele.

Jasmine 90 - Manželská posteľ Aderito 160/180

Kontinentálne postele sú obľúbené kvôli svojmu dizajnu. Naviac majú veľký úložný priestor. Poteší Vás, že postele sú dodávané ako komplet. Teda rám postele a matrace.

Omega 68 - Manželská posteľ Adel 160/180

Krásne postele

Kontinentálne postele k nám prišli zo zahraničia. Niekoľko rokov či desaťročí sme boli zvyknutí na váľandy či drevené postele. Na trh prišli boxspringové postele, ktoré sú skutočne veľké. Sú vysoké. Pôsobia mohutne a stanú sa stredobodom pozornosti vo Vašej spálni. Sú to čalúnené postele s vysokým čelom. Postele majú drevené nožičky, pričom ich farbu si môžete vybrať sami. 

ilustračné foto - Manželská posteľ Balvin 160/180

Pôsobia skutočne mohutne, a zároveň veľmi pohodlne. Priam Vás volajú, aby ste si na ne ľahli. 

Orinoco 80 - Manželská posteľ Vincenzo 160/180

 

látka 228 (pléd v látke 227, vankúše 241, 227 a 230) - Manželská posteľ Boxspring Reto

Najpohodlnejšie postele

Naši zákazníci považujú postele za skutočne veľmi pohodlné. To kvôli matracom. Boxspringové postele majú matrac vysoký 28 cm. Matrac je pevný, nie však tvrdý. Je dostatočne pevný, aby Vám poskytol oporu. Spodný matrac je zvyčajne pružinový. Takže je dostatočne pružný. Nepredstavujte si ale staré pružinové matrace, z ktorých vytŕčajú pružiny. Súčasne pružinové matrace sú kvalitné. Pružiny zabezpečujú tvarovú stálosť matraca.

látka 241 (pléd v látke 240, vankúše 232, 239 a 240) - Manželská posteľ Boxspring Coralo

 

látka 77 (pléd v látke 234, vankúše 47 a 241) - Manželská posteľ Boxspring Diva

Na pružinovom matraci je topper. Je to tenký druh matraca, zvyčajne z HR studenej peny. Niektoré kontinentálne postele majú až 3 druhy matracov uložených na sebe. Záleží na výrobcovi. 

ilustračné foto - Manželská posteľ Boxspring Rialto

 Napíšte nám. Páčia sa Vám tieto vysoké postele? 

Detské lampy. Dizajnové LED lampy do detskej izby.

Do našej ponuky sme zaradili NOVINKU. Krásne, dizajnové HANDMADE detské lampy. Detská lampa v tvare zvieratká sa stane, dizajnovým doplnkom detskej izby. Zároveň je však plne funkčná. Každá lampa je ručne vyrábaná, každá lampa je teda originál! Sú to LED lampy, sú teda úsporné. Pozrite si našu ponuku.

detská lampička panda - sivá - Detská dekoračná lampa Panda biela + oranžová - Detská dekoračná lampa Líštička

Dizajnová lampa do detskej izby

Krásna, farebná detská izba podporuje rozvoj Vašich detí. Príjemné prostredie detskej izby podporí fantáziu a kreativitu. Vaše deti sa v nej budú cítiť príjemne. A aj učenie im pôjde od ruky. Okrem samotného nábytku v detskej izbe sú dôležité aj doplnky. Lampa v detskej izbe môže slúžiť na osvetlenie, a zároveň môže byť moderným doplnkom. Detská lampa v tvare lamy či sovy. Alebo sa pozrite na rozkošné lampy líštičky do detskej izby.

detská lampička lama - Detská dekoračná lampa Lama ilustračné foto - Detská dekoračná lampa Líštička

Ako naučiť dieťa spať samé v izbe?

Ako naučiť dieťa, aby zaspávalo samé vo svojej izbe? Dopomôcť Vám k tomu môžu aj naše dizajnové lampy. Mnoho odboborníkov odporúča, aby ste dieťaťu nechali v izbe zasvietené. LED svetlo v tvare zajačika či líšky je ideálnym riešením. Príjemné, jemné LED svetlo nepôsobí rušivo. Vaše dieťa sa tak nebude budiť na svetelnú žiaru. Zároveň vytvára pocit bezpečia. Dieťa sa hneď po prebudení bude vedieť zoorientovať.

biela + ružová - Detská dekoračná lampa Zajačik

 

biela + ružová - Detská dekoračná lampa Zajačik

Tieto detské lampy pôsobia cez deň ako dekorácia, a pri zaspávaní sú praktickým pomocníkom. Páči sa Vám detská lampa v tvare mačičky? Je roztomilá však? :) Čo by na ňu povedala Vaša dcérka či vnučka? 

mačička - biela - Detská dekoračná lampa Mačička

 

mačička - sivá - Detská dekoračná lampa Mačička ilustračné foto - Detská dekoračná lampa Mačička

Detské lampy

V každej detskej izbe je detská lampa potrebná. A nielen v detskej izbe. Lampa v tvare buldoga určite zaujme aj staršie deti. Alebo lampa v tvare labute?

lampa buldog biela + sivá - Detská dekoračná lampa Buldog

 labuť pri vypnutom svetle - Detská dekoračná lampa Labuť labuť pri zapálenom svetle - Detská dekoračná lampa Labuť

Detská lampa dinosaurus

Máte doma malého milovníka dinosaurov? Máme niečo aj pre Vás. Krásne, dizajnové detské lampy pre chlapcovDetská lampa v tvare dinosaura krásne doplní zbierku dinosaurov v izbe. 

malý dinosaurus + veľký dinosaurus - Detská dekoračná lampa Malý Dinosaurus

Poďte na našu stránku a pozrite si aj ďalšie motívy detských lámp. Radi Vám poradíme.

medvedík čistotný - Detská dekoračná lampa Medvedík čistotný psík v šálke - tmvomodrá - Detská dekoračná lampa Psík v šálke

Rozkladacie kreslo Keny. Názory našich zákazníkov.

