TV Stolíky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie tv stolíky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

LIVO RTV skrinka RTV-120S

1-dverová moderná stojaca RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení. K RTV skrinke je možné doobjednať LED osvetlenie s možnosťou výberu zo 4 farieb.
€84,00

LIVO RTV skrinka RTV-160S

2-dverová moderná RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€104,00

LIVO závesná RTV skrinka RTV-120W

1-dverová moderná závesná RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€70,00

LIVO závesná RTV skrinka RTV-160W

2-dverová moderná závesná RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€94,00

LIVO závesná RTV skrinka RTV-180W

2-dverová moderná závesná RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€108,00

RTV skrinka AGNES

1-dverová moderná RTV skrinka s otvorenou poličkou. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€79,00

RTV stolík MARKER TYP 1

2-dverová moderná RTV skrinka s otvorenou poličkou pre multimédiá. RTV skrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma + biela.
€57,00

RTV stolík MARKER TYP 2

2-dverová moderná RTV skrinka s otvorenou poličkou pre multimédiá a 2 zásuvkami. RTV skrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma + biela.
€83,00

RTV stolík ZUNO NEW

2-dverová moderná RTV skrinka s otvorenou poličkou pre multimédiá. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€67,00

RTV skrinka MOLDA RTV-1

Kvalitná 2-dverová RTV skrinka s poličkou v provensálskom štýle. RTV skkrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou.
€99,00

RTV skrinka MOLDA RTV-2

Kvalitná moderná 3-zásuvková RTV skrinka s poličkami v provensálskom štýle. RTV skrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou.
€143,00

RTV skrinka LIMA RTV-1

Kvalitná moderná RTV skrinka s 2 skrinkami a poličkou zo sektorového systému LIMA. RTV skrinka je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€76,00