RSS

Blog príspevky z '2020' 'máj'

Rozkladacie kreslo Keny. Názory našich zákazníkov.

Rozkladacie kreslo Keny patrí už niekoľko rokov k Vašim najobľúbenejším. Predali sme ich stovky a stále si nachádza nových majiteľov. Prečo je také obľúbené? Našim zákazníkom po vybavení objednávky ešte zavoláme a opýtame sa či objednávka prebehla v poriadku, či sú s tovarom spokojní. Opýtali sme sa našich zákazníkov aj nato, prečo si vybrali práve rozkladacie kreslo Keny.

Rozkladacie kreslo Keny

,,Praktické a pekné kreslo, za skvelú cenu", povedala nám pani Martina. Táto zákazníčka si u nás zakúpila najskôr jedno kreslo a pred nedávnom dokúpila ďalšie. Rozkladacie kreslo Keny je praktické, nie je veľké. Má úložný priestor, síce malý, ale postačí na uloženie deky či periny.

úložný priestor - Rozkladacie kreslo Keny

Detské rozkladacie kreslo

Keny je obľúbené detské rozkladacie kreslo. Áno, zvyčajne ho nakupujú rodičia pre deti. Je skvelým doplnkom do detskej izby. Oddych, relax, čítanie, či na večerné ,,uloženie oblečenia". 

Lana 85 / Dot 15 - Rozkladacie kreslo Keny

,,Počas dňa sa dcérka na ňom učí, na zloženom a občas na rozloženom," povedala nám pani Janka, ktorá si kreslo Keny rýchlo obľúbila. 

Lana 76 / Lana 35 - Rozkladacie kreslo Keny

Rozkladacie kreslo na chalupu

,,Máme malú chalúpku, kam chodíme cez víkendy. Máme tam rozkladaciu pohovku a teraz sme dokúpili kreslá." Pán Jozef zároveň dodal, že rozkladacie kreslo Keny im skvelo slúži na príležitostné spanie. Po rozložení vznikne plocha na spanie v rozmere 100 x 196 cm. Na kresle je molitánový matrac o hrúbke 8 centimetrov. Spanie na kresle nie je také pohodlné ako na posteli, ale na občasné spanie je skvelé. Preto je to ideálne kreslo na chatu či chalupu. Alebo ho využijete, ak Vaša návšteva bude chcieť u Vás prenocovať. Vďaka svojim rozmerom pred rozložením, môžete mať kreslo uložené napríklad v spálni.

po rozložení - Rozkladacie kreslo Keny

Sivé rozkladacie kreslo

Rozkladacie kreslo Keny sa vyrába v 9 farebných kombináciách. Môžete si vybrať sivé, hnedé, či čierne kreslo. Súčasťou kresla je veľký vankúš. Vyberte si farebnú kombináciu, aká sa Vám páči. Pozrite si fotky farebných kombinácií na našej stránke. Keny je rozkladacie kreslo pre dievča, pre chlapca. Ale je vhodné aj do študentskej izby pre staršie deti.

Sawana 21 / Tokio Red - Rozkladacie kreslo Keny

 

,,Dlho som hľadala pre syna niečo dizajnové. Potešilo ma keď som našla kreslo s grafitovým vankúšom," povedala nám pani Mária pri telefonáte. Rozkladacie krelo Keny sa vyrába v naozaj v zaujímavých farbách.

Mura 100 / Grafity 2 - Rozkladacie kreslo Keny

Jedálenské stoličky. Ich výber ovplyvní každý Váš deň.

Sú súčasťou každej domácnosti, používame ich každý deň. Hneď od rána ovplyvňujú celý náš deň, pretože ich používame pri raňajkách. Skvelý deň sa predsa začína skvelým ránom. Venujeme ich výberu dostatočnú pozornosť? Čo je pri kúpe jedálenských stoličiek dôležité?

