Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka CITY

Pohovka CITY je moderná rozkladacia pohovka. Zaujme Vás svojím dizajnom a praktickým úložným priestorom. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení. Pohovka je vhodná na každodenné spanie.
€565,00

Pohovka Figo

Rovné línie a kontrast farieb reprezentuje rozkladacia pohovka FIGO s úložným priestorom a s pružinovým matracom.
€185,00

Pohovka FUNKY CLASSIC

Pohovka FUNKY CLASSIC Vás rozhodne zaujme svojím nadčasovým dizajnom. Poteší Vás, že pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Pohovka je vhodná na každodenné spanie.
€409,00

Pohovka FUNKY MODERN

Pohovka FUNKY MODERN má nadčasový dizajn a zaujímavé farebné prevedenie. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Pohovka je vhodná na každodenné spanie.
€409,00

Pohovka GABI

Moderný a trochu extravagantný štýl ponúka rozkladacia pohovka GABI s úložným priestorom a pružinovými matracmi, v širokej ponuke poťahových látok.
€319,00

Pohovka LOFT LUX

Pohovka LOFT LUX Vás zaujme moderným, nadčasovým dizajnom. LOFT LUX je rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Súčasťou pohovky sú 2 malé vankúšiky. Môžete si vybrať z 2 zaujímavých farebných kombinácií. Pohovka je vhodná na každodenné spanie.
€529,00

Pohovka MINI

Pohovka MINI je moderná, rozkladacia pohovka, ktorá Vás zaujme svojím dizajnom a farebným prevedením. Má praktický úložný priestor. Určite oceníte jej využitie v detských či študentských izbách, ale aj na chatách. Môžete si vybrať zo 4 farebných prevedení.
€255,00

Pohovka MINI - Skladom

Pohovka MINI je moderná, rozkladacia pohovka, ktorá Vás zaujme svojím dizajnom a farebným prevedením. Má praktický úložný priestor. Určite oceníte jej využitie v detských či študentských izbách, ale aj na chatách. Pohovka je dostupná vo fialovom prevedení.
€255,00

Pohovka Pedro

Rozkladacia pohovka Pedro v modernom dizajne, so širokým výberom farebného prevedenia.
€275,00

Pohovka Gino

Pohovka Gino je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších priestorov. Možnosť výberu pohovky z 5 farebných prevedení.
€385,00

Pohovka Luiza

Pohovka Luiza je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších priestorov. Možnosť výberu pohovky z 5 farebných prevedení.
€397,00

Čalúnená pohovka potiahnutá farebnou koženkou

Čalúnená pohovka potiahnutá farebnou koženkou je kvalitná pohovka s drevenou konštrukciou. Pohovka je vhodná do hracích kútikov a zón oddychu. Pohovka je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€132,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.