Rozkladacie kreslo Keny patrí už niekoľko rokov k Vašim najobľúbenejším. Predali sme ich stovky a stále si nachádza nových majiteľov. Prečo je také obľúbené? Našim zákazníkom po vybavení objednávky ešte zavoláme a opýtame sa či objednávka prebehla v poriadku, či sú s tovarom spokojní. Opýtali sme sa našich zákazníkov aj nato, prečo si vybrali práve rozkladacie kreslo Keny.

Rozkladacie kreslo Keny

,,Praktické a pekné kreslo, za skvelú cenu", povedala nám pani Martina. Táto zákazníčka si u nás zakúpila najskôr jedno kreslo a pred nedávnom dokúpila ďalšie. Rozkladacie kreslo Keny je praktické, nie je veľké. Má úložný priestor, síce malý, ale postačí na uloženie deky či periny.

úložný priestor - Rozkladacie kreslo Keny

Detské rozkladacie kreslo

Keny je obľúbené detské rozkladacie kreslo. Áno, zvyčajne ho nakupujú rodičia pre deti. Je skvelým doplnkom do detskej izby. Oddych, relax, čítanie, či na večerné ,,uloženie oblečenia". 

Lana 85 / Dot 15 - Rozkladacie kreslo Keny

,,Počas dňa sa dcérka na ňom učí, na zloženom a občas na rozloženom," povedala nám pani Janka, ktorá si kreslo Keny rýchlo obľúbila. 

Lana 76 / Lana 35 - Rozkladacie kreslo Keny

Rozkladacie kreslo na chalupu

,,Máme malú chalúpku, kam chodíme cez víkendy. Máme tam rozkladaciu pohovku a teraz sme dokúpili kreslá." Pán Jozef zároveň dodal, že rozkladacie kreslo Keny im skvelo slúži na príležitostné spanie. Po rozložení vznikne plocha na spanie v rozmere 100 x 196 cm. Na kresle je molitánový matrac o hrúbke 8 centimetrov. Spanie na kresle nie je také pohodlné ako na posteli, ale na občasné spanie je skvelé. Preto je to ideálne kreslo na chatu či chalupu. Alebo ho využijete, ak Vaša návšteva bude chcieť u Vás prenocovať. Vďaka svojim rozmerom pred rozložením, môžete mať kreslo uložené napríklad v spálni.

po rozložení - Rozkladacie kreslo Keny

Sivé rozkladacie kreslo

Rozkladacie kreslo Keny sa vyrába v 9 farebných kombináciách. Môžete si vybrať sivé, hnedé, či čierne kreslo. Súčasťou kresla je veľký vankúš. Vyberte si farebnú kombináciu, aká sa Vám páči. Pozrite si fotky farebných kombinácií na našej stránke. Keny je rozkladacie kreslo pre dievča, pre chlapca. Ale je vhodné aj do študentskej izby pre staršie deti.

Sawana 21 / Tokio Red - Rozkladacie kreslo Keny

 

,,Dlho som hľadala pre syna niečo dizajnové. Potešilo ma keď som našla kreslo s grafitovým vankúšom," povedala nám pani Mária pri telefonáte. Rozkladacie krelo Keny sa vyrába v naozaj v zaujímavých farbách.

Mura 100 / Grafity 2 - Rozkladacie kreslo Keny

Jedálenské stoličky. Ich výber ovplyvní každý Váš deň.

Sú súčasťou každej domácnosti, používame ich každý deň. Hneď od rána ovplyvňujú celý náš deň, pretože ich používame pri raňajkách. Skvelý deň sa predsa začína skvelým ránom. Venujeme ich výberu dostatočnú pozornosť? Čo je pri kúpe jedálenských stoličiek dôležité?

Drevené, kovové či plastové stoličky

Vyberte si materiál, aký Vám vyhovuje. Páčia sa Vám drevené jedálenské stoličky alebo kovové jedálenské stoličky. Moderné sú plastové jedálenské stoličky. Nebojte sa ich. Plastové stoličky sú vyrobené z tvrdeného plastu. Sú štýlové, dizajnové a veľmi pohodlné. Plastové stoličky sú tvarované v chrbtovej časti, a tak je sedenie veľmi príjemné. Môžete si vybrať celoplastové stoličky, alebo kombinované. Aj v našej ponuke nájdete plastové stoličky s čalúneným sedákom. Sedák môže byť očalúnený látkou či ekokožou.

sivý plast + sivá ekokoža + nohy prírodná - Stolička CT-741 GREY/WT

 

biele - Stolička CT-742 WT / GREY

buk + siválátka + priesvitný polykarbonát - Stolička K342  buk + tyrkysová - Stolička K201

Stolička CT-820
Pri výbere materiálu prihliadajte nielen na dizajn, ale aj na nábytok, ktorý už máte doma. Jedálenské stoličky by mali ladiť s jedálenským stolom. Aktuálny trend je prepojená obývačka s jedálňou. Jeden veľký priestor by mal pôsobiť jednotne. Alebo kontrastne? Je to iba na Vás. Pri kúpe jedálenských stoličiek teda zohľadňujte aj farbu sedacej súpravy či dizajn obývacej steny.