Drevené, kovové či plastové stoličky

Vyberte si materiál, aký Vám vyhovuje. Páčia sa Vám drevené jedálenské stoličky alebo kovové jedálenské stoličky. Moderné sú plastové jedálenské stoličky. Nebojte sa ich. Plastové stoličky sú vyrobené z tvrdeného plastu. Sú štýlové, dizajnové a veľmi pohodlné. Plastové stoličky sú tvarované v chrbtovej časti, a tak je sedenie veľmi príjemné. Môžete si vybrať celoplastové stoličky, alebo kombinované. Aj v našej ponuke nájdete plastové stoličky s čalúneným sedákom. Sedák môže byť očalúnený látkou či ekokožou.

sivý plast + sivá ekokoža + nohy prírodná - Stolička CT-741 GREY/WT

 

biele - Stolička CT-742 WT / GREY

buk + siválátka + priesvitný polykarbonát - Stolička K342  buk + tyrkysová - Stolička K201

Stolička CT-820
Pri výbere materiálu prihliadajte nielen na dizajn, ale aj na nábytok, ktorý už máte doma. Jedálenské stoličky by mali ladiť s jedálenským stolom. Aktuálny trend je prepojená obývačka s jedálňou. Jeden veľký priestor by mal pôsobiť jednotne. Alebo kontrastne? Je to iba na Vás. Pri kúpe jedálenských stoličiek teda zohľadňujte aj farbu sedacej súpravy či dizajn obývacej steny.

Látka alebo ekokoža

Keď ste si už vybrali materiál konštrukcie stoličky, vyberajte ďalej. Látkové stoličky alebo jedálenské stoličky s ekokožou. Už dávno neplatí, že drevené stoličky sa kombinujú s látkou a ku ekokoži sa hodia kovové nohy. Výber dokonalej kombinácie je iba na Vás. K dispozícií máte vzorkovníky. Ak si nie ste istí, ako poťahová látka vyzerá v skutočnosti, napíšte nám. Radi Vám zašleme vzorky látok poštou.

Drevená stolička P-28  biela + sedák jelša - Stolička Dariusz 2
Chcete vedieť čo preferujú naši zákazníci? Je to asi 50 na 50. Niektorí uprednostňujú ekokožu, pretože sa ľahšie udržiava a pôsobí elegantnejšie. Obhajcovia látky, tvrdia, že ekokoža sa rýchlo opotrebuje. Ak sa Vám páči látka, môžete si vybrať jednofarebnú alebo vzorovanú látku. Hrubšiu tkanú látku alebo tenšiu. Výber je na Vás.

chróm + hnedá látka - Jedálenská stolička DCH-188 GREY / BR

Dizajnové stoličky alebo klasika

Pod ,,klasikou“ myslíme tradičný dizajn jedálenskej stoličky. Štyri nohy, podsedák a rovná opierka. Klasické jedálenské stoličky, ktoré predávame už roky. Stále si ale nachádzajú svojich zákazníkov.

dub medový + Inari 22 - Stolička Focus

Drevená stolička P-18
Výrobcovia a dizajnéri nábytku chcú zaujať Vašu pozornosť. Chcú aby ich nábytok vynikol, hoci ide iba o stoličku. V našom e-shope nájdete kategóriu Dizajnové stoličky. Pozrite si stoličky, ktoré sú pohodlné, a zároveň sa vďaka svojmu dizajnu stanú šperkom Vašej jedálne. Váš jedálenský kút tak získa jedinečný výraz a veľa to napovie aj o Vás, ako o majiteľovi.

biela - Jedálenské kreslo ALBINA GREY / WT

 

svetlý betón + sivá - Jedálenské kreslo K243

 

dub medový + Inari 91 - Stolička Stanchróm + čierna ekokoža + biela preglejka - Stolička K194

Jedálenské kreslá

Jedálenská stolička môže byť aj kreslo. Vychutnáte si pohodlie kresla pri jedle. Pohodlne sa opriete, podopriete si ruky a môžete jesť. Jedálenské kreslá sú na trhu pomerne nové. Rýchlo si ale našli svojich prívržencov.

dub medový + sivá látka - Jedálenské kreslo K344
Jedálenské kreslá sú nielen pohodlné, ale aj štýlové. Aj oni dotvoria celkový dizajn Vašej jedálne. Opticky pôsobia mohutnejšie ako jedálenské stoličky, preto sú vhodné skôr do väčšej jedálne.

modrá  - Jedálenské kreslo K283 zlatá + čierna - Jedálenské kreslo K306


Aké jedálenské stoličky preferujete Vy? Zaujala Vás nejaká stolička na našej stránke? Radi Vám poradíme a pomôžeme pri výbere. Napíšte nám, opýtajte sa nás.