Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka BOHO

Estetická rozkladacia pohovka BOHO s úložným priestorom. Privítajte vo svojom dome umenie, kreativitu a bezstarostnosť. Dostupná vo viacerých farebných prevedeniach a typoch látok.
€585,00

Pohovka FREZJA

Pohovka FREZJA s úložným priestorom a rozkladom. Oživí Váš priestor štýlovým vzhľadom.
€565,00

Pohovka ARA

Moderná rozkladacia pohovka ARA s úložným priestorom. Elegantná pohovka na vysokých nožičkách a štýlovým riasením v sedacej časti. Je dostupná v širokej škále poťahových látok.
€625,00

Pohovka Dalia

Elegantná rozkladacia pohovka DALIA s úložným priestorom. Doprajte si ozajstný používateľký zážitok. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok.
€699,00

Pohovka Laine

Moderná praktická pohovka Laine je vhodná pre 2 osoby. Pohovka je rozkladacia s úložným priestorom. Na výber je viacero odtieňov poťahovej látky POCO.
€363,00

Pohovka MANCHESTER III

Luxusná pohovka MANCHESTER III v štýle Chesterfield. Pohovka je rozkladacia a bez úložného priestoru. Dostupná v kvalitnej zamatovej látke Magic Velvet.
€769,00

Pohovka Cloud

CLOUD je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Má zaujímavý dizajn, ktoré doplňajú 2 malé okrúhle vankúšiky. Na výber je široký výber látok.
€619,00

Pohovka Napoli 3F

Kvalitná rozkladacia pohovka Napoli je originálna svojími polohovateľnými podrúčkami, ktoré Vám vytvoria extra pohodlné miesto pri ležaní. Na výber je veľké množstvo poťahových látok.
€599,00

Pohovka MANCHESTER II

Luxusná pohovka MANCHESTER II v štýle Chesterfield. Pohovka nie je rozkladacia a je bez úložného priestoru. Dostupná v kvalitnej zamatovej látke Magic Velvet.
€619,00

Pohovka Suzana

Kvalitná rozkladacia pohovka SUZANA s úložným priestorom. Minimalisticky pôsobiaca pohovka, ktorá Vás nikdy neomrzí. Farebne zladiť s Vašim interiérom si ju viete vďaka nespočetnému množstvu poťahových látok.
€569,00

Pohovka Elise

Moderná a štýlová rozkladacia pohovka Elise s úložným priestorom. Kus nábytku, ktorý zapadne do každého interiéru vďaka jemným tvarom a štýlovým detailom. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok.
€699,00

Pohovka Garett

Moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom je novinkou medzi pohovkami. Poskytne Vám pohodlie počas dňa a miesto na spanie počas noci. Disponuje funkciou jednoduchého clic-clac rozkladania.
€335,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.