Látka alebo ekokoža

Keď ste si už vybrali materiál konštrukcie stoličky, vyberajte ďalej. Látkové stoličky alebo jedálenské stoličky s ekokožou. Už dávno neplatí, že drevené stoličky sa kombinujú s látkou a ku ekokoži sa hodia kovové nohy. Výber dokonalej kombinácie je iba na Vás. K dispozícií máte vzorkovníky. Ak si nie ste istí, ako poťahová látka vyzerá v skutočnosti, napíšte nám. Radi Vám zašleme vzorky látok poštou.

Drevená stolička P-28  biela + sedák jelša - Stolička Dariusz 2
Chcete vedieť čo preferujú naši zákazníci? Je to asi 50 na 50. Niektorí uprednostňujú ekokožu, pretože sa ľahšie udržiava a pôsobí elegantnejšie. Obhajcovia látky, tvrdia, že ekokoža sa rýchlo opotrebuje. Ak sa Vám páči látka, môžete si vybrať jednofarebnú alebo vzorovanú látku. Hrubšiu tkanú látku alebo tenšiu. Výber je na Vás.

chróm + hnedá látka - Jedálenská stolička DCH-188 GREY / BR

Dizajnové stoličky alebo klasika

Pod ,,klasikou“ myslíme tradičný dizajn jedálenskej stoličky. Štyri nohy, podsedák a rovná opierka. Klasické jedálenské stoličky, ktoré predávame už roky. Stále si ale nachádzajú svojich zákazníkov.

dub medový + Inari 22 - Stolička Focus

Drevená stolička P-18
Výrobcovia a dizajnéri nábytku chcú zaujať Vašu pozornosť. Chcú aby ich nábytok vynikol, hoci ide iba o stoličku. V našom e-shope nájdete kategóriu Dizajnové stoličky. Pozrite si stoličky, ktoré sú pohodlné, a zároveň sa vďaka svojmu dizajnu stanú šperkom Vašej jedálne. Váš jedálenský kút tak získa jedinečný výraz a veľa to napovie aj o Vás, ako o majiteľovi.

biela - Jedálenské kreslo ALBINA GREY / WT

 

svetlý betón + sivá - Jedálenské kreslo K243

 

dub medový + Inari 91 - Stolička Stanchróm + čierna ekokoža + biela preglejka - Stolička K194

Jedálenské kreslá

Jedálenská stolička môže byť aj kreslo. Vychutnáte si pohodlie kresla pri jedle. Pohodlne sa opriete, podopriete si ruky a môžete jesť. Jedálenské kreslá sú na trhu pomerne nové. Rýchlo si ale našli svojich prívržencov.

dub medový + sivá látka - Jedálenské kreslo K344
Jedálenské kreslá sú nielen pohodlné, ale aj štýlové. Aj oni dotvoria celkový dizajn Vašej jedálne. Opticky pôsobia mohutnejšie ako jedálenské stoličky, preto sú vhodné skôr do väčšej jedálne.

modrá  - Jedálenské kreslo K283 zlatá + čierna - Jedálenské kreslo K306


Aké jedálenské stoličky preferujete Vy? Zaujala Vás nejaká stolička na našej stránke? Radi Vám poradíme a pomôžeme pri výbere. Napíšte nám, opýtajte sa nás.

Komody. Akú komodu si vybrať?

Máte málo úložného priestoru? Nemáte kam ukladať svoje veci v spálni, na chodbe alebo v detskej izbe? Komody sú tým správnym riešením. Komody sú rozmerovo menšie, a zároveň dizajnovo výraznejšie ako napríklad skrine. 

U nás nájdete rôzne komody, či už zásuvkové alebo s dvierkami a policami. Moderné, štýlové, dizajnové, klasické alebo vo vintage štýle. V ponuke máme veľa druhov, každý človek si tu nájde to pravé orechové. Je iba na Vás, aký úložný priestor potrebujete, či veľkú alebo malú komodu, či zásuvkovú na drobnosti, šperky alebo spodné prádlo.

Chceli by ste komodu do obývačky aj s osvetlením? Nie je problém, uložíte si svoje veci za presklené dvierka a zapnete LED osvetlenie. Pozrite sa, ako Vaše spomienkové predmety či poháre zažiaria! Tieto komody stiahnu nielen Vaše pohľady, ale aj pohľady Vašich priateľov, ktorí k Vám prídu na návštevu.

