Pohovky na každodenné spanie

Usporiadať podľa:

Pohovka Avanti

Rozkladacia pohovka Avanti v modernom dizajne, so širokým výberom farebného prevedenia.
€375,00

Pohovka DeLuxe

DeLuxe je kvalitná rozkladacia pohovka s elegantným moderným dizajnom. Pohovka je vhodná na každodenné spanie. Poteší Vás a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok, ekokoží a vzorovaných látok na vankúše.
€709,00

Pohovka KARINA

Moderná rozkladacia pohovka KARINA s úložným priestorom. Poteší Vás možnosť používať pohovku na každodenné spanie. Môžete si vybrať z troch druhov matracov: molitanový, pružinový alebo sendvičový pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj korpusu si môžete vybrať podľa vlastných predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Karina je kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€339,00

Pohovka Lumia

Lumia je rozkladacia pohovka s veľkým úložným priestorom a podrúčkami. Pohovka poteší funkciou každodenného spania. Má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky zo širokej ponuky látok.
€255,00

Pohovka Nemo

Nemo je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka poteší najmä tým, že je vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky.
€299,00

Pohovka Pedro

Rozkladacia pohovka Pedro v modernom dizajne, so širokým výberom farebného prevedenia.
€309,00

Pohovka Puerto

Pohovka Puerto je moderná pohovka so zaujímavým dizajnom. Pohovka je rozkladacia a má úložný priestor. Farebné prevedenie pohovky si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€369,00

Pohovka Roma

Pohovka Roma je moderná pohovka. Má zaujímavý dizajn. Pohovka je rozkladacia a má praktický úložný priestor. Poťahovú látku si vyberte podľa Vašich predstáv.
€259,00
€249,00
-3%

Pohovka SOLO

moderná rozkladacia pohovka s priestranným úložným priestorom. Navyše, farebné prevedenie si môžete nakombinovať zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€359,00

Pohovka Amos

Rozkladacia pohovka s vankúšovými nastaviteľnými opierkami s v moderným dizajnom doplneným. Pohova má aj úložný priestor.
€575,00

Pohovka Ariel

Rozkladacia pohovka s podrúčkami a pevným vankúšový operadlom v modernom dizajne doplneným drevenými nožičkami a doplnkami. Pohova má aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€459,00

Pohovka Benita

Moderná pohovka s makkými podrúčkami a vankúšovým operadlom. Poteší funkcia rozkladania aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€469,00

Pohovky sú vhodné aj na každodenné spanie. Ich mechanizmus rozkladania a výplň matraca sú prispôsobené na každodenné spanie.

Pohovky na každodenné spanie sú veľmi praktickým kúskom nábytku. Tieto rozkladacie pohovky Vám poskytnú miesto na sedenie a večer sa jednoduchým rozložením premenia na plnohodnotnú posteľ.  V našej ponuke nájdete kvalitné rozkladacie pohovky aj od slovenských výrobcov, či pohovky na každodenné spanie s úložným priestorom.