TV Stolíky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie tv stolíky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

LIVO RTV skrinka RTV-120S

1-dverová moderná stojaca RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení. K RTV skrinke je možné doobjednať LED osvetlenie s možnosťou výberu zo 4 farieb.
€84,00

LIVO RTV skrinka RTV-160S

2-dverová moderná RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€104,00

LIVO závesná RTV skrinka RTV-120W

1-dverová moderná závesná RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€70,00

LIVO závesná RTV skrinka RTV-160W

2-dverová moderná závesná RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€94,00

LIVO závesná RTV skrinka RTV-180W

2-dverová moderná závesná RTV skrinka vyrobená z kvalitných materiálov. Skrinka je súčasťou sektorového systému LIVO a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€108,00

RTV skrinka MOLDA RTV-1

Kvalitná 2-dverová RTV skrinka s poličkou v provensálskom štýle. RTV skkrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou.
€99,00

RTV skrinka MOLDA RTV-2

Kvalitná moderná 3-zásuvková RTV skrinka s poličkami v provensálskom štýle. RTV skrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou.
€143,00

RTV skrinka LIMA RTV-1

Kvalitná moderná RTV skrinka s 2 skrinkami a poličkou zo sektorového systému LIMA. RTV skrinka je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€76,00

RTV skrinka STONNO RTV-1

Štýlová moderná RTV skrinka v bielom farebnom prevedení v kombinácii s dekorom vo farbe betónu. Skrinka je vyrobená z kvalitných materiálov.
€289,00

RTV skrinka Sella - lesk

RTV skrinka Sella je moderná skrinka pod televízor. Má moderný dizajn a vyrába v 4 farebných kombináciách.
€69,00

RTV skrinka Sella - mat

RTV skrinka Sella je moderná skrinka pod televízor. Má moderný dizajn a bohatý úložný priestor. Vyrába sa v zaujímavom farebnom prevedení.
€59,00

RTV skrinka CEZ14-CEZAR

RTV skrinka s dvoma dvierkami CEZ14 zo sektoru CEZAR. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€73,00