čierny mat + čierny lesk - Komoda RIVA PLUS s LED osvetlením

Kam chcete umiestniť komodu? To je najdôležitejšia otázka, ktorú si ako prvú musíte položiť. Obývačka, spálňa, detská izba. Viete si ju dopasovať k svojmu nábytku doma, keďže komody máme v rôznych farebných prevedeniach. Prírodnú farbu si naši zákazníci veľmi obľúbili. Niektorí však nepodľahnú aj bielemu prevedeniu. Bielu považujú za nadčasovú, ľahko sa kombinuje so všetkým. 

Komoda 07-ID

Svoje si tu nájdu aj mamičky pre svoje bábätká, pre svojich novorodencov. Komoda s prebaľovacím pultíkom Mickey. Súčasťou komody sú štyri zásuvky, jedna polička. Prebaľovací pult je odnímateľný. Táto komoda je až v 9 farebných prevedeniach. Naozaj nádherné farby kvalitného dreva. K nej si viete doobjednať nepremokavý chránič na matrac pre väčšiu hygienu.

komoda s prebaľovacím pultom - Komoda s prebaľovacím pultom MICKEY
Do detskej izbičky máme 1-dverovú komodu so 4 zásuvkami k detskej izbe zo sektorového systému Lorento. Komodu máme v dvoch farbách kombinovaných s drevom: jaseň-fialová, jaseň-zelená.

jaseň coimbra + fialová - LORENTO komoda L6

Potrebujete radšej nejaký praktickejší kontajner so zásuvkami? Také kontajnery u nás máme tiež, sú 6-zásuvkové a navyše na kolieskach, čiže ich viete bez problémov presúvať kamkoľvek chcete.

biela - Kontajner Simon 2
Pre ktorú komodu ste sa rozhodli? Pomohli sme Vám s Vašim výberom?

Ženské krivky v obývačke.

Ženské krivky v obývačke? Áno, aj takéto sú aktuálne trendy v nábytku. Do módy totiž prichádza nábytok s oblými tvarmi. Dizajnéri túžili priniesť do interiéru nežnosť a jemnosť. Inšpirovali sa teda ženou. Do módy tak prichádzajú oblé sedačky či oblé obývacie steny. Dizajnéri chcú z interiéru odstrániť strohosť, ktorú evokujú ostré hrany a rohy. Túžia po ľahkosti a jemnosti interiérov.

oblá sedačka Abi
Oblý nábytok je určený pre dizajnovo náročnejšieho užívateľa. Stane sa totiž centrom pozornosti vo Vašom dome či byte. Nebojte sa, jeho dizajn nijak neovplyvní funkčnosť nábytku. Oblá sedačka je rovnako pohodlná ako klasická rohová sedacia súprava.

pravé prevedenie - Sedacia súprava Ice

ilustračné foto - Sedacia súprava Fado Mini DL

ilustračné foto - Sedacia súprava Infinity 3+2+1

Samozrejme, že nejde o úplnu novinku. Klasické sedacie súpravy mali bežne zaoblené tvary. Ostré hrany prišli až s minimalizmom.

CABLO 14 / drevo orech - Sedacia súprava MARTYNA 3+1+1

Okrem sedacích súprav, prichádzajú výrobcovia aj s dizajnovou obývacou stenou. Krásne oblé línie a moderná kombinácia bielej a dreveného dekoru. Skutočne dokonalá moderná obývacia stena. Jej oblý dizajn pôsobí opticky veľmi zaujímavo. Čo poviete?

 korpus San remo / dvierka biely lesk + čierne lesklé doplnky na zásuvkách (24 SRW O1) - Obývacia stena Ontario I (24 SRW O1) + LED

Do modernej kategórie oblého nábytku môžeme zaradiť aj krásne kreslo Butterfly. U našich zákazníkov je veľmi obľúbené. Zákazníci naviac chvália jeho pohodlnosť. Krásne farby dizajnovo osviežia Vašu obývačku a oblé tvary zjemnia priestor.

čierna + kombinácia viacerých farieb - Kreslo Butterfly

 

Čo poviete na nové trendy v nábytku? Páči sa Vám nový nábytok?

Ako si vybrať sedací vak?

Sedací vak sa v mnohých domácnostiach stal plnohodnotným ,,sedacím členom“ domácnosti. Dokonca sme mali zákazníčku, ktorá musela dokúpiť ešte jeden sedací vak do obývačky, pretože na prvom sa neustále hádali. Sedací vak Vám zabezpečí v skutku pohodlné sedenie. Maličké polystyrénové guličky vo vnútri vaku obklopia Vaše telo. Vak sa tak dokonale prispôsobí každej postave. A sedenie je tak maximálne pohodlné. Okrem toho sa sedenie na sedacom vaku odporúča aj zo zdravotného hľadiska. Samotný lekári ho odporúčajú pri určitých chorobách.

Sedací vak BLESS BIG

Sedací vak MOLLY
Keďže záujem o sedacie vaky v posledných rokoch rastie, rozrástla sa aj ponuka sedacích vakov. Ak ste sa teda rozhodli zakúpiť si sedací vak, dnes Vám pomôžeme pri jeho výbere.

Sedací vak do detskej izby alebo do obývačky?

Kam chcete sedací vak umiestniť? To je základná otázka, ktorú by ste si mali zodpovedať. Kupujete sedací vak pre deti alebo ho budete mať umiestnený v obývačke. Alebo hľadáte sedací vak do exteriéru? Ujasnite si, kde budete sedací vak používať, aby ste si mohli vhodne zvoliť dizajn, tvar a veľkosť sedacieho vaku.

ilustračné foto - Sedací vak EUROBALL

 

 

 

SK02 / SK13 - Sedací vak FLOWER medium

 

Môžete si tiež vybrať univerzálny sedací vak, ktorý je vhodný do detskej izby aj k obývaciemu nábytku. Pri mnohých sedacích vakoch nájdete vzorkovníky. Vybrať si teda môžete ľubovoľnú farbu a typ poťahovej látky. Sedací vak dokonale zapadne aj do elegantnej obývačky. Ak hľadáte sedací vak pre deti môžete siahnuť po farebných sedacích vakoch či vaku v dizajne lopty, sedacom vaku Flower atď.

SK05 / SK08 - Sedací vak FLOWER

ilustračné foto - Sedací vak BLESS
Áno, môžete si kúpiť prvý, ktorý Vám padne do oka. Aby ste ale kúpu rýchlo neoľutovali, mali by ste si položiť ešte niekoľko otázok.

Aký tvar?

Sedacie vaky sa vyrábajú v rôznych tvaroch a veľkostiach. Keď už viete kde bude mať sedací vak svoje miesto vo Vašej domácnosti, môžete si vybrať veľkosť a tvar. Sedací vak v tvare hrušky Vám poskytne pohodlné sedenie s opierkou. Spodná časť je širšia, vďaka čomu sa pohodlne usadíte a môžete si podoprieť aj ruky. Samozrejme, v závislosti od používateľa. Rovnaké pohodlie Vám poskytne sedací vak v tvare slzy.
Pre deti je vhodné vybrať menší vak. Ideálnym tvarom je lopta či hruška.

SK02 / SK03 - Sedací vak EUROBALL

ilustračné foto - Sedací vak Ava Jojo
Do obývačky odporúčame sedací vankúš, na ktorý si môžete aj ľahnúť. Alebo si nábytok v obývačke dotvorte sedacím vakom v tvare kresla. Nezabúdajte, že sedací vak môže byť v akejkoľvek farbe, ktorú ponúkajú výrobcovia. Pri každom sedacom vaku zvyčajne nájdete vzorkovníky. Vyberte si teda farbu aká sa Vám páči a bude ladiť vo Vašom byte či dome.

ilustračné foto - Sedací vak ALIBABA

látka NK01 - Sedací vak WAVELET látka NK02 - Sedací vak WAVELET

Aká veľkosť?

Malý, veľký či medium? Záleží od priestoru a používateľa. Pre deti vyberte radšej menší sedací vak, s ktorým bude manipulácia jednoduchšia. Ak budú sedací vak používať  predovšetkým dospelé osoby, zvoľte primeranú veľkosť. Tak aby sedenie bolo skutočne pohodlné.

SK05 / SK08 - Sedací vak FLOWER

Aký materiál?

Ekokoža, látka, či vode odolná látka? Výber je opäť na Vás. Opäť tu zohráva dôležitý význam prvá otázka: Kam chcete sedací vak umiestniť? Pri deťoch je nanajvýš vhodné zvoliť ekokožu či vode odolnú látku. Práve tie sa jednoducho udržiavajú a čistia.

Náplň do sedacieho vaku

Sedací vak je naplnený polystyrénovými guličkami. Práve vďaka nim je sedenie tak pohodlné. Veľkou výhodou sedacieho vaku oproti inému nábytku na sedenie je, že výplň sedacieho vaku môžete dopĺňať. Sedací vak sa teda nikdy nevysedí. Respektíve, keď sa vysedí prvotná náplň môžete ju rýchlo a lacno doplniť. Náhradná náplň do sedacieho vaku sa predáva samostatne. Jej cena je pomerne nízka. Kedy si máte kúpiť náplň do sedacieho vaku je iba na Vás a na Vašich požiadavkách. Závisí tiež ako často sa vak bude použivať a kto ho bude používať. Rozhodne je rozdielná váha dieťaťa a dospelého človeka. Požadujete tvrdšie sedenie alebo sa chcete pohodlne ,,ponoriť" do sedacieho vaku? Tak ako môžete náplň doplniť, môžete ju aj odobrať. Sedací vak si tak prispôsobíte priamo svojim požiadavkám. 

Náhradná náplň do sedacieho vaku

 

Určite sa pri sedacích vakoch stretnete s pojmom dvojitý uzáver. Výrobcovia myslia na Váš maximálny komfort. Sedací vak je uzatvorený zipsom. Po jeho otvorení nájdete ďalší zips, tento systém sa nazýva dvojitý uzáver. Dvojitý uzáver na sedacom vaku slúži na ochranu pred okamžitým vysypaním guličiek. Zároveň slúži na pohodlné a jednoduché doplnenie náplne.

Oslovili Vás sedacie vaky? Máte už doma sedací vak alebo uvažujete o jeho kúpe? 

Váš najobľúbenejší nábytok v roku 2019

Zaujíma Vás čo naši zákazníci nakupovali v roku 2019 najradšej? Dnes Vám ukážeme zopár produktov, ktoré ste si veľmi obľúbili. 

Obývacia stena Silk

Moderná obývačka vďaka obývacej stene Silk. Túto obývaciu stenu ste si v roku 2019 veľmi obľúbili. Patrí k najpredávanejším obývacím stenám v našej ponuke. Obývacia stena Silk je moderná obývacia stena. Naši zákazníci si kupovali bielu aj antracitovú obývaciu stenu, približne v rovnakom pomere. Mierne vedie antracitová s dreveným dekorom Dub Wotan.

antracit + dub wotan (28 ANWT SK) - Obývacia stena Silk + LED

Obývacia stena Silk má úžasný dizajn. Horizontálne rozmiestnenie skriniek dodá Vašej obývačke jedinečnosť. Presklené časti s LED osvetlením vnesú do Vášho interiéru lesk a nádych luxusu. Obývacia stena Silk je síce aktuálne veľmi obľúbená, ale zároveň nadčasová. Biela obývacia stena sa dá veľmi jednoducho kombinovať. Ak teda bude trendy strieborná či červená, žltá, atď., v podstate akákoľvek farba, stačí ak si dokúpite doplnky a Vaša obývačka bude vždy štýlová.

biely mat + perla elem + biely lesk (28 PEW SK) - Obývacia stena Silk + LED

 

Naši zákazníci ocenili kvalitu nábytku. Obývacia stena Silk je podľa Vašich slov skutočne kvalitná, a tak viete, že Vám bude slúžiť niekoľko rokov. Naša zákazníčka Janka ocenila veľký úložný priestor a systém otvárania dvierok PUSH CLICK. Obývacia stena Silk je vďaka tomu bezúchytková. 

vnútorné rozlženie skriniek a vitrín - Obývacia stena Silk + LED 

detail 1 - Obývacia stena Silk + LED detail 2 - Obývacia stena Silk + LED

Čalúnená manželská posteľ Adel

Túžite mať nielen štýlové centrum domu, teda obývačku, ale aj spálňu. K tomu Vám veľmi ľahko dopomôže čalúnená posteľ. Naši zákazníci si v roku 2019 veľmi obľúbili čalúnenú posteľ Adel. Je to boxspringová posteľ. Matrace uložené na sebe Vám zabezpečia maximálne pohodlie. Výška spacej plochy je až 57 cm, vďaka čomu sa Vám bude pohodlné vstávať. 

Posteľ má kvalitný matrac s bonell pružinami a na ňom je uložený topper z peny T2542. Kvalitný spánok je základom pre Vaše zdravie a spokojný život. Posteľ Adel Vám zaručí kvalitný spánok.

prierez postele - Manželská posteľ Adel 160/180

zloženie matracov - Manželská posteľ Adel 160/180

 

Posteľ je na nožičkách. Tie podporujú nielen moderný dizajn postele, ale majú aj zdravotnú funkciu. Posteľ je zo spodu odvetraná, čo zabraňuje hromadeniu prachu a mikroorganizmov. A keď už sme pri dizajne postele, musíme spomenúť čelo. Manželská posteľ Adel je moderná čalúnená posteľ s prešívaným čelom, ktoré je naviac doplnené kryštálikmi. Posteľ s ligotavými kryštálikmi rozžiari Vašu spálňu. Vnesie do nej nádych luxusu a elegancie. Jej eleganciu a štýlovosť dokonale dopĺňajú farby, v ktorých je posteľ dostupná. Pozrite si našu fotogalériu

Sawana 21 - Manželská posteľ Adel 160/180

Omega 68 - Manželská posteľ Adel 160/180

Kronos 19 - Manželská posteľ Adel 160/180

Monolith 09 - Manželská posteľ Adel 160/180

 

Skriňa s posuvnými dverami Nero

Skriňa Nero je lacná skriňa s kombinovaným úložným priestorom. To znamená, že vo vnútri je úložný priestor rozdelený na policovú časť a časť s vešiakovou tyčou. Vešajte a ukladajte, odkladacieho priestoru je naozaj dosť. 

vnútorné rozloženie skrine - Skriňa NERO

Najviac sme predali biele skrine a v dekore Dub Sonoma. Skriňa Nero sa ale vyrába aj v tmavom dekore Wenge. 

biela - Skriňa NERO dub sonoma - Skriňa NERO

wenge - Skriňa NERO

 

Skriňa má moderné, a zároveň praktické posuvné dvere. Naši zákazníci si vyberali túto skriňu aj preto, že je to skriňa so zrkadlom. Zrkadlo je po celej výške dverí, vďaka čomu sa uvidíte celý. Vysoké zrkadlo je skvelý pomocník pri obliekaní sa. Zrkadlo na skrini je ale symetricky rozdelené. Skriňa teda pôsobí dizajnovo a štýlovo.

Váľanda Edo

Váľanda Edo je medzi Vami obľúbená už niekoľko rokov. Je to kvalitná posteľ od slovenského výrobcu. Aj minulý rok patrila k najpredávanejším jednolôžkovým posteliam v našom e-shope. Váľnadu si kupujete pre deti do detskej izby, ale aj do študentskej izby. Váľanda je obľúbená aj u starších ľudí. Starším zákazníkom zvykneme radšej odporúčať váľandu Senior od rovnakého výrobcu. Táto váľanda je ale špeciálne prispôsobená potrebám starších. Má vyšší sed, čo im zabezpečí pohodlnejšie sadanie, ale aj vstávanie.

 Mimi 20 - Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda Edo má skutočne široký záber využitia. Zopár našich zákazníkov nám prezradilo, že váľandu využijú na chate, chalupe, či v hosťovskej izbe. 

Edo je váľanda za skvelú cenu. Má ,,mnoho tvárí". :D Vďaka veľkému množstvu poťahových látok si môžete vytvoriť posteľ presne podľa Vašich predstáv.

poťahové látky

Rozkladacie kreslo Keny

Rovnako ako váľanda Edo aj rozkladacie kreslo Keny patrí k našim stáliciam. Moderný dizajn, úložný priestor, možnosť rozložiť ho na lôžko, obľúbené farebné kombinácie, a skvelá cena, to všetko ho predurčuje k úspechu.

Sawana 21 / Tokio Red - Rozkladacie kreslo Keny

Okrem kuchyne a kúpeľne ho používate azda všade. Keny je rozkladacie kreslo do detskej izby, do študentskej izby, do obývačky aj na chodbu, dokonca aj do kancelárie. 

Lana 85 / Dot 15 - Rozkladacie kreslo Keny

 

Keny je rozkladacie kreslo s úložným priestorom. Jednoduchým manévrom premeníte kreslo na posteľ pre príležitostné spanie. Alebo si ho rozložte len tak a poleňošte si na ňom. 

po rozložení - Rozkladacie kreslo Keny

 

úložný priestor - Rozkladacie kreslo Keny

 

Predstavili sme Vám produkty, ktoré patrili k Vašim najobľúbenejším produktom v roku 2019. Uvidíme ako sa zmenia Vaše preferencie v novom roku. Nový rok je ideálny čas na novú zmenu. Možno naberiete odvahu na novú farebnú sedačku či lesklú obývaciu stenu. My pre Vás denne pridávame do našej ponuky novú produkty. Radi Vám pri výbere pomôžeme či odporučíme obľúbené produkty. Tešíme sa na Vás!

Recenzia od zákazníka: skriňa Betty

Vaša spokojnosť s nábytkom od nás je pre nás veľmi dôležitá. Každému zákazníkovi tak po dodaní tovaru ešte zavoláme, aby sme sa uistili, že nákup prebehol v poriadku. Rovnako tak sme urobili aj pri objednávke pána Milana. Potešilo nás, že pán Milan sa ,,rozrozprával", tak Vám dnes môžeme priniesť recenziu na skrine Betty. Čo ocenil náš zákazník na týchto skriniach? Prečítajte si. Pán Milan nám poslal aj reálne fotografie, ktoré nájdete v článku.

dub sonoma - Betty 2 šatníková skriňa BE02-002-00

E-shop s nábytkom

Pán Milan sa priznal, že cez internet nakupuje už skoro všetko. Náš e-shop s nábytkom mu odporučil kolega v práci. :) Pán Milan hľadal jednoduché skrine do suterénu domu. Požadoval kvalitu a maximálny úložný priestor. Vybral si skrine Betty 2. Pri telefonickej komunikácií sa pán Milan uistil, že skrine sú kvalitné. Skriňa Betty, vlastne, celý rad týchto skríň, je kvalitná. S výrobcom spolupracujeme už niekoľko rokov a zákazníci si tieto skrine obľúbili vďaka ich univerzálnosti. Stále najobľúbenejším dekorom je Dub Sonoma.   

betty 2 skrina betty

Skriňa Betty

A čo ocenil pán Milan? Skrine Betty sú dosť vysoké, úložného priestoru je teda viac. Skutočne, skriňa Betty 2 šatníková skriňa BE02-002-00, ktorú si vybral náš zákazník má výšku až 220 cm. 

Skriňa Betty 2 má vešiakovú tyč a policu v hornej časti. Pán Milan uviedol, že skrine mu budú v suteréne slúžiť na odloženie sezónnych vecí. Skrine si vybral aj preto, že si k nim mohol dokúpiť police. Niektoré skrine ponechal s vešiakovou tyčou a niektoré jednoducho premenil na policové skrine. 

policová skrina policová skrina

Rohová skriňa

Skriňa Betty 2 je súčasťou sektorového nábytku. Môžete si teda vyskladať úložný priestor ako to vyhovuje Vám. Pán Milan to využil. Rohová skriňa mu umožnila maximálne využiť priestor v suteréne jeho domu. Povedal, že ,,skrine tak vytvorili jednotný úložný priestor." Skrine, aj vďaka dekoru Dub Sonoma, pôsobia ,,nenápadne", a zároveň poskytujú množstvo odkladacieho priestoru.

skrina bety

rohová skrina

rohová skriňa

Montáž skrine

,,Skrine som montoval sám, spolu so synom. V každej krabici bol zrozumiteľný návod." Montáž skrine teda náš zákazník zvládol hravo. Potvrdil nám, že skrine sú kvalitné. Nechýbali žiadne komponenty. Zároveň nás pán Milan pochválil za bezproblémové doručenie, milého šoféra aj ústretovú pani na telefonickej linke. Milé slová nášho zákazníka nás veľmi potešili. Vždy sa snažíme o Vašu maximálnu spokojnosť.

Na záver pán Milan dodal, že s nábytkom je veľmi spokojný a máme ho odporúčať aj ďalším zákazníkom. :) Náš e-shop bude on odporúčať ďalej. ĎAKUJEME.

Farba roka 2020. Poznáte odtieň 19-4052?

Spoločnosť Pantone Color Institute vždy ku koncu roka zverejní názov farby, ktorá bude dominovať v nasledujúcom roku. Farba roka ovplyvní mnoho sfér spoločenského života, ako módu, zábavný priemysel, dizajn, grafika, atď. Samozrejme aj interiérový dizajn, a preto sme vyhlásenie farby pre rok 2020 sledovali aj my. Ako predajcovia nábytku Vám chceme aj v tomto roku prinášať okrem klasických a obľúbených kúskov nábytku, aj moderný, trendy, štýlový nábytok.

ilustračné foto - Sedacia súprava Genesis XL

Farba pre rok 2020

Farbou roka 2020 bude klasická modrá, presne odtieň 19-4052. Má byť symbolom nadčasovosti, elegancie a serióznosti. Modrá má byť zároveň symbolom nekonečnej modrej oblohy. Má naznačovať otvorenie našej mysle, a povzbudiť nás, aby sme rozšírili naše myslenie nad rámec toho, čo je pre nás bežné. Modrá farba, ktorá nás bude počas tohto roka obklopovať by nás mala vyzývať, aby sme si rozšírili naše obzory a komunikačné toky. 

farba roka 2020

Modrá sedačka

Ak chcete mať v tomto roku trendy zariadený dom či byt, mali by ste si kúpiť modrú sedaciu súpravu. :D

P.S. 1: Rozhodne v našom e-shope.

P.S. 2: Vzorky poťahových látok Vám veľmi radi zašleme poštou ZDARMA. Aby ste si vybrali tú správnu modrú farbu, a vlastne akúkoľvek látku chcete.

Kronos 13 - Sedacia súprava Asgard 3+1 

Modrá sedacia súprava v obývačke Vám zaručí, že budete mať štýlový kúsok nábytku vo farbe roka. Zároveň by Vám, podľa zámeru predstaviteľov spoločnosti Pantone, mala otvoriť Vašu myseľ. Klasická modrá má priniesť pokoj a mier pre dušu a poskytnúť akési útočisko. Vďaka modrej sedacej súprave v obývačke si vytvoríte oázu pokoja, ideálne miesto na oddych.

Monolith 77, PRAVÁ - Sedacia súprava Trevisco 

Áno, bude to zrejme pravda. Pri pohľade na modrú sedaciu súpravu môžeme potvrdiť, že v nás navodzuje pocit pokoja. Modá farba skutočne upokojuje. Čo poviete Vy?

Kronos 09, PRAVÁ - Sedacia súprava Armando

Modré kreslo do obývačky

Nemusíte hneď meniť sedaciu súpravu. Možno ste už dlhšie túžili po kresle. Tak si splňte sen, a zároveň dotvorte Váš interiér o trendy kúsok roku 2020. Modré kreslo rovnako navodí pokojnú atmosféru. Po práci sa posaďte a relaxujte.

ilustračné foto 2 - Relaxačné kreslo AVA TAPIO

 

V našej ponuke máme pre Vás pripravené aj jedálenské kreslá. Je to trend posledného roka. Jedálenské kreslo nahrádza jedálenskú stoličku. Poskytne Vám maximálne pohodlie pri stolovaní. Po jedle sa oprite, podprite si ruky a vydýchnite si. 

zlatá + tmavomodrá - Jedálenské kreslo K306

Obývacia stena s osvetlením

Obývacie steny s led osvetlením sa v súčanosti tešia veľkej obľube. Prineste trochu modrej do Vášho interiéru práve prostredníctvom modernej obývacej steny. Áno, súhlasíme s Vami. Zrejme to nebude presný odtieň číslo 19-4052, ale modrá rozhodne zvýrazní Vašu obývaciu stenu. Podsvietené sklenené poličky rozžiaria komodu či vitrínu, a tá na seba okamžite strhne pohľady Vašej návštevy.

biela - Obývacia stena Salsa

san remo tmavé - Obývacia stena Tango

Modré vankúše na sedačku

Chcete mať štýlovo zariadený dom či byt, ale nie ste dostatočne odvážní, aby ste mali doma modrú sedačku, alebo, jednoducho, iba momentálne nepotrebujete vymeniť sedačku? Riešenie je jednoduché. Siahnite po modrých doplnkoch. Modré vankúše či lampa vnesú do Vášho interiéru farbu roka 2020. Výhodou tejto farby je, že sa jednoducho kombinuje a skvelo sa hodí skoro ku akejkoľvek farbe.

farba roka 2020

Zdroj: westwing.sk

Musíme uznať, že nám sa výber farby roka 2020 veľmi páči. Klasická modrá je veľmi elegantná, a zároveň vnesie do interiéru farbu. Ako predajcovia nábytku si u nás najčastejšie kupujete sivú či čiernu sedačku. Obľúbená je ešte aj hnedá sedacia súprava. Veríme teda, že sa modrá farba stane novou čiernou. :D Napíšte nám svoj názor. Páči sa Vám farba pre tento